طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز

طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز

طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز


طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز

در سال ۱۹۱۱ ، Francis Hodgson Burnett کتابی نوشت با عنوان ” طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز در طراحی منظر. این یک داستان در مورد یک خانم جوان یتیم به نام مری لنوکس است.  او در دنیای پیکسی طبیعت سرگردان است تا مشکلات خود را اصلاح کند. در این داستان نمونه ، باغ مخفی به عنوان محلی برای بهبودی خیالی در نظر گرفته شده است. صرف نظر از جایی که شما یک باغ مخفی خود را قرار می دهید ، مهمترین چیز این است که بدانید چگونه آن را طراحی کنید .

کابینت

کابینت

باغ ویلا مخفی چیست؟

یک باغ مخفی شگفت انگیز یک منطقه کوچک در حیاط خلوت شماست. این جایی است که می توانید استراحت کنید. هزینه نقاشی ساختمان شما فقط می توانید در آنجا بنشینید و از آرامش عصر و به دور از فشار روزمره زندگی خود لذت ببرید. ایده های باغ مخفی حیاط خلوت واقعاً به فضای زیادی احتیاج ندارند. در اکثر اوقات ، شما فقط به یک فضای مخصوص صندلی ، گیاهان و شاید چند نرده احتیاج دارید.

در انتخاب یک مکان برای باغ خود ، محلی را انتخاب کنید که در آن راحت نشسته باشید. بهترین راه برای این کار آوردن صندلی در حیاط و صندلی گرفتن است. تصور کنید مواردی که می خواهید به آنها نگاه کنید چیست. به عنوان مثال ، لاله ها ، ویستریا ، پرندگان و موارد دیگر. تصمیم همه شماست. اگر می خواهید به صورت رسمی ظاهر شوید ، در نظر بگیرید راه اندازی یک کلاه فرنگی را در نظر بگیرید.

طراحی باغ ویلا مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

اگر منابع و فضای کافی دارید ، می توانید چندین بوته که از نوع پرچین هستند رشد کنید. مطمئن باشید که از شکل نیمه دایره ای برخوردار است. برای محصور کردن باغ شما ، بازوی پرچین های شما باید از قسمت پشتی یا کنار باغ متصل شود.

همچنین می توانید منظره ای صخره ای را در آن قرار دهید تا از زیبایی باغچه ای مخفی برخوردار شوید. شما می توانید برای گرفتن سنگ از مناطق جنگلی در یک چرخ دستی ، افراد را استخدام کنید. گزینه دیگر خرید سنگ در مهد کودک یا هر فروشگاهی است که وسایل باغ را می فروشد. اگر کمی بزرگتر باشد ، در حدود ۸ اینچ عالی خواهد بود. به این ترتیب گیاهان می توانند بر روی آنها خزنده شوند.

بعد از نصب تمام سنگها ، کار بعدی برای قرار دادن گیاهان است. نقاشی یک ساختمان بنفشه های پیچک و خزنده مناسب ترین آنها هستند زیرا روی سنگ ها سرریز می شود. محیط اطراف صخره ها را با یک زن و شوهر از نیلوفرهای دره احاطه کنید.

باغ پنهانی خود را با یک مسیر پرچم سنگ تکمیل کنید. این باعث می شود احساس کنید که در واقع وارد مکان دیگری می شوید. اضافه کردن یک صندوق عقب یا یک دروازه می تواند به نظر برسد که اتاق بسیار عالی شما در فضای باز باشد. هر نوع گل خزنده را در دو طرف دروازه یا روی شلف بکارید. به عنوان مثال ، لانه زنبوری ، افتخارات صبحگاهی ، نخود شیرین و دیگران. چند صندلی یا نیمکت در آن قرار دهید و باغ مخفی شما اکنون برای میهمانان شما کامل است. با این حال ، تنها اگر تصمیم به استقبال از آنها بگیرید.

طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز بیشتر اوقات به خودتان نیاز به مدتی دارید. علاوه بر این ، شما به مکانی احتیاج دارید که بتوانید از هر کس دیگری فاصله بگیرید و وقت خود را صرفاً به همان روشی که می خواهید بگذرانید! موافقید؟ مکان مناسب برای چشم پوشی و لذت بردن از وقت شما ، باغ مخفی در حیاط شماست. در صورت نداشتن ، شاید زمان آن رسیده است که شما یکی را ایجاد کنید. علاوه بر این ، در زیر شما می توانید ۲۷ ایده رمز و راز باغ راز را کشف کنید ، که نشان می دهد داشتن یک شخص عالی برای شما بسیار باشکوه است!

طراحی باغ ویلا مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

 ۲۷ ایده طراحی باغ ویلا مخفی

 1. ایده های باغ حیاط خلوت

محوطه سازی طراحی ویلا با سنگ و علف پوشیده شده است در حالی که مجسمه ها بسیار آرام به نظر می رسند و فضای آن را اسرارآمیز می کنند.

 1. باغ راز شگفت انگیز

یک باغ مخفی خیره کننده در پشت خانه شما.

 1. باغ مخفی من

طراحی باغ ویلا مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

باغهای مخفی نقاط مورد علاقه هنرمندان ، شاعران و نویسندگان است زیرا می تواند الهام بخش آنها باشد.

۴- باغ مخفی صلح آمیز

هر مکانی در حیاط خلوت شما می تواند به یک باغ مخفی تبدیل شود.

۵- باغ جذاب

باغ موری انباشت بسیار زیاد و واضحی از سالانه ها و سالانه هایی است که از یک جنگل بریده شده و توسط بسیاری از درختان بی نظیر و محلی برجسته می شود.

 1. باغ روشنایی

یک مکان آرام در فضای باز که در آن می توانید تنها باشید یا مکانی استثنایی برای سرگرمی.

 1. مکانی برای آرامش در طراحی ویلا

خیلی بهتر است محلی را در برابر حصار یا دیوار انتخاب کنید که در آن می توانید بوته های بلند ، درختان و تاکستان قرار دهید.

 1. ایده های مخفی باغ

باغهای مخفی گاهی اوقات شامل نقوش باغهای انگلیسی قرن هجدهم است.

 1. ایده های طراحی مخفی باغ

طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز همچنین می توانید از محوطه سازی فعلی یا سازه هایی مانند پرچین ها و نرده ها استفاده کنید.

 1. طراحی منظره باغ مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

ایده های طراحی مخفی باغ ، احساس نزدیکی را به شما می دهد که تحقق آن در یک باغ آزاد تر دشوار است.

 1. فضای زندگی در فضای باز زرق و برق دار

مکانی که می توانید در آن آرامش داشته باشید.

 1. باغ مراقبه در طراحی ویلا

این مکان عالی برای اعمال معنوی شماست.

 1. باغ حیاط خلوت

شگفت انگیزاین یک فضای زندگی در فضای باز است که در آن می توانید با افتخار دوستان خود را سرگرم کنید و یا به سادگی با خانواده خود را ببندید. با کاشت گل در کناره ها ، یک باغ کلبه ای بی نظیر ایجاد کنید و اجازه دهید آنها در مسیرهای شما پراکنده شوند.

 1. باغ مخفی بی نظیر

فضای محصور ، پراکندگی رایحه از گیاهان و گلها را تقویت می کند و در همه جا پابرجا می ماند.

 1. محیط زندگی غیر معمول در فضای باز

مکانی راحت برای سرگرم کردن دوستان و خانواده.

 1. باغ حیرت آور

پس از خواندن کتاب “باغ مخفی” نوشته Frances Hodgson Burnett ، مطمئناً در ساخت ویلا آن الهام خواهید گرفت.

 1. پناهگاه سرعین

یک باغ فضایی کوچک با گلدان های گیاهان و گلهای شگفت انگیز.

    ۱۸- فک انداختن باغ شهری

شادی را می توان در این مکان ها یافت ، درست مثل داستان های پری.

 1. باغ آلیس پلات

باغ آلیس پلات را می توان در حاشیه یک خط کشور یافت. مملو از راهها و سکوها به همراه سرسبز گیاهان سبز و گلهای رنگارنگ است.

      ۲۰. ایده های حیاط خلوت

چیز خاصی در مورد باغهای مخفی وجود دارد. از چمنزارهای شکوفایی آن گرفته تا طاقهای خلاقانه آن.

 1. ایده های باغ پرنعمت

ایده بزرگ حیاط خلوت کوچک برای فضاهای کوچکتر.

 1. ایده هایی برای طراحی باغ مخفی

برای خریدن وسایل غیر معمول برای باغ شیک و شیک خود ، از جعبه خود بخرید و خرید کنید.

        ۲۳- الهامات باغ

یک باغ مخفی بهترین مکان برای مطالعه است.

 1. طراحی منظره باغ مخفی

ویژگی های آب باعث ایجاد خلاقیت زیادی می شود.

 1. ایده های محوطه سازی باغ کوچک

هدف اصلی یک باغ مخفی ایجاد یک حریم خصوصی است.

طراحی باغ ویلا مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

 1. باغ کلبه

باغ کلبه خود را با گیاهان چند ساله پر کنید.

 1. الهام بخش درب مخفی باغ

یک باغ صلح آمیز می تواند لحظه ای آرام را برای شما فراهم کند.

چگونه می توان یک باغ مخفی ایجاد کرد؟

طراحی باغ ویلا مخفی شگفت انگیز چه چیزی می تواند جادویی تر از داشتن یک باغ مخفی بسیار شخصی در حیاط خلوت خود باشد ؟ اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب مکانی برای کاشت است که می تواند به عنوان مخفیگاه شما باشد. اگر بتوانید یک باغ اصیل پیدا کنید ، خوشبخت هستید. با این حال ، اگر شما بررسی نکردید ، می توانید یک گردهمایی یا خط درختان یا بوته ها را پیدا کنید که می تواند احساس مکان بودن در یک مکان استثنایی را به شما بدهد. یک تقسیم کننده یا حصار ، صرف نظر از اینکه فقط در یک طرف باشد ، می تواند به همین ترتیب کار کند. یکی دیگر از گزینه ها ، کوره ای است که با تاک های مختلف آویزان شده است. شما حتی می توانید یک مکان با چندین لبه دار ، درهای ویترین یا مناطقی از نرده چوبی انتخاب کنید.

برای افزودن جذابیت طراحی باغ ویلا خود ، بوته های گیاهی ، تاکها و همچنین گل ها را ایجاد کنید. این مکان عالی برای پرندگان است که می توانند لانه خود را بسازند. شامل یک درخت میوه شکوفه مانند چوب های سگ ، زغال اخته ، گیلاس و خرچنگ ها. اینها می توانند مواد غذایی را برای حیوانات مسخره ، کاردینال ها و انواع مختلف حیوانات وحشی فراهم کنند.

طراحی باغ ویلا مخفی همچنین ممکن است شما بخواهید گل کلم مانند snapdragons ، delphiniums و خشخاش کاشت کنید. گیاهانی را پرورش دهید که می توانند بویی معطر به باغ شما ارائه دهند. به عنوان مثال ، یاس ، سنبل ، نخود فرنگی ، ماگنولی و گاردنیا. اگر باغ شما محصور شده است ، می توانید به سرعت متوجه عطر آنها شوید. به خاطر داشته باشید که نیلوفرهای شرقی و همچنین گلدان ها ، هنگام تاریک شدن ، بوی شیرین می دهند.

یک حوضچه کم عمق علاوه بر باغ شما نیز فوق العاده است. مهمترین چیز این است که یک نیمکت یا صندلی داشته باشید که بتوانید در پناهگاه آرام خود بنشینید ، استراحت کنید و لذت ببرید. اگر هنوز فضای کافی دارید ، می توانید یک میز و چند صندلی نیز برای سرگرمی میهمانان خود در نظر بگیرید.

و در آخر اینکه کارهای زیادی را در باغ خود انجام ندهید تا شکل ظاهری پیدا کند. بگذارید گیاهان به تنهایی رشد کنند. علاوه بر این ، اگر باغ شما آرامش بیشتری داشته باشد ، می تواند احساس آرامش را برای شما ایجاد کند و به طبیعت نزدیک باشد. از این گذشته ، این چیزی است که واقعاً باید یک باغ مخفی باشد!

طراحی باغ ویلا مخفی

طراحی باغ ویلا مخفی

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی ارایشگاه بانوان

طراحی داخلی دفتر مهندسی

طراحی کارخانه سیمان

طراحی کلاسیک آشپزخانه

ال اس اف اموزش

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره