طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک


طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک 

نگاهی اجمالی به این ویلای لوکس ۸ خوابه لوکس به سبک کلاسیک با استخر شنا که برای یک خانواده در ابوظبی طراحی شده است ، انجام دهید. خلاصه اولیه طرح از صاحبان ویلا ، فضای داخلی روشن و دنج با نور طبیعی و ظاهری زیبا بود. سبک نئوکلاسیک با برخی عناصر مدرن متناسب با توصیف خانه رویایی مورد نظر انتخاب شد. از اولین قدم در داخل ویلا با دکوراسیون داخلی مجلل خود بی حس می شود. طرح رنگی خنثی از دیوارها ، سقف و حتی کف های مرمر که نور را منعکس می کنند ، فضا را حتی بیشتر نشان می دهد. ساخت ویلا  برای راحتی بیشتر طراحان رنگهای بژ و عاج را با رنگهای واضح تر اضافه می کنند و عمق را به فضای داخلی می دهند.

طراحی ویلا
7 نکته در طراحی داخلی آلپ

هال

آنچه باعث برجسته شدن این ویلا از دیگران در منطقه محمد بن زاید می شود ، طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک  رویکرد منحصر به فرد طراحان در آوردن نور به فضا با معرفی شیشه های سقفی نورگیر با سقف اتاق نشیمن با تزئینات تزئینی است. برای محافظت در برابر ایمنی و حرارت از نوع شیشه های مخصوص ایمنی مقاوم در برابر ضربه استفاده می شود. نه تنها نور طبیعی را در طول روز به ارمغان می آورد ، طراحی داخلی بلکه منظره ای شگفت انگیز از آسمان ستاره را در شب نشان می دهد. جزئیات دکوراسیون رنگی غنی در مبلمان و پرده های متناسب ، احساس استحکام در یک اتاق جادار و جادار می کنند.

طراحی داخلی کلاسیک هال

طراحی داخلی کلاسیک هال

ناهارخوری

ناهارخوری در طبقه اول با فضای مشابه اتاق نشیمن واقع شده است. ال اس اف در حالی که این دو منطقه در یک فضای باز با هم ترکیب شده اند ، چیدمان مبلمان جدایی غیر رسمی را ایجاد می کند. میز ناهار خوری لوکس و زیبا ساخته شده با صندلی های راحت با رنگ های متناسب با سبک مداوم اتاق که لوستر با شکوه فضای داخلی را تکمیل می کند ، ترکیب می شود.

طراحی داخلی کلاسیک نهارخوری

طراحی داخلی کلاسیک نهارخوری

کارهای پیچیده گچ بری با ستون های کلاسیک تقلید از دیوارها و مبلمان تودوزی مخمل که با نقش برجسته طلایی تزئین شده اند در بهترین حالت خود به ظرافت سبک کلاسیک شباهت دارند.

طراحی ویلا
چگونه یک خانه زیبا چیدمان کنیم؟

راه پله منحنی منتهی به طبقه دوم که اتاق های خواب در آن قرار دارند با بیان یک اظهار نظر معماری بی حس می شوند.

طراحی اتاق خواب

هر اتاق خواب این ویلا لوکس دارای یک حمام اختصاصی و اتاق رختکن است. اتاق های خواب بزرگ ، رنگ های داخلی را با توجه به ترجیح هر یک از اعضای خانواده در رنگ های مرسوم ، مداد رنگی انتخاب می کنند. هر اتاق خواب دارای یک اتاق نشیمن و میز غرور است و دارای عناصر مدرن دکور است.

طراحی داخلی کلاسیک اتاق خواب

طراحی داخلی کلاسیک اتاق خواب

اتاق خواب ترکیبی از رنگ های خاکستری و اسطوخودوس با عناصر گچ بری ، لامپ های برجسته بر روی دیوارهای بافت و مبلمان به سبک کلاسیک تزئین شده است.

اتاق خواب کلاسیک

اتاق خواب کلاسیک

ترکیبی از رنگ سبز پاستلی بژ ، عاج و مرسوم ، پسته مرسوم ، طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک  برای یک اتاق خواب به سبک مدرن با تزئین سقف منحصر به فرد و طراحی سر صفحه قاب سفارشی ، انتخاب شده است.

اتاق لباس

اتاق لباس

مراسم طراحی

ویلا دارای مجلسی زنانه و مردانه است که به سبک فردی طراحی شده است.

در مردان طراحان داخلی مجلس با ترکیب سبک های کلاسیک و مدرن به ظاهری محکم و ظریف دست یافتند. و همچنین اتاق نشیمن دارای یک شیشه نورگیر برای فراوانی نور ، همراه با پنجره های بزرگ با منظره ای از منظره زیبای ویلا است.

نشیمن کلاسیک

نشیمن کلاسیک

دکوراسیون مجلسی خانمها به سبک کلاسیک زنانه با ترکیب رنگ صورتی و پاستلی و عاج ، طرح سنتی و دکوراسیون شیک طراحی شده است. حمام مدرن و مجلل متصل شده ، حداکثر حریم خصوصی خانم ها را برای گذران وقت در محیطی دنج تضمین می کند.

هال کلاسیک

هال کلاسیک

این ویلا که نشان دهنده سلیقه پیچیده صاحب آن است ، ساخت تالار با دکوراسیون داخلی زیبا و کاخ خود در میان دیگر ویلاهای ابوظبی خودنمایی می کند.

ساخت و ساز 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما