طراحی ويلا آركلو شركت داگلاس

طراحی ويلا آركلو شركت داگلاس

طراحی ويلا آركلو شركت داگلاس


ویلای آرکلو ۳ – شرکت داگلاس

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس تغییرات و اضافات به خانه ۱۲۰ ساله ویکتوریا نیمه جدا در Green Point ، کیپ تاون کلبه موجود در یک طبقه را به طور کامل تغییر داد. این ملک از عدم تعمیر و نگهداری و اضافه های بی دقتی و وصله هایی که به مرور زمان اتفاق می افتد رنج می برد. این امر به بازسازی سقف و ارتفاعات پشت منجر شد تا به خانه اجاره جدید زندگی بسیار مورد نیاز داده شود.

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس

بازسازی خانه قدیمی ویلایی 

این خانه از لحاظ تاریخی بخشی از یک سری از ۳ کلبه یکسان را به نام Arklow I-III تشکیل داده است. از جلو ، خانه نیمه جدا تقریباً بدون تغییر به نظر می رسد ، به جز اضافه شدن دو پنجره  جدید در خواب که در حال سوراخ کردن صفحه سقفی هستند. استوپ موجود جایگزین شد ، از نزدیک به نظر قدیمی بود ، اما با زبانی معاصر اعلام شد تا دیوارهای پایه سنگی بافتی در پشت آن افشا شود. در مقابل رویکرد محافظه کارانه به نمای جلو ، پشت خانه یک ساختمان کاملاً جدید را نشان می دهد.

طرح ریزی برای فضاهای خصوصی و عمومی ویلا

کاراکتر دو طرفه ساختار موجود باعث شده است که خانه را به دو منطقه تقسیم کنیم ، فضاهای خصوصی در یک طرف و امکانات عمومی / مشترک از طرف دیگر که هر دو منطقه از نور شمالی و جنوبی بهره می برند. در طبقه همکف سازمان اصلی فضایی مطابق با طرح اصلی باقی مانده است ، با اضافه کردن یک حمام کوچک و راه پله که منجر به یک طبقه اول جدید می شود. یک حیاط جدید در قسمت عقب باز شده است تا نور و تهویه را در فضاهایی که قبلاً غیرقانونی و غیرقابل اطمینان هستند ، فراهم کند.

طراحی ویلا
خانه ویلایی معماران پارتنوس

در طبقه اول جدید ، یک اتاق خواب اصلی و حمام “منطقه خصوصی” را تکمیل می کند ، در حالی که یک مطالعه مشرف به فضای زندگی در زیر و باز کردن یک تراس با منظره به سمت سیگنال هیل ، “منطقه عمومی” را گسترش می دهد. فضای جدید با حجم دوتایی نسبت به مقیاس کلبه بسیار غیر عادی سخاوتمندانه است و  سقف موجود را در اتاق نشیمن زیر قرار می دهد. سقف اضافی که از فضای بام موجود خارج شده اند ، در جزئیات داخلی استفاده شده است.

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس

استفاده از چوب در ساخت و بازسازی

ساخت ویلا آرکلو شرکت داگلاس کار جدید عمدتا در چوب های کاج استاندارد آفریقای جنوبی اجرا شده است. ویژگی های موجود و به پایان رسید پروژه  در صورت امکان حفظ شد و در ترکیب با یک پالت محدود جدید از آجر ، سنگ طبیعی و الوار ، از گرما و تاکتیک استفاده می شود.

آب باران از پشت بام برداشت می شود و برای بهره برداری از ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و فلاش wc استفاده می شود ، و اعتماد به اقامتگاه را از تأمین آب شهری کاهش می دهد.

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس

طراحی ویلا آرکلو شرکت داگلاس

چیدمان و برندهای استفاده شده در ویلا 

اثاثیه داخلی از مجموعه مبلمان Douglas & Company ، از جمله E.1027 Credenza و بارکارت McSorley سالن شگفت انگیز. یک خانه مدرنیسم مدرن و مدرن آیلین گری ، معمار و طراح مبلمان ایرلندی در رودخانه فرانسه است. با الهام از رویکرد Maison Minimum ، نمایه و انتهای گردنه آن مانند دیوار ورودی منحنی ویلا است. با اضافه کردن دستگیره های عمودی باریک که به صورت رنگی ارائه می شود تا نمای زیبایی از فضای داخلی واحد ارائه شود. همان جزئیات دسته عمودی سپس در طراحی آشپزخانه سفارشی در محل اقامت گنجانیده شد. در آرکلوو ویلا سوم ، سالن شگفت انگیز مک کارلی در جلوی پنجره شیشه ای بدون قاب قرار دارد. نور نرم یک زیستگاه ایده آل برای گیاهان بسیار دوست داشتنی ایجاد می کند ، در نتیجه این واگن برقی پر از فضای سبز و نه یک نوک دلخواه مورد علاقه می شود.

طراحی ویلا
ویلا آجری مدرن

پروژه طراحی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *