طراحی مهدکودک دخترانه

طراحی مهدکودک دخترانه


طراحی مهدکودک دخترانه

همانطور که می خواهیم به کودکانمان بهترین نتیجه را بدهیم ، ممکن است شما بخواهید همه چیز را با تزئینات انجام دهید و کودک خود را با یک فضای داخلی زیبا احاطه کنید که ممکن است از همان سالهای قبل سلیقه خوبی ایجاد کند. طراحی داخلی از آنجا که ممکن است یک کودک نوپا به فضای داخلی اهمیت ندهد و دکوراسیون داخلی اتاق بیشتر برای والدین است ، اما وقتی بچه ها شروع به کاوش در محیط پیرامون خود می کنند ، بزرگ شدن توجه شما را جلب خواهد کرد.

در اینجا چند ایده منحصر به فرد مهد کودک برای کمک به شما وجود دارد.

ابتدا تصمیم بگیرید که این یک طراحی مهد کودک با مضمون باشد یا سبک خاصی از فضای داخلی. این ممکن است به تعیین طرح رنگ و انتخاب بیشتر مبلمان کمک کند:

رنگ های مهد کودک

هنگام انتخاب رنگ برای شیرخوارگاه دخترانه اولین چیزی که به ذهن می رسد صورتی است. ممکن است از بیشتر رنگهای سنتی جنسیتی فاصله گرفته و دیوارهای اتاق را با رنگهای مختلف رنگ آمیزی کنید. خاکستری یکی از رنگهایی است که می تواند در ترکیب با صورتی ، آبی ، سبز ، بنفش ، هلو و سایر موارد استفاده شود. صورتی و طلایی از دیگر ترکیب های شیک آن است. طراحی ویلا  برای جلوگیری از تحریک بیش از حد بهتر است از رنگهای پاستلی در اتاق کودک نوپا استفاده کنید ، اما برای بزرگسالان طرح رنگ دختران ممکن است برای رشد خلاقیت و تخیل بسیار پر رنگ باشد.

طراحی مهدکودک دخترانه

طراحی مهدکودک دخترانه

تم مهد کودک

تم کلاسیک پرنسس در رنگ های صورتی یا پرنسس رنگارنگ والت دیزنی ، تم حیوانات یا سافاری – برای دوستداران حیوانات ، تم پروانه رویایی ، دریایی ، ماه و ستاره ها ، پری دریایی ، اسب شاخدار – فقط چند مورد را نام ببرید زیرا این فرصت ها بی پایان است.

طراحی ویلا
ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

پرده مهد کودک

پرده ها در صورت استفاده از پرده روشن ، اتاق را رویاتر می کنند ، طراحی داخلی طلا فروشی اما آنچه باید در نظر گرفته شود که پرده های خاموشی برای اطمینان از تاریکی فضای اتاق برای خواب بهتر در طول روز ضروری است.

اتاق دخترانه

اتاق دخترانه

فرش کودکستان

فرش در یک اتاق دخترانه یک ضرورت است ، نه تنها فضای دنج ایجاد می کند ، طراحی مهدکودک دخترانه بلکه ایمنی بیشتری را برای کودکان در هنگام بازی و خزیدن ایجاد می کند. برخی از انتخاب های عالی از چاپ های جامد ، طرح دار و یا حتی تعاملی ، فرشهای دوستانه بچه ها از پشم یا ویسکوز ، فضای داخلی مهد کودک دخترانه را دارد.

اتاق پسرانه

اتاق پسرانه

تختخواب کودکانه دخترانه

گهواره دوست داشتنی برای یک نوزاد دختر از چوب جامد می تواند در رنگ های متنوع ، طراحی تالار  سفارشی ساخته شده و با سایبان کوچک برای ظاهری رویایی تزئین شود. برای دختران بزرگتر تختخواب می تواند زیبا ترین ، تخت خواب تزئین شده با حکاکی و مواد مخمل خواب دار باشد.

تختخواب کودکانه دخترانه

تختخواب کودکانه دخترانه

لوستر مهد کودک

لوستر کریستال صورتی در یک مهد کودک دختر اگر یک طراحی داخلی زیبا به سبک کلاسیک انتخاب کنید بسیار جذاب به نظر می رسد. با داشتن گزینه های فراوان برای کاوش ، ممکن است بخواهید با نورپردازی مدرن سفارش داده شده برای فضای داخلی مضمون بروید.

طراحی ویلا
ساخت سینک با بتن

دکوراسیون دیواری

بسته به نوع سبک دکوراسیون دیوار ممکن است شامل هنرهای نقاشی دیواری با طرح زمینه انتخاب شده باشد. نکته خوب: استفاده از کاغذ دیواری قابل شستشو در اتاق کودکان برای جلوگیری از نیاز به رنگ آمیزی دیوارها در صورتی که بچه ها آنها را در حین بازی لکه دار کنند ، ایده خوبی است.

اتاق خواب پسر

اتاق خواب پسر

کمد کودک دخترانه

هنگام راه اندازی یک مهد کودک ، فراموش کردن کمد لباس آسان است. بازسازی ساختمان طراحی مهدکودک دخترانه راحت تر است که یک کمد در اتاق کودک نصب کنید تا در صورت لزوم همه وسایل ضروری را با دست داشته باشید. به غیر از یک کالای تجاری ، ممکن است بخواهید کمد لباسی نصب کنید که از سالهای اولیه به عنوان یک خانم بالغ دختر در حال رشد خود را درمان کند.

اتاق کودک

اتاق کودک

هنگام طراحی اتاق کودک ، طراحی مهدکودک دخترانه چه دکوراسیون بازی مضمونی را انتخاب کنید پتینه ساختمان و چه فضای داخلی شیک را برای کودکستان انتخاب کنید ، مهم این است که ایمنی مهم باشد ، بنابراین استفاده از مواد سالم و طبیعی با کیفیت مهم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما