طراحی داخلی به سبک آفریقایی

طراحی داخلی به سبک آفریقایی


طراحی داخلی به سبک آفریقایی

طراحی داخلی به سبک آفریقایی، آیا به دنبال طراحی داخلی منحصر به فرد با شخصیت متمایز هستید؟ طراحی الهام گرفته از آفریقا با تنوع عناصر دکور عجیب و غریب می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. در هنگام الهام گرفتن از طبیعت و نفوذ فرهنگی از مناطق مختلف قاره ، چیزهای زیادی برای ارائه وجود دارد که به طراحی های خارق العاده آزادی می بخشد. بیشتر بخوانید تا بفهمید آیا نوعی از سبک مناسب دکوراسیون منزل شماست و چگونه عناصر آن می توانند فضای داخلی شما را تکمیل کنند. جستجوی ایده های تزئینات منزل در آفریقا باید از انتخاب منطقه آغاز شود ، خواه این کشور مغرب آفریقای شمالی مانند الجزایر ، مراکش یا تونس با الگوهای رنگارنگ تحت تأثیر اسلامی ، غرب آفریقا یا بیشتر به بیابان طبیعت آفریقایی باشد. فضای داخلی با الهام از آفریقا همه چیز در مورد یک محیط جذاب ، بافت ، الگوها و مواد طبیعی جذاب است ، که آن را برای کسانی که بدنبال یک فضای داخلی آرام ، دنج و در عین حال جذاب هستند ، مناسب می کند.

کابینت

کابینت

پالت رنگ 

پالت رنگ داخلی با الهام از آفریقا ممکن است از رنگ های خاموش گرفته شده توسط طبیعت تا بسیار روشن و غنی متفاوت باشد ، با این وجود رنگ های گرم با خنثی های سیاه و سفید اضافی غالب هستند. به مروارید ، نقاشی ساختمان آجر و شن و ماسه مانند تپه های قرمز نامیبیا و صحرای ساوانا فکر کنید. رنگ های بورگوندی ، قرمز و نارنجی مانند غروب آفتاب آفریقایی سوزان ، که به خوبی با قهوه ای و سیاه ترکیب می شود برای کنتراست. رنگ های شنی به عنوان پایه ای که با لهجه های زنده مانند زرد ، آبی و سبز رقیق می شوند ، ترکیبی رایج است که باعث جذابیت داخلی می شود.

طراحی داخلی آفریقا

طراحی داخلی آفریقا

بافت ها و الگوها

بافتها و الگوها یکی از قسمتهای اصلی تزئینات آفریقایی است که آن را از سایرین متمایز می کند. و در حالی که نفوذ آفریقای شمالی با الگوهای اسلامی مسحور می شود ، مناطق دیگر این قاره با برخورداری از سبک ها و نقوش و زیبایی های خاص فرهنگی آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. طراحی داخلی به سبک آفریقایی هندسی و نمادین که به طور گسترده در پارچه استفاده می شود ، طراحی ویلا طبیعت آفریقایی را تجسم و مفهوم می کند. چاپ های قبیله ای که در حد متوسط ​​استفاده می شوند ، در مقایسه با مبلمان مینیمالیست خاموش ، دکوراسیون برجسته ای ایجاد می کنند.

طراحی داخلی آفریقایی

طراحی داخلی آفریقایی

مواد مورد استفاده در دکور آفریقایی

برای دکوراسیون منازل مدرن در آفریقا ، طراحی داخلی به سبک آفریقایی طراحان از سنت های آفریقایی الهام گرفته و آنها را به روشی معاصر اتخاذ می کنند تا فضای داخلی ساخت ویلا مدرن و گران قیمت ایجاد کنند. موادی مانند سنگ ، خاک رس ، منسوجات ، چوب ، برنج و برنز که امروزه به طور خام در آفریقا استفاده می شود به شکل پیچیده ای به شما نشان می دهد و به شما یک زیبایی مدرن می دهد بنابراین فضای داخلی شما می تواند بسیار باکلاس به نظر برسد.

مبلمان آفریقا

مبلمان آفریقا

مبلمان الهام گرفته از آفریقا

امروزه صندلی تراشیده شده کلاسیک از ساحل عاج یا میز کوچکی از نیجریه بیشتر به عنوان یک مصنوعات قدیمی دیده می شود و به عنوان یک قطعه هنری یا دکوراسیون عمل می کند ، نه مبلمان مناسب در طراحی مدرن. طراحی تالار از طرف دیگر مبلمان مدرن با الهام از آفریقا در داخل کشور بیان جسورانه ای می کند. مبلمان اتاق نشیمن و اتاق خواب آفریقایی محکم و راحت است. طراحی داخلی به سبک آفریقایی نقاشی های ساده از چوب سخت و مبلمان چرمی به دستیابی به ظاهری زیبا کمک می کند. برای کسانی که ارزش پایداری را دارند ، چرم سازگار با محیط زیست آخرین گرایش جدید برای بازسازی مواد لوکس است.

دکوراسیون منزل مدرن آفریقایی

دکوراسیون منزل مدرن آفریقایی

دکوراسیون منزل مدرن آفریقایی

قاره آفریقا و سبک الهام گرفته از آن ، طیف گسترده ای از اقلام دکور را برای خاتمه کارها ارائه می دهد که شخصیت خاصی را به خانه شما وارد می کند. هنرهای بزرگ ، ماسک های قبیله ای ، کنده کاری ها ، کاسه ها و سازها ، طراحی داخلی به سبک آفریقایی یک احساس آفریقایی ایجاد می کنند و داستان پردازی را به فضای داخلی شما می بخشند. اقلام دکور آفریقایی نه تنها قطعات عالی برای جمع کنندگان مشتاق هنر عجیب و غریب هستند ، بلکه مکالمه بسیار خوبی برای بازدیدکنندگان شما هستند.

طراحی داخلی به سبک آفریقایی

طراحی داخلی به سبک آفریقایی

بهترین قسمت تزئین خانه شما به سبک آفریقایی این است که اکثر وسایل دکوراسیون دست ساخته شده اند ، که از ارزش بالایی از فضای داخلی منحصر به فرد برخوردار است که در جای دیگر پیدا نخواهید کرد. طراحی آپارتمان قرار گرفتن در چنین فضای داخلی باعث می شود احساس آرامش کنید و در عین حال شما را با هر جزئیات از دکور به دنیای مرموز بیابان آفریقا منتقل می کند. اگر رفتن به سبک کاملاً آفریقایی مورد علاقه شما نیست ، می توانید از برخی عناصر استفاده کنید و آنها را در تزئینات خانه خود مانند چاپ حیوانات یا نقوش قومی بگنجانید ، که این باعث ایجاد اسراف در طراحی شما می شود. با وجود متغیرهای بسیار زیاد در رنگ ، بافت ، مواد و صنایع دستی ، خانه شما بیش از حد شلوغ می شود، طراحی داخلی به سبک آفریقایی با این وجود طراح داخلی آگاه و باتجربه می تواند ترکیبی غیر منتظره را به شما ارائه دهد تا آن را به نظر سلیقه ای و دلپذیر برساند ، بنابراین می توانید لذت ببرید داخلی لوکس منحصر به فرد داخلی شما الهام گرفته از آفریقا است.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
نقاشی ساختمان با پمپ باد

طراحی ویلا ارزان

طراحی مدرسه ابتدایی ۱۲ کلاسه

ساخت کارخانه رب گوجه

طراحی رستوران به سبک روستیک

طراحی کلاسیک اتاق خواب

مجوز ساخت سوله

مشارکت در ساخت پیروزی

طراحی داخلی اتاق ماساژ

ساخت سوله شهریار

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره