ساخت ویلا

 ساخت ویلا در زمان قدیم یک خانه باستانی طبقه بالا رومی باستان بود. [مثل بهار خواب های امروزی] امروزه به عنوان یک سبک زندگی لوکس و لاکچری بیان می شود، داخل ایران در فرهنگ عامه معمولاً به ویلاهایی که نمای چهار طرف داشته باشند یا سقف شیب‌دار داشته باشند خانه‌های ویلایی گفته می‌شود و شمال ایران به خاطر اقلیم مرطوب اکثر خانه‌ها به صورت ویلایی ساخته می‌شدند و با گسترش شهرها از تعداد ویلاها مراکز شهرها کاسته شد ولی حومه و شهرک‌های ویلاها به چشم می‌خورند، برخی از ویلاهای امروزی برای تعطیلات یا اهداف استراحتگاه ساحلی ساخته می شوند. حالی که برخی دیگر برای سکونت موقتی یا دائمی هستند، ویلاها بطور خاص به صورت لوکس طراحی شده اند، تعداد زیادی از آنها را می توانید شمال ایران پیدا کنید، ما در دفتر معماری کوشک امیدواریم که با ارائه طرح های نفس گیر برای نقشه ساخت ویلا دوبلکس در کل کشور، سبک زندگی شما و آرزوهای شما و بدون دغدغه های مشکلات زندگی شهری راحت کنیم و برای مشتریان عزیز و میهمانان شما طرح های بی نظیری را ارائه دهیم، گروه طراحی کوشک بسیاری از پروژه های ویلایی با نتایج رضایت بخش کار کرده است خدمات طراحی، اجرا، خرید و تهیه مبلمان منزل، مدیریت پروژه گروه اویم شاهانه مترادف با خانه شاهانه من است که ناشی از تعهد خود برای توسعه پروژه های خود است. اویم شاهانه انواع کار ساختمان داخلی و خارجی برای پروژه های مسکونی و تجاری تخصصی است با تیم بسیار ماهر خودمان را با لوازم حرفه ای دقیق و به موقع ارائه می دهیم ما همچنین راه حل های مقرون به صرفه در رابطه با متریال ها ارائه می دهیم نقشه ساخت ویلا باغ این تخصص شامل کارهای گچ، رنگ و کاغذ دیواری، کار کف سازی [سنگ مرمر، کاشی، پارکت و فرش] کار روشنایی، کار نجاری و کارهای محوطه سازی [استخرهای شنا، باغها و غیره] می باشد. ساخت ویلا ارزان طراحی و نقشه ساخت ویلا تخصص حرفه ای ماست که با اشتیاق کامل برای جلب رضایت مشتریان کار میکنیم. با این تیم ما انواع پروژه ها را با راندمان بالا و نتایج رضایت بخش اداره می کنیم گروه اجرا ساخت و ساز ویلا ما در تهیه مبلمان منزل و اداری تخصص دارد. محصولاتی که ما پیشنهاد میدهیم شامل مبلمان ترکی و ایتالیایی برای پروژه های مسکونی زیبا و مهمان نوازی در مناطق است. نکات مهم در ساخت ویلا محصولات پیشنهادی ما شامل مبلمان مسکونی، مبلمان اداری، نقاشی منزل پارچه، درب، کاشی و سرامیک [ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی] روشنایی و فرش می باشد. متریال پیشنهادی ما در ایران خرید و فروش میشود.

آیا میدانستید که ؟ گوش کنید!

ساخت ویلا
ساخت ویلا بین 2 تا 3 ماه !!!
ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا

ساخت ویلا تخصص حرفه ای ماست

ساخت رویاهای شما ۳ تا ۶ ماه 

 

ساخت ویلا

ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا شما در ۳ تا ۶ ماه با اصول سبک های بین اللملی

طراحی داخلی

تیم ما فضای داخلی لوکس و منحصر به فردی را طراحی می کنند.

طراحی منظر

طراحی منظر باغ ویلاها ساخته شده اند تا انسان را به طبیعت نزدیک کند.

ویلا پیش ساخته
ویلا پیش ساخته

نقشه ساخت ویلا دوبلکس

_

نقشه ساخت ویلا دوبلکس قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارا می باشد و در صورتی که بتوانید همه این موارد را خوب بیاموزید، قطعا ویلای مورد نظر را با توجه به بودجه خود خریداری خواهید کرد. همانطور که میدانید، تمامی افراد در سراسر دنیا با رفتن به جنگل ها، مزارع، دشت ها و فضاهای سرسبز به شدت مسرور می شوند. حس ذاتی تمامی انسان ها همین است که طبیعت را دوست داشته باشند. ویلا یکی از این عوامل بوده که ما را به طبیعت نزدیک می کند و روحیه ما را بهبود می بخشد. در واقع اجراء ویلا بر مبنای ارتباط با طبیعت ساخته می شود و تمامی اجزا و ساخت و سازهای موجود در ویلا زمانی مورد توجه عموم قرار خواهد گرفت که به نوعی با طبیعت در ارتباط نزدیک باشد تا روح انسان را به طرف خود بکشد. استفاده از مهندسین نخبه و خوش ذوق در طراحی و ارزانترین روش ساخت ویلا یک امتیاز بسیار مثبت تلقی شده و ایجاد نقشه و طرحی که بتواند ویلا را با طبیعت عجین کند یک اثر بسیار ماندگار را خلق خواهد کرد که به جرات می توان گفت شرکت طراحی اویم شاهانه در این زمینه پیشتاز می باشد. ساختمان های ساخته شده به صورت ویلایی علاوه بر زندگی به افراد حس آرامش و دوستی با طبیعت را القا می کند و شبیه به ساختمان های موجود در داخل شهر نمیباشد که محیط اطراف آن فقط بتن و ماشین آلات مختلف صنعتی باشد. اجراء ویلا در مناطق سرسبز و طبیعت بکر نیز مانند دیگر ساخت و سازها نیازمند یک سری نقشه و پلان مخصوص به خود می باشد که تمامی این طرح ها می تواند متفاوت از ویلاهای دیگر باشد. علت این تفاوت به خاطر وجود منطقه جغرافیایی، شرایط اقلیمی، برآورد آب و هوا و نزدیکی به جاذبه های طبیعی مختلف می باشد که نیازمند مهندسین با تجربه و نخبه می باشد. نکات مهم در ساخت ویلا در ادامه قصد داریم هر آنچه در نقشه ساخت ویلا مهم است و باید آن را بدانید را به شما عزیزان توضیح دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

ساخت ویلا
ساخت ویلا
ساخت ویلا
ساخت ویلا

نقشه ساخت ویلا

_

نقشه ساخت ویلا در مناطق مختلف کشور بر مبنای اصول و قواعد خاصی صورت می گیرد و نمی توان هر نوع ویلایی را در مکان های مختلفی ساخت. عموما آب و هوا و رسم و رسوم زندگی در یک منطقه در ساخت خانه های ویلایی جز اولویت ها می باشد اما می توان بر مبنای اصول مهندسی خاصی ویلاهای دلخواه را در مناطق مختلفی ساخت. نقشه ساخت ویلا باغ در صورتی که اهل سفر باشید و به مناطق مختلف ایران سفر کرده باشید، قطعا متوجه این موضوع شده اید که آب و هوا در مناطق مختلف کشور به شدت در حال نوسان است. بر فرض مثال شهرهایی مثل یزد دارای آب و هوای گرم و خشک بوده در صورتی که شمال کشور عموما رطوبتی و بارانی می باشد. قطعا اجراء ویلا در این مناطق باید بر مبنای اصول خاص خود و بر مبنای نوع منطقه جغرافیایی و آب و هوای همان منطقه ایجاد شود تا عمر ویلا بالا برود و نیازمند تعمیرات نباشد. آب و هوای هر منطقه در نوع نقشه ساخت ویلا دوبلکس به شدت تاثیر گذار خواهد بود و باید از مصالح ساختمانی همان منطقه استفاده شود. مثلا در شهرهای شمالی نظیر مازندران، گیلان و گلستان که دارای فضایی بسیار سرسبز و دلربا می باشند، عموما باران در هر چهار فصل سال وجود دارد. نقشه ساخت ویلا در این مناطق عموما دارای سقف های شیروانی می باشد تا آب باران به داخل ساختمان نفوذ نکند و موجب پوسیدگی دیوارها و سقف ویلا نشود. در صورتی که در دیگر شهرهای ایران که در شمال واقع نیستند، ساخت ویلا ارزان سقف ویلا عموما به صورت افقی می باشد و نیازمند ایجاد سقف های شیروانی نخواهیم بود. علاوه بر این مورد، فرهنگ و رسومات عامل دیگری در ساخت انواع ویلاهای مختلف در یک شهر و کشور می باشد. مثلا وجود گنبدهای رنگارنگ در اجراء ویلا در کشوری مثل روسیه مربوط به دوران پادشاهی سزار بوده و در کشور ما فرهنگ ساخت خانه های ویلایی و کاخ ویلایی عموما مشتق گرفته از دوران پادشاهان پهلوی و قاجار می باشد. ساخت انواع مختلف ویلا در تمامی شهرهای کشور توسط شرکت ما با توجه به رعایت اصول مهندسی شده امکان پذیر خواهد بود و فقط کافی است که طرح مورد نظر خود را برای ویلا به تیم مجرب ما واگذار کنید. پس از اینکه منطقه مورد نظر شناسایی شد، حالا نوبت به ساخت ویلا از نظر نمای داخلی و خارجی فرا می رسد که در ادامه قصد داریم تک تک مراحل را به شما توضیح دهیم.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان در طراحی ویلا چیست یک کلمه انگلیسی می باشد و در فارسی به معنای خانه های زیبا و لوکس می باشد که تمامی اطراف محوطه آن باز می باشد و عموما فضای اطراف آن پوشیده از درخت و گل و گیاه بوده و علاوه بر این مورد محدود به هیچ ساختمان و منازل مسکونی دیگر نباشد. ویلا چیست برای طراحی و ساخت ویلا معمولا سعی می شود نقاطی از شهر را انتخاب کنند که از نظر وضعیت آب و هوایی ویلا چیست مناسب و معتدل باشد و از نظر آلودگی هوا و همچنین رفت و آمد زیاد افراد و ماشین آلات به دور باشد. ارزانترین روش ساخت ویلا معماران در ویلا بر خلاف ساخت و سازهای عمومی و طراحی مسکونی داخل شهری، می توانند به طور آزادانه عمل کنند و از فکر و اندیشه خود با توجه به خلاقیتی که دارند استفاده کرده و یک ایده ناب برای طراحی ویلا مدرن ایجاد نمایند. در واقع دست معمار برای ساخت و ساز ویلا باز است و می تواند هر آنچه در ذهن دارد در عمل نیز آن را ایجاد کند و ذوق هنری خود را به عموم افراد نشان دهد. این مورد بعد از تعیین هدف یکی از بزرگترین چالش های افراد می باشد. کدام سایت را برای ساخت انتخاب کنم؟ آیا این شرکت می تواند تمام نیاز من را برطرف کند؟ چگونه می توان به آن شرکت اعتماد کرد؟ ساخت ویلا ارزان آیا شرکت دارای مقام و رتبه خوب در زمینه طراحی و ساخت می باشد یا خیر؟ ویلا چیست و خیلی از سوالات دیگر که در ذهن تمامی افراد وجود دارد و ما پاسخ به آن را به شما خواهیم داد، ویلا مایرا آلوار آلتو و ویلا چیست شرکت بزرگ اویم شاهانه که جز برترین شرکت های ویلا و ساخت و سازهای طراحی ویلا بوده و همواره در بسیاری از مسابقات معماری بین المللی دارای مقام و رتبه اول می باشد و از مجرب ترین و با استعداد ترین معماران برخوردار بوده و آماده هرگونه همکاری با شما عزیزان می باشد.

ویلا پیش ساخته
ویلا پیش ساخته
؟

آیا میدانستید؟

طراحی و ساخت ویلا توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه های زیاد و مدت زمان بیشتری را میبرد، در صورتی که واگذاری ساخت ویلا به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۶۰٪ کاهش دهد. مشاوره با ما کاملا رایگان می باشد. ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

ساخت ویلا

نکات مهم در ساخت ویلا

_

نکات مهم در ساخت ویلا اولین قدم در نقشه ساخت ویلا ، ایجاد یک نقشه و طرح مناسب می باشد. ساخت ویلا ارزان طرحی که کامل و جامع باشد و تمامی اصول مهندسی در آن رعایت شده باشد. یعنی باید در اجرای نقشه از تمامی همکاران و هم فکری آنها استفاده شود. معماران، مهندسین تاسیسات برقی، استادکاران و… که باید همگی طرح و نقشه خود را برای طراحی شهرک ویلایی ذکر کرده و مناسب ترین آنها انتخاب شود. قیمت متری ساخت ویلا هر یک از متخصصین، برنامه های خود را با صرف هزینه مشخص انجام می دهند و در هر مرحله هزینه آنها به شخص صاحب ویلا ارائه می شود.

_

نقشه ساخت ویلا باغ

نقشه ساخت ویلا باغ پس از اینکه نقشه مناسب برای نقشه ساخت ویلا طراحی گردید، نوبت به گودبرداری برای اجرای نقشه فرا می رسد. برای اینکه بتوان به طور دقیق نقشه را عملی کرد و محل اجرای آن را مشخص کرد بهترین روش استفاده از پودر گچ و ریسمان می باشد. با انجام این کار تمامی مکان های مشخص شده بر روی نقشه به طور کامل بر روی زمین قرار خواهد گرفت. پس از آن فونداسیون و پی کنی با توجه به هر آنچه نقشه گفته است صورت گرفته و هیچ دخل و تصرفی صورت نمی گیرد. تمامی انجام این کار توسط یک مهندس ناظر به طور کامل مورد بررسی و بازدید قرار خواهد گرفت.

ویلا پیش ساخته
ساخت ویلا
_

اسکلت بندی ساختمان ویلا

پس از اینکه پی کنی به طور کامل انجام شد، حالا باید اسکلت بندی ساختمان به درستی انجام شود. انجام این مرحله در قیمت متری ساخت ویلا بسیار مهم می باشد. نقشه ساخت ویلا باغ بتن ریزی مناسب همراه با اسکلت مقاوم در طراحی و ساخت ویلا بسیار با اهمیت بوده و در صورت استفاده از بتن های معمولی و غیر استاندارد، ساخت ویلا ارزان ویلا شما به مرور زمان از بین خواهد رفت و پس از مدت کوتاهی دچار ریزش و آسیب خواهد شد. شرکت ما سعی کرده است مرغوب ترین نوع بتن ها را همراه با میلگردهای بسیار مرغوب در نقشه ساخت ویلا دوبلکس استفاده نماید. انجام این کار باعث افزایش طول عمر ساختمان شده و بر اثر تکانه های شدید دچار شکستگی و تخریب نمی شود.

ویلا پیش ساخته
ویلا پیش ساخته

صفر تا صد ویلا سازی

صفر تا صد ویلا سازی طراحی ویلا به سبک مدرن یکی از طراحی های مورد پسند مردم میباشد که امروزه کسانی که دوست دارند ویلا درست کنند ویلاهای خود را بر طبق ویلاهای مدرن و کلاسیک درست میکنند ویلا کلمه ای انگلیسی و فرانسوی میباشد و به خانه هایی قشنگ و مدرنی گفته میشود که از چهار طرف باز میباشند و ساختمانهای دیگری در اطراف آن نمیباشد یکی از ویژگی های ویلا این است که دارای نمای زیبا و مدرنی است. ارزانترین روش ساخت ویلا بیشتر مردم ویلاها رو در مناطقی که دارای آب هوای خوب و طبیعت زیبا است درست میکنند و برای تفریحات آخر هفته و برخی مراسمات از آن استفاده میکنند صفرتاصد ویلا سازی برخی دیگر ویلاها رو در بهترین مناطق شهری و ویلا روستایی درست میکنند نقشه ساخت ویلا در هر نقطه ای بستگی به کارفرما دارد. لازم است در این زمینه قوانین و اصول مراجع مربوطه در رابطه با طراحی ویلا مدرن را نیز در نظر گرفت تا در آینده مشکلی برای کارفرما پیش نیاید. چگونه میتوان هنگام طراحی اتاق  های خانه، ایده های مناسبی را برای ایجاد فضای مناسب پیدا کرد؟ صفر تا صد ویلا سازی زمانی که پروژه ساخت یک ویلا بدست معماران و مهندسان میرسد آنها سعی میکنند که بیشترین خلاقیت را برای درست کردن آن به کار ببرند. اصول طراحی نما ویلا چون ویلا برخلاف خانه های داخل شهری دارای طرح آزادتری میباشد و معمار بیشتر میتواند از ذوق و خلاقیت خود استفاده کند. در نتیجه طراحی هایی که در خصوص ویلا توسط طراحان و معماران ساختمانی انجام میشود از تنوع هنری بیشتری نسبت به بقیه ساختمان ها برخوردار است. یکی از راه های مهم برای طراحی و قیمت متری ساخت ویلا این است که شما هدف خود را از داشتن ویلا و ساخت آن مشخص کنید. بیشتر مردم دوست دارند که ویلا ها رو در مکان های طبیعی و سرسبز درست کنند یعنی جاهایی که دور از شلوغی و هیاهوی مردم باشد. برخی از مردم نیز از از ویلا خود بعنوان یک لوکیشنی برای عکس گرفتن استفاده میکنند.

قیمت متری ساخت ویلا

قیمت متری ساخت ویلا بستگی به طرح شما دارد جهت اطلاع دقیق قیمت ها لطفا تماس بگیرید.، نما کاری ساختمان بسیار مهم بوده و زیبایی ویلا را به همراه خواهد داشت. عموما مواد به کار رفته در ساخت نمای ساختمانی می تواند از چوب های جنگلی، سنگ، آجر، گچ و… باشد. ساخت ویلا ارزان در بین این مواد بهترین جنس استفاده از سنگ خواهد بود. زیرا مواد تشکیل دهنده آن دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بوده و دیرتر از دیگر مواد دچار فرسایش، پوکی و کاهش طول عمر خواهد شد. همچنین ایجاد نما در سنگ بیش از بقیه مواد به چشم خواهد آمد. قیمت سنگ نسبت به دیگر مواد سازنده، بالاتر بوده ولی ساخت نمای ویلا شما را به کلی از نظر زیبایی و طول عمر تضمین می کند.

ارزانترین روش ساخت ویلا

ارزانترین روش ساخت ویلا جهت اطلاع از این ترفند تماس حاصل فرمائید. طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی و ساخت ویلا بسیار با اهمیت می باشد. زیرا باید بتوانید از تمامی فضاهای داخلی ساختمان استفاده کرده و هیچ قسمت را بدون نما و دکور رها نکنید. ارزانترین روش ساخت ویلا با توجه به وسعت داخلی ویلا باید دکوراسیون مناسب را ایجاد نمایید. استفاده بیش از حد و یا کاهش دکور و انواع آن باعث شلوغی و یا عدم جذابیت ویلا شده و جذب کننده افراد نخواهد بود. ساخت ویلا ارزان ایجاد نور مناسب با توجه به ارتفاع ساختمان و همچنین وسعت داخلی ویلا بسیار مهم می باشد. از انواع دکورهای داخلی می توان به انواع کفپوش ها، فرش های قدیمی ایرانی، تابلوهای زینتی، نقش و نگارهای مختلف، رنگ بندی مناسب دیوار و… اشاره کرد.

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا این بخش از سازنده ویلا از نظر جذابیت بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا باید بتوانیم از فضای در اختیار، بیشترین استفاده را ببریم و مکان های بسیار مفرح و زیبایی را در آن ایجاد نماییم که هم ظاهر زیبایی داشته باشد و هم حس آرامش توام با شادی را به افراد القا کند. اول از همه باید تمامی مرزهای ویلا را مشخص کرده و آن را نسبت به دیگر مکان های مجاور جداسازی کنیم. پس از جدا سازی کامل محوطه ویلا از خانه های مسکونی دیگر، نوبت به طراحی حیاط و ساخت اماکن مختلف می رسد. ساخت ویلا ارزان از مهمترین آن می توان به: ساخت انواع آلاچیق در مدل های مختلف و روز دنیا با توجه به وسعت حیاط، نصب باربیکیو، آبنما، استخر، کاشت گل و گیاه، نصب تاب، نصب کفپوش های زیبا با سنگ های قیمتی، ساخت انواع مجسمه ها و… اشاره کرد. نکات مهم در ساخت ویلا عموم افراد زمانی که نام ویلا به گوششان می رسد اولین تصور آنها، نقشه ساخت ویلا وجود حیاطی بزرگ با تمام امکانات می باشد. پس طراحی حیاط در سازنده ویلا بسیار مهم بوده و زیبایی و نگین ویلا به حساب می آید و باید توسط معماران برجسته و مهندسین نخبه و خوش ذوق طراحی گردد که شرکت طراحی اویم شاهانه در این زمینه زبانزد می باشد و زیباترین محوطه ویلا را طراحی و ایجاد کرده است که می توانید نمونه های آن را در سایت ما مشاهده کنید.

ارتباط با ما  مشاوره با ما کاملا رایگان می باشد. ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

محوطه سازی حیاط
ساخت ویلا شیک
محوطه سازی ویلا

خارج از کشور هستید ؟ واتساپ

میخواهید برای ما ایمیل ارسال کنید؟

villa ( @ )evimshahane.com

 

نیاز به مشاوره دارید ؟

تماس با ما