گرفتگی لوله های ساختمان و چند نکته برای اینکه دچار این مشکل نشوید!

شرکت لوله بازکنی کرج

شرکت لوله بازکنی کرج


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

شرکت لوله بازکنی کرج

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: شرکت لوله بازکنی کرج با برخورداری از پرسنل تخصصی و با مهارت در راستای رفع گرفتگی لوله‎‌های فاضلاب و حل مشکلات مربوط به آن گام مؤثری برداشته و با برگزاری دوره‎‌های مختلف در این زمینه سعی در افزایش دانش فنی کارکنان خود دارد. از این رو کلیه‌ی افرادی که بر اثر بی‌اطلاعی از نکات خاص گرفتار مشکلات متعددی در زمینه‎‌ی لوله فاضلاب و گرفتگی آن شده‌‎اند می‌توانند با کمک گرفتن از کارشناسان مجرب و خدمات تخصصی کارکنان شرکت لوله بازکنی کرج به رفع مشکلات پیش آمده و آگاهی از جلوگیری از رخداد دوباره‎‌ی مشکل بپردازند.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
شرکت لوله بازکنی کرج

شرکت لوله بازکنی کرج

گرفتگی لوله‎‌های فاضلاب یا بالا آمدن تعفن از جمله مشکلاتی است که بسیاری از منازل و ساختمان‎‌ها درگیر آن هستند که این موضوع به علت حضور گچ یا سیمان در لوله‌‎های فاضلاب، تجمع روغن و چربی و باقیمانده‌‎‌ی مواد غذایی، حضور اشیا مختلف در آن، تجمع مو، ورود آدامس یا پوشک بچه یا سیگار به لوله‎‌ی فاضلاب و… مربوط خواهد شد. بنابراین نیاز است قبل از ایجاد چنین مشکلاتی در ابتدا به جلوگیری از این امر و عدم ورود مواد مختلف به لوله‎‌های فاضلاب توالت و حمام و آشپزخانه پرداخته و سپس بعد از حضور مشکل از طریق مراکز تخصصی چون لوله بازکنی کرج به حل مشکلات پیش آمده بپردازید.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

چگونه از گرفتگی لوله‎‌های فاضلاب جلوگیری کنیم؟

همان طور که اشاره نمودیم آگاهی از پیشگیری و جلوگیری از گرفتگی لوله‎‌های فاضلاب قدم اول در این زمینه بوده و مانع از ایجاد مشکلات جدی و نیاز به خدمات تخلیه‌‎ی چاه در کرج خواهد شد. از این رو بهتر است هر شخصی در خصوص این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کرده و به اصلاح رفتار خود بپردازد.

ads 3

ads 3

  • جلوگیری از ورود مواد مختلف به لوله‎‌های فاضلاب؛ کلیه‎‌ی بخش‌‎های که در ارتباط با آب هستند از جمله آشپزخانه و سینک، حمام و توالت همگی دارای لوله‎‌‎‌ی فاضلاب بوده و به لوله‎‌ی اصلی فاضلاب ساختمان مرتبط هستند. بنابراین چه در هنگام شستن ظروف و چه در هنگام استفاده از توالت و حمام کلیه‎‌ی افراد یک منزل می‎‌بایست از ورود اشیای مختلف در این لوله‎‌ها جلوگیری به عمل آورند. چرا که این اشیا و یا مواد مختلف با تجمع خود در لوله‎‌های فاضلاب مانع از جاری شدن درست آب و فضولات شده و در نتیجه منجر به بالا آمدن آن و ایجاد بوی بد و تعفن و حضور باکتری‎‌های مختلف در محیط می‌شوند که در این صوت نیاز است با استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی در کرج به رفع مشکل اقدام شود. از جمله روش‎‌های جلوگیری از حضور این مواد می‌توان به استفاده از روکش‌‎‎‌ها و صافی‌های مخصوص در حمام و یا سینک اشاره کرد. این روکش‎‌ها اکثر اوقات مانع از انتقال مواد درشتی چون سر شامپو یا خود صابون به لوله‎‌ی فاضلاب شده و از خدمات مختلفی چون تخلیه‎‌ی چاه کرج افراد را بی‌نیاز خواهند کرد.
  • شرکت لوله بازکنی کرج

    شرکت لوله بازکنی کرج

    جمع کردن مواد غذایی موجود در سینک قبل قرار دادن ظروف؛ بسیاری از افراد با وجود مواد غذایی مختلف ظرف‎‌های کثیف را همان طور در سینک گذاشته و مشغول به شستن می‌شوند که این موضوع منجر به انتقال مواد غذایی به لوله‎‌ی فاضلاب شده که در نتیجه‎‌ی تجمع آن‎‌ها شاهد گرفتگی لوله و نیاز به بهرمندی از خدمات شرکت لوله بازکنی در کرج خواهیم بود. این در حالی است که با تمیز نمودن سینک و حتی مواد غذایی روی ظروف کثیف مانع از این کار می‌شویم. از طرف دیگر ظروف آشپزی معمولاً روغنی و بسیار چرب هستند که راهی برای عدم ورود این چربی‌‎‍‎‌ها به لوله‎‌ی فاضلاب وجود ندارد اما ریختن آب جوش هر چند وقت یک بار به زدودن این چربی‎‌ها و عدم تجمع آن در لوله‎‌ی فاضلاب شده  و در پیشگیری از گرفتگی آن کمک خواهد کرد.

  • قرار دادن سطل زباله در حمام و توالت؛ با قرار گرفتن سطل زباله در حمام و توالت به افراد مختلف چه میهمان و چه اهالی منزل یاد داده خواهد شد که از ریختن دستمال توالت و یا مو در لوله‎‌های فاضلاب جلوگیری نمایند. در حقیقت بسیاری از افراد به دلیل پر بودن و یا نبودن سطل زباله همانطور که در مراکز عمومی شاهد آن هستیم، دستمال توالت خود را در لوله‎‌ی فاضلاب می‌ریزند. این درحالی است که با وجود از بین رفتن شکل ظاهری دستمال در اثر برخورد با آب، ذرات آن در لوله تجمع یافته و گرفتگی لوله و بالازدن فضولات را موجب خواهند شد که در این هنگام مراکز مختلفی چون لوله بازکنی در کرج به واسطه‎‌ی دستگاه‎‌ و تجهیزات مخصوص به رفع این مشکل می‌‎پردازند.
شرکت لوله بازکنی کرج

شرکت لوله بازکنی کرج

جهت استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی درکرج می‌توانید به آدرس https://lolebazkonikaraj.com مراجعه نمایید. این شرکت با برخوردرای از سابقه‎‌ی ۱۰ ساله و فرصت همکاری  با شرکت‎‌های مختلفی چون هیمالیا، ماموت، مطهر و زرماکاران و … و همچنین با برخورداری از کارشناسانی مجرب و فنی در خدمت شما عزیزان می‎‌باشد.

lsf min

توجه : این مطلب گرفتگی لوله ، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

تبلیغات

جواز minkanaf min

استخر min
تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!