طراحی خانه های ویلایی

طراحی خانه های ویلایی

طراحی خانه های ویلایی


طراحی خانه های ویلایی 

طراحی خانه های ویلایی احساس می کنید خانه شما خیلی قدیمی و خسته کننده است و به دنبال خانه جدیدی برای خود هستید. دوست دارید خانه شما جذابیت بیشتری داشته باشد، یا ظاهر جدیدی که برای سبک شخصی شما مناسب تر باشد. ما می توانیم کمک کنیم این که به اندازه ورودی جدید، درب جدید، و یا پنجره یا تجهیزات ساده به بهترین ها برسید ، با ما تماس بگیرید تا  تخصص  ما را برای دریابید .

طرح ها و پروژه های معروف  متخصصان معماری اویم شاهانه به گونه ای است که بتوانید سبک و مکان دلخواه خود را انتخاب کنید. از این طریق شما قادر خواهید بود ایده های خود را روشن یا متمرکز کرده و یک برآورد واقعی از هزینه ها و شرایط را از دست معتبرترین شرکت های ساختمانی در بازار بدست آورید

از ملاقات اولیه با متخصصان گرفته تا تحویل کلیدها، در Evimshahane در طول مراحل کار در اختیار شما هستیم، می توانیم با تیمی که برای شما کار می کند ، مراحل ساخت را مشورت کنیم و همه شبهات شما را برطرف کنیم.

بازسازی خانه های ویلایی

هر چقدر بازسازی داخلی یک خانه مهم است باید به بازسازی بیرونی آن نیز توجه ویژه کرد  برای نوسازی نمای بیرونی خانه ویلایی  خود آماده شوید. با اضافه کردن اسکلت آجری به “سن” خانه اضافه می شود. قاب های مرزی  و ستون ها با دیوارهای همسایه گره خورده است پس نقش بسیار مهمی در بازسازی و همچنین ساخت ویلا ایفا می کنند .

طراحی ویلا
اولین پروژه طراحی ویلاهای هوشمند

استفاده از سیستم های کنترلی مدرن روشنایی در خانه های ویلایی :

طراحی خانه های ویلایی  وقتی ما در حال طراحی ویلا لوکس هستیم، باید صرفه جویی در مصرف انرژی را به عنوان یک جنبه اساسی در نظر بگیریم. به عنوان مثال ، یک ایده خوب این است که خانهویلایی  خود را تا حد امکان از نور طبیعی تهیه کنید. بنابراین از لزوم روشن کردن چراغ ها خودداری کنید. با این حال ، در زمان نزدیک می توانیم با سیستم های نوری LED با تاریکی روبرو شویم. آنها درخشندگی لازم را بدون هدر دادن انرژی فراهم می کنند. آنها همیشه کارآمدتر و بادوام تر از لامپ های رشته ای سنتی هستند. و نگران نباشید ، اگر به فکر قرار دادن لامپهای مخصوصاً لوکس مانند لوستر هستید ، لامپهای LED نیز با آنها سازگار خواهند شد.

طراحی خانه های ویلایی

طراحی خانه های ویلایی

امروزه سیستم های مدرن روشنایی در منزل ، به طور فزاینده ای پیشرفته و کاربردی هستند. اگر یک سیستم کنترل نور را به ویلای لوکس  خود اضافه کنید ، می توانید انواع نورپردازی را از راه دور تغییر داده و مصرف انرژی را در صورت تمایل کاهش دهید.

کیفیت  و ارائه بهترین خدمات به مشتریان برای ساخت خانه های ویلایی :

سازندگان ما در ارائه کیفیت بی نظیر به مشتریان ، در طراحی ها ، افتخاراتی کسب کرده اند. پروژه های ما با بالاترین استانداردهای کیفیت ساخته شده اند. مواد استفاده شده از مارک های شناخته شده و دارای گواهینامه ISI است. کیفیت توسط مهندسین واجد شرایط سایت انجام می شود. یک تیم کنترل کیفیت مستقل ، در مراحل مختلف ، کیفیت را بررسی و تأیید می کند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا و اجرای ویلا

تاریخ تحویل خانه ها و ساختمان ها به طور واضح با تیم متخصص ما ، در وب سایت ما و کلیه موافقت نامه ها ذکر شده است. ما در کل پروژه هایمان سابقه صد درصدی سابقه تکمیل زمان را داریم.

در ساخت ویلا توسط تیم اویم شاهانه، هدف ما این است که به شما در ساخت خانه رویاهایتان  کمک کنیم. ما سابقه  بهترین طراحی معماری ، بهترین مستر و حمام و بهترین آشپزخانه در رده خانه های ویلا ای هستیم علاوه بر ارائه کیفیت بی نظیر ، می تواند بودجه شما را با ویژگی ها و گزینه های مدرن مورد نظر شما به حداکثر برساند و به ازای هر مترارزش بیشتری به شما می دهد. خانه رویایی شما از آنچه فکر می کنید نزدیکتر است.

تمیز و درجه یک

سبک و کیفیت خانه های ویلایی را طوری طراحی می کنیم که مانند یک جواهر در منطقه خود بدرخشید

ویلیی جادار ، یک طرح طبقه باز ، جلوه های تزئینی زرق و برق دار ، کف افسانه ای تا پنجره های سقفی ، و کار با شکوه سنگی روی دیوارها.در سرتاسر خانه ، جنبه های مختلفی برای اطمینان از تنوع در جهت زیبایی شناسی اعمال شده است.محیط خانه های ویلایی ما  واقعاً یک اثر هنری است جلوه هایی مسحور کننده از دریا ، کوه و جنگل در نمایی از خانه های ساخته شده داشته باشید.

طراحی خانه های ویلایی

طراحی خانه های ویلایی

ویلا بزرگ یا کوچک

یک سازنده با داشتن فضای بزرگ مسئولیت ساخت و ساز طراحی ویلا با نوع و سبک بسیار متنوعی رادارد .

طراحی ویلا
4 نکته کیهانی در طراحی نمای ویلا

طراحی خانه های ویلایی از این رو یک طراحی خارق العاده می بایست شرایط فوق العاده ای نیز در اختیار داشته باشد. مثلایک طراحی خوب  به معنای اجازه جریان آزاد نور است زیرا نور انرژی است و ما انرژی را دوست داریم.

ویژگی هایی که ما به دنبال آن هستیم درگیر پیش روی از روی برنامه تعیین شده و  برنامه ریزی شده است کارهای سنگی ، خانه های چوبی با تمامی ابعاد که در اختیار تیم ما قرار داده می شود می تواند طراحی خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشد .
تیم ما در هر مرحله از پروژه با همکاری شما ترتیبی صورت می دهند تا بتواند موادی و مصالح مناسب  را با تلاش هنرمندان ما بشناسد و به آنها اعتماد کند تا هماهنگی قابل توجهی ایجاد کند که منجر به ساختاری خیره کننده می شود و از هر شخص یا خانواده مفتخر می شود خانه خود را دوست بدارد .

طراحی خانه های ویلایی

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *