طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی تخصصی دکوراسیون معماری در ایران به شکل کاملا مهندسی به سبک های معماری داخلی ایرانی، رومی، یونانی، کلاسیک، نئوکلاسیک، روستیک، مدرن و… انواع طراحی داخلی آپارتمان، ویلا دوبلکس، ویلا تریبلکس، ویلا کوچک، ویلا مدرن با ارائه نقشه ها و جزئیات کامل و شبیه سازی سه بعدی طراحی و اجرا میگردد.

_

طراحی داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ما فضای داخلی لوکس و منحصر به فردی را طراحی داخلی می کنیم که در آن زیبایی با کارایی ایجاد فضای راحتی را رعایت می کند، از طریق برنامه ریزی و دقت عالی، طراحان داخلی ما تلاش می کنند نیازهای مشتری را در یک بازه زمانی بهینه، و طراحی با کیفیت ارائه دهند، شناخته شده است. که دفتر طراحی ما جزو برترین و رقابتی ترین شرکت های طراحی ویلا در ایران است، ما طراحی مسکونی و همچنین طراحی معماری مسکونی را ارائه می دهیم، پروژه های ما شامل طراحی ویلا لوکس (حمام، فضای داخلی اتاق خواب، آشپزخانه، ورودی لابی، فضای داخلی مجلس، اتاق نشیمن خانوادگی، برنامه ریزی فضای طرح های بیرونی ویلا و طراحی مناظر باغ، طراحی استخر در دفتر معماری اویم شاهانه ویلا طراحان انواع طرح ها و سبک های جهانی تسلط کافی دارند. ما مفاهیم، فضاها، فرایندها، راه حل ها، معماری داخلی ایده ها و سبک ها را طراحی می کنیم. ما درک می کنیم که طراحی چیزی بیش از زیبایی شناسی نیست. این یک فرآیند ارگانیک چند وجهی است که بر هر عنصر تجارت تأثیر می گذارد. این در مورد ایجاد تجربیات، مقصد، احساسات است ارزش افزوده به هر تعامل، طراحان متخصص ما از سبک ها و طراحی های مهمان نوازی داخلی بهره می گیرند و ما تاکنون پروژه های موفق بسیاری در این زمینه به پایان رسانده ایم. ما صاحب نظران داریم که بهترین طرح ها را برای پروژه های خود انتخاب کرده و جلوه ای زیبا و جدید و لوکس به آن بخشیده اند.در طراحی داخلی لوکس ویلا، ما در زمینه ایجاد سبک های اختصاصی در ایران متخصص هستیم. پروژه های ما در طراحی داخلی ویلا ترکیبی از ظرافت، اشراف و فضای بی نظیر است. ما در ایجاد طراحی داخلی داخلی در ایران ماهر هستیم. حرفه ای بودن، اصالت و خلاقیت، کلیدهای اساسی هر پروژه ای است که توسط دفتر معماری اویم شاهانه طراحی شده است.

 

 برای دریافت مشاوره طراحی داخلی با ما تماس بگیرید.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

_

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه در معماری یک کار بسیار تخصصی و مهم است که باید با نهایت دقت و وسواس لازم انجام گیرد. آرزوی هر کسی داشتن یک ویلا یا آپارتمان که بر اساس نقشه های مدرن درست شده باشد است، یا طراحی آن دکوراسیون داخلی آن آپارتمان طبق نظر و ایده شما درست شده باشد این خیلی در روحیه شما تاثیر میباشد. خانه یکی از مهمترین مکان هایی است که انسان باید آرامش روحی و روانی داشته باشد. به همین خاطر طراحی دکوراسیون داخلی طبق ایده های روز یک امتیاز ویژ برای خانه شما محسوب میشود. یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب و زیبا قطعا بر روحیه شما تاثیر گذار میباشد که این تاثیرات باعث تلخ یا شیرین شدن زندگی شما شود. معماری داخلی برخی از مردم ذاتا خوش سلیقه و هنرمند هستند و با طراحی داخلی منزل خود چشم هر بیننده ای را خیره میکنند. این طراحی هم بستگی به هزینه دارد. اگر طرف برای طراحی دکوراسیون خانه خود هزینه زیادی انجام بدهد قطعا یک طرحی زیبا و شکیل میبیند ولی اگر هزینه آنچنانی نکند نمیتواند طراحی زیبایی داشته باشد.

_

طراحی دکوراسیون داخلی دارای ضوابط و اصول خود است و هر کسی نمیتواند آنرا انجام دهد که ما به شما توصیه میکنیم برای طراحی دکوراسیون داخلی خود به شرکت معماری معتبری مراجعه کنید تا بهره گیری از تجربیات مهندسان و معماران کارآزموده آن شرکت طراحی داخلی خانه خود را به نحو احسن انجام دهید. در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی سوالات مختلفی در ذهن شما پیش میآید که شما باید چه فضایی را طراحی کنید؟ چه مکانی را میخواهید طراحی کنید؟ معماری داخلی آیا هم منزلتان را میخواهید به طراحان بسپارید یا محل کارتان؟ دوست داردی که طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خود را تغییر دهید. این ها سوالاتی است که در ذهن شما خطور میکند. انتخاب نوع طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما بستگی به آب هوای منطقه و نوع متریالی دارد که میخواهید بکار ببرید. قطعا شرایط آب هوایی و توپوگرافی مکان بر نحوه طراحی دکوراسیون داخلی شما تاثیر گذار میباشد. طراحی داخلی این شرایطی که گفتیم حتما باید مدنظر داشته باشید تا بتوانید یک طراحی خوب و زیبایی در داخل ویلا خود داشته باشید.

دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی لاکچری

طراحی داخلی

_

دکوراسیون داخلی یک مفهوم فردی، که از آن ما طرحهایی را ایجاد می کنیم که عملکرد و زیبایی شناسی کمال را در بر می گیرد. نورپردازی به خوبی سازمان یافته که به تأکید بر برخی عناصر خاص کمک می کند. معماری داخلی انتخاب حرفه ای رنگ ها، بافت ها و مواد تکمیل شده که به برجسته تر کردن اشراف و لوکس بودن زیبایی داخلی کمک می کند.

مشاوران ما متخصص در ارائه خدمات رضایت بخش در مورد طراحی ویلا و طراحی داخلی ویلا در ایران، راه حل های کلید در دست و توسعه مجدد جزئی یا کل محل شما هستیم. ما کاملاً به روز و با آخرین روندهای فناوری و خلاقیت هستیم.

_

رویکرد فردی به هر مشتری اساس کار ماست. ابتدا، دکوراسیون داخلی ما کاتالوگ هایی از کارهای داخلی را به شما ارائه می دهیم که می توانید انتخاب خود را انجام دهید. پس از آن با کلیه موارد ضروری در مورد معماری داخلی انتخابی خود و کلیه شرایط ممکن پروژه مطلع می شوید. در درجه اول تمرکز بر روی برآورده کردن تمام خواسته ها و خواسته های شما رضایت مشتری، چشم انداز ما در هر پروژه است، از توسعه طراحی داخلی گرفته تا اجرای موفق آن.

طراحی داخلی ویلا
طراحی داخلی

_

برای ایجاد سرگرمی و راحتی در خانه خود، جایی که هر روز برمی گردید، معماری داخلی جایی که عزیزان و حیوانات خانگی شما منتظر شما هستند، هر فردی آرزو می کند. همه افراد قادر نیستند به تنهایی طراحی خانه را انجام دهند. به همین منظور طراحان داخلی هستند که به ما کمک می کنند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم. موفق ترین کسب املاک و مستغلات یک خانه خصوصی است. طراحی داخلی شما می توانید به طور دائم در آنجا زندگی کنید، یا می توانید برای تعطیلات آخر هفته با دوستان یا برای تعطیلات خانوادگی بیایید. دکوراسیون داخلی به دور از شلوغی و شلوغی شهر، در آرامش و استراحت آرام نه تنها بدن بلکه ذهن را به خود اختصاص دهید. استراحت مناسب به شما کمک می کند تا سر خود را تازه کنید و افکار خود را مرتب کنید. طراحی خانه مدرن به شما امکان می دهد یک فضای داخلی برای هر سلیقه ایجاد کنید. طراحی خانه، آن است که بسیاری از روندهای شیک و شیک، که در میان آنها هر دو غیر معمول و بسیار جسورانه وجود دارد.

_

همه در مورد ساخت ویلا و به خصوص در مورد خانه زیبا آرزو می کنند. خانه باید با فضای بیرون منظم و زیبا باشد. طراحی خانه در داخل خانه می تواند از سبک ها و جهت های مختلفی برخوردار باشد اما باید بسیار جذاب باشد. دکوراسیون داخلی برای ایجاد طرح های خانه چندین قانون وجود دارد. برای ایجاد یک طراحی منحصر به فرد و زیبا در خانه، باید هماهنگ همه عناصر داخلی آینده را انتخاب کنید. از رنگ دیوارها شروع می شود و با سبک و رنگ مبلمان و عناصر دکور شروع می شود که زیبایی خاصی به طراحی داخلی می بخشند. چنین عنصر می تواند یک شومینه در اتاق نشیمن ساخته شده از سنگ باشد. فرش بزرگی با الگویی غیرمعمول که از کشورهای عجیب و غریب آورده شده است. بسته به ایده شما می توان آن را بر روی دیوار و یا مکان روی آن آویزان کرد. همانطور که بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند، معماری داخلی برای شروع ایجاد یک فضای داخلی زیبا از خانه، باید از قوانین خاصی در مورد طراحی خانه پیروی کنید. هنگام ایجاد فضای داخلی، حتماً به یک رنگ اصلی بچسبانید که اصلی ترین آن در طراحی خانه شما خواهد بود. شما همچنین باید یک رنگ کمکی را انتخاب کنید که به طور ایده آل با رنگ اصلی مطابقت یا تضاد داشته باشد. و سپس یک سؤال پیش می آید. چگونه یک فضای داخلی زیبا و مناسب را در یک خانه از دو رنگ ایجاد کنیم؟ جواب برای هر رنگ ساده است، تن سایه وجود دارد که شما باید از آن استفاده کرده و ترکیب کنید. چگونه یک فضای داخلی زیبا و مناسب را در یک خانه از دو رنگ ایجاد کنیم؟ نقاشی ساختمان جواب برای هر رنگ ساده است، طراحی داخلی تن سایه وجود دارد که شما باید از آن استفاده کرده و ترکیب کنید. چگونه یک فضای داخلی زیبا و مناسب را در یک خانه از دو رنگ ایجاد کنیم؟

طراحی داخلی ویلا
طراحی لاکچری ویلا

طراحی لاکچری ویلا

_

چه چیزی باعث گرم و دنج خانه می شود؟ طرح اصلی خانه هماهنگی در خانه به فضای داخلی بستگی دارد. طراحی داخلی چگونه خانه خود را به بهشت ​​تبدیل کنیم، جایی که هر یک از اعضای خانواده در آن احساس راحتی می کنند؟ کار ساده ای نیست، به خصوص اگر تفکر مکانی ندارید، به دنیای دکوراسیون و فن آوری ها علاقه چندانی ندارید. برای ساخت منزل خود اصلی راحت جایی که مکانی برای استراحت تفریح کار باشد کار ساده ای نیست. برای شروع باید طراحی خانه را با تمام جزئیات آن تجسم کنید. دکوراسیون داخلی چیدمان فضای زندگی اولین ضرورت است. چند طبقه در خانه رویاهای شما خواهد بود؟ اتاق نشیمن چگونه به نظر می رسد آشپزخانه در کجا قرار خواهد گرفت چگونه اتاق خواب ها را برنامه ریزی کرده و محل کار را سامان دهی تمام کسانی که سؤالاتی توسط کسانی که درباره پروژه خودشان فکر می کنند پاسخ می دهند خانه شخصی. طراحی منزل ایجاد فضای یکپارچه در یک گروه مجرد است که منافع همه اعضای خانواده در آن ترکیب خواهد شد و عملکرد سازماندهی محل برای کودکان فعال و مشغول بزرگسالان و افراد مسن مناسب خواهد بود. همیشه انتخاب رنگهای طراحی داخلی، خرید مبلمان شیک، با سلیقه برای تزئین فضاهای مجاور، همیشه امکان پذیر نیست. در این حالت، بهتر است با طراحانی تماس بگیرید که گزینه های مختلفی را برای طراحی منزل ایجاد کند، در تهیه مواد لازم و وسایل داخلی کمک کند، توصیه هایی را ارائه دهد و اجرای پروژه را کنترل کند و عملکرد سازماندهی محل برای کودکان فعال و مشغول بزرگسالان و افراد مسن مناسب خواهد بود. همیشه انتخاب رنگهای داخلی، خرید مبلمان شیک، با سلیقه برای تزئین فضاهای مجاور، معماری داخلی همیشه امکان پذیر نیست. در این حالت، بهتر است با طراحانی تماس بگیرید که گزینه های مختلفی را برای طراحی منزل ایجاد کند، در تهیه مواد لازم و وسایل داخلی کمک کند، توصیه هایی را ارائه دهد و اجرای پروژه را کنترل کند. 

_

انواع سبک هایی که در آنها می توان برنامه های طراحی منزل را تهیه کرد، همچنین تخیل و تسلط به طراح قادر به اجرای هر پروژه خواهد بود. استودیوی طراحی ما آماده است تا در طراحی خانه خود به شما کمک کند، زیرا برنامه های طراحی منزل یکی از مناطقی است که در آن با موفقیت کار می کنیم. طراحی داخلی برنامه های طراحی خانه به شرح زیر ایجاد می شوند. دکوراسیون داخلی همه فضا به مناطق کارکردی تقسیم می شود که هر یک از آنها به شکل خاص خود رسمیت می یابد، اما در پایان همه چیز به صورت کلی با هم درک می شوند. برای تهیه چنین برنامه های طراحی خانه، باید تجربه ای عظیم را تجربه کنید. طراحی داخلی با تدوین برنامه، تخصیص مناطق اصلی عملکردی آغاز می شود. به عنوان یک قاعده، برنامه های طراحی منازل باید شامل یک سالن، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق های خواب، یک اتاق ناهار خوری، اتاق های ابزار باشد. همچنین اتاقهای مهمان و اتاقهای بازی اغلب طراحی می شوند. همه چیز به نیازها و سرگرمی های مالکان بستگی دارد. معمولاً طراحی داخلی منازل شامل تهیه برنامه برای چند طبقه است. در اینجا شایان ذکر است که طراحی واقع گرایانه خانه اگر بر اساس یک ایده واحد باشد، خواهد بود. معماری داخلی مهمترین چیز در مورد فضای داخلی خانه فکر می کنید، به یاد داشته باشید که در اینجا شما باید زندگی کنید، و نه تنها برای نشان دادن نتیجه کار طراح با خوشحال کردن تعارف از دوستان و آشنایان. و این بدان معناست که طراحی خانه اول از همه باید برای شما نزدیک و قابل درک باشد. فقط در این حالت شما به خانه واقعاً راحت و دنج خواهید رسید در اینجا شایان ذکر است که طراحی واقع گرایانه خانه اگر بر اساس یک ایده واحد باشد، خواهد بود. مهمترین چیز، در مورد فضای داخلی خانه فکر می کنید، به یاد داشته باشید که در اینجا شما باید زندگی کنید، و نه تنها برای نشان دادن نتیجه کار طراح با خوشحال کردن تعارف از دوستان و آشنایان. و این بدان معناست که طراحی خانه اول از همه باید برای شما نزدیک و قابل درک باشد. فقط در این حالت شما به خانه واقعاً راحت و دنج خواهید رسید در اینجا شایان ذکر است که طراحی واقع گرایانه خانه اگر بر اساس یک ایده واحد باشد، خواهد بود.

طراحی داخلی لاکچری
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
WHY US ?
_

طراحی اتاق خواب یکی از کارهای تخصصی میباشد طراحی داخلی که در همان اول کار همه چیز آن مشخص میشود. طرح و نقشه و نحوه اجرای آن بستگی به نظر و ایده شما دارد که چگونه آنرا بسازید. یکی از این موارد این است که مساحت مفید شما چقدر است و شما چقدر از آن را برای ساخت در نظر گرفته اید. شما میتوانید هم مقدار مساحتی که برای ساختمان میخواهید درست کنید مشخص کنید و هم مقداری را که دوست دارید برای محوطه آن در نظر بگیرید. طراحی دکوراسیون داخلی ویلا شرکت هایی که در طراحی و ساخت ویلا تخصص لازم را دارند از همان اول کار جزئیات اجرایی ویلا شما را تعیین میکنند. معماری داخلی حتی این شرکت محوطه فضای سبز را از بقیه موارد آن تفکیک میکنند. این طراحی و جانمایی را بر اساس متراژ زمین شما انجام میدهند. به همین خاطر است که به شما توصیه میکنیم حتما برای ساخت ویلا به یک گروه تخصصی و با تجربه مراجعه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

WHY US ?
_

برای طراحی داخلی شرکت علاوه بر بهره مندی از سبک های طراحی که به صورت مفید و مختصر توضیحاتی در مورد هر کدام ارائه داده ایم، لازم است به نکاتی توجه کرد که رعایت آن ها در تمامی سبک های طراحی جزء نکات ضروری محسوب می شود. دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین مواردی که ضمن طراحی داخلی شرکت باید اقدامات لازم را بر اساس آن انجام داد، نور و نورپردازی فضای شرکت است. پتینه چیه باید به گونه ای باشد که پس از پایان کار نور طبیعی برای قسمت هایی که به نور نیاز دارند، تامین شده و قسمت هایی مثل مدیریت  و … هم از نور مناسب و مورد نیاز خود بهره مند شوند. معماری داخلی برای تشخیص و تعیین این امر می بایست مهندس طراح در مورد مسئله ی تشخیص جهت تابش نور اشراف داشته باشد تا بتواند مطابق با آن نقشه ی طراحی را رسم کند. علاوه بر بهره مندی از نور طبیعی لازم است از نور پرداز ها و انواع لامپ های تولید کننده ی نور نیز در قسمت های مورد نیاز استفاده شود تا نور تمام قسمت ها تامین شده و هیچ قسمتی بدون نور باقی نماند.

دکوراسیون داخلی
طراحی داخلی
_

طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی سبک کلاسیک نیز از آن دست سبک هایی است که برای قیمت ساخت ویلا مورد استفاده ی متداول طراحان ویلا قرار می گیرد، چرا که طرفداران چشمگیری در سطح کشور ما دارد. طراحی ویلای کلاسیک عمدتاً مورد پسند و سلیقه ی افرادی است که همواره طرفدار اِلِمان های سنتی هستند، لذا این سبک از طراحی بر پایه ی استفاده از عناصر سنتی بنا شده است. از جمله نکات جالب و حائز اهمیت در رابطه با طراحی ویلای کلاسیک پیروی از نظم و تقارن است. به گونه ای که اگر به نمای یکی از ویلا های کلاسیک نگاه کنید شاهد نظم و تقارن بسیار زیبایی خواهید شد. تقارن و نظم در طراحی ویلای کلاسیک به صورتی است که دو نیمه ی مختلف ویلا دقیقا با یک شکل و ظاهر هستند. دکوراسیون داخلی استفاده از اِلِمان های تزئینی یکی از پر طرفدار ترین نکاتی است که در طراحی منظر ویلای کلاسیک بیشترین توجه ها را به خود جذب کرده است. در طراحی داخلی کلاسیک استفاده از تجملاتی مثل ستون های بلند، انواع مجسمه ها، سر ستون، طاق های بلند و موارد دیگری از این دست متداول می باشد. اکثر رنگ هایی که برای طراحی ویلای کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد رنگ هایی نظیر قهوه ای، طلایی، کرم، مشکی، سفید و نظایر آن ها است. یکی دیگر از اِلِمان های رایجی که برای طراحی ویلای کلاسیک استفاده می شود، اِلِمان های چوبی است.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس با ما