از طراحی شهربازی تا ساخت شهربازی با ما

طراحی شهربازی

طراحی شهربازی


طراحی شهربازی

به گزارش طراحی هتل : طراحی شهربازی از دو بخش جذابیت ظاهری و استانداردهای ایمنی تشکیل شده است. زمانی که قصد ساخت شهربازی را دارید، بخش مهمی از کار مربوط به جذب مشتری است. طراحی ظاهری شهربازی ارتباط مستقیمی با احساسات مخاطب و اقناع او در گذراندن اوقات فراغت در این مجموعه دارد. امروزه صنایع مربوط به گذران اوقات فراغت سودآوری بسیاری دارند و رقابت در این عرصه تنگاتنگ است.

جهت طراحی با ما در تماس باشید.

طراحی شهربازی

طراحی شهربازی

برای طراحی شهربازی بهتر است از نوآوری‎های سراسر جهان در این زمینه استفاده شود. با ترکیب این تجربیات و ایده‎های جدید می‎توان به یک طرح جامع و خلاقانه رسید. برای آنکه به نتیجۀ بهتر رسید خوب است گروهی از مهندسان، طراحان و صاحبان سرمایه تشکیل شود و با روش brain storming از بهترین نظرات در این زمینه استفاده کرد. محبوب‎ترین تم‎ها برای طراحی شهربازی، ایده‎های ماجراجویانه یا فانتزی است.

شهربازی

شهربازی

طراحی شهربازی در فضای سرپوشیده یا باز

امروزه ساخت شهربازی تنها در فضاهای باز صورت نمی‎گیرد. با گسترش مال‎ها و پاساژهای چند طبقه، طراحی شهربازی سرپوشیده رواج زیادی یافته است. حتی برای بسیاری از مراکز خرید ساخت شهربازی در اولویت است و چند طبقه را به آن اختصاص می‎دهند. طراحی شهربازی در مراکز خرید به جذب مشتریان بیشتر برای مغازه‎ها نیز کمک می‎کند.

ساخت شهربازی

ساخت شهربازی

نقاشی ساختمان با غلطک از نکات مهم در طراحی شهربازی فضای اولیه موجود و فاصلۀ استاندارد وسایل بازی از هم است. همچنین ارتفاع سقف و تجهیزات مورد نیاز برای نصب وسایل بازی از مسائلی است که باید در نقشۀ اولیه مشخص شود. پارک‎های موضوعی دارای حداقل پنج تا هفت منطقه با مضمون مختلف حول یک موضوع هست. این امر کاربران را برای انجام تمام بازی‎ها تشویق می‎کند. می‎توان یک بنای شاخص را در مرکز شهربازی طراحی و بقیۀ بازی‎ها را در اطراف آن ساماندهی کرد.

معماری شهربازی

معماری شهربازی

ساخت شهربازی

طراحی مطب در اطراف شهربازی فضاهایی چون رستوران، کافی شاپ و مغازه هایی که از تم شهربازی پیروی کنند و کالاهایی چون لباس‎های نمایش، ابزار شعبده بازی و یا دیگر سرگرمی‎های مرتبط را بفروشند، مستقر می‎شود. با رواج برگزاری تولد در شهربازی‎های سرپوشیده اختصاص یک رستوران و کافی ‎شاپ با تم کودکانه بدین منظور در جذب مشتری مؤثر خواهد بود. برای طراحی شهربازی استفاده از یک تیم خلاق مهندسی و معماری برای بازگشت سرمایه در کوتاه مدت مهم‎ترین اصل است.

عکس شهربازی

عکس شهربازی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!