طراحی دادگستری ناگویا

به علت محدودیت های دولت انتشار بیش از عکس توسط معماران این بنا محدود شده است این فضا برای ملاقات حضوری زندادن ها ساخته شده است .طراحی دادگستری ناگویا این سایت در فاصله حدود ۱ کیلومتری غرب قلعه ناگویا واقع شده است و در همسایگی ۲ خانه داستانی و همچنین آپارتمان های مرتفع با ۱۰ طبقه ارتفاع واقع شده است. تابستان در ناگویا بسیار گرم است. هنگامی که یک ریزش رودخانه رخ می دهد ، آب می تواند از ۵۰ متر از سطح خیابان بالا رود. با در نظر گرفتن این موارد ، ما خانه ای آرام و راحت را برای یک خانواده سه نفره (شوهر / همسر و فرزند) طراحی کرده ایم.

طراحی دادگستری ناگویا

طراحی دادگستری ناگویا

این پروژه بیشتر شبیه طراحی ویلا میمونه، با بهره گیری از سایت بزرگ ، ما یک خانه دادگاه یک سطحه در اطراف یک باغ حیاط طراحی کرده ایم. اما اگر ما آن را فقط به عنوان یک خانه دادگاه بسازیم ، منظره آسمان کاملاً مجزا است و از آپارتمان های مرتفع اطراف ، می توانید داخل آن را ببینید ، بنابراین ما خط شیشه رو به حیاط و خط غار پشت بام را در داخل داشتیم و برآمدگی و خط شیشه ، کلاهبرداری و کف خاک در مرز داخل / خارج در قالب هواپیما از هم می آمیزند. در این روش به سبک معماری تبدیل می شود که کف خاکی خارجی با یک سقف ، کف خاکی خارج از خانه بدون سقف ، بیرون باغچه سبزیجات ، تمام کفهای خاکی داخل و هر منطقه جلوی شیشه داخل در کنار هم در نزدیکی مرز داخل / خارج جمع می شوند. . این منطقه متنوع و همچنین نقش مهمی در کنترل خط دید و خاموش کردن نور مستقیم خورشید در تابستان ، یک فضای زندگی را ایجاد می کند که در آن ، نیمی از بیرون و بیرون صحنه های مختلفی از زندگی ایجاد کند.

طراحی دادگستری ناگویا

طراحی دادگستری ناگویا

برای اندازه گیری ایمنی در صورت ریزش ، ارتفاع کف ۷۵ سانتی متر بالاتر از خیابان جلوی آن ساخته شده است. ما تا حد امکان از دیاتوم زمین برای دیوار داخلی استفاده کرده ایم تا بتوانید طبیعی بودن خاک را حس کنید. دیوار بیرونی با خطوط خشن هواپیما ایجاد شده است و درختی را در باغ کوچک بیرونی کاشته می کنید تا بتوانید برگهای بیرون را از پنجره کوچک ببینید.

طراحی دادگستری ناگویا

طراحی دادگستری ناگویا

علاوه بر این ، به دلیل وجود پنجره در قسمت حیاط و پنجره کوچک در قسمت باغ بیرونی کوچک ، کل خانه دارای هوای طبیعی است که از طریق آن جریان می یابد و از این طریق می توان آن را حتی در تابستان داغ ناگویا زنده کرد.

طراحی ویلا
کف کاذب

معماری

طراحی دادگستری ناگویا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *