قیمت ساخت ویلا | هزینه ساخت ویلا چقدره؟

تهیه نقشه

پیاده سازی کارگاه

ساخت ویلا

کلید تحویل

مراحل ساخت ویلا

موافقی فقط ۵ دقیقه زمان بزاری و به اندازه ۱۰ سال تجربه کسب کنی.

مرحله ۱ : زمین مناسب را پیدا کنید.

در مورد قیمت ساخت ویلا ، مکان و موقعیت یکی از مهمترین جنبه ها است. اگر قبلاً زمین زمین خود را خریداری کرده اید ، باید پروژه ساختمان خود را با محدودیت های زمین مانند ترکیب خاک ، جهت گیری ، توپوگرافی و احتباس آب تطبیق دهید. اگر زمینی بدست نیاورده اید ، با این کار شروع می کنیم: یافتن مکان مناسب برای ویلا الان در حال حاضر دماوند تهران بیشترین راغب برای ساخت و ساز ویلا را دارد و کلیه شهرهای و روستاهای شمال و سمت غرب به خصوص سمت کردان بیشترین خرید و فروش های زمین های ویلایی با قیمت های نجومی خرید و فروش میگردد. قبل از خرید زمین ویلا لطفا و لطفا به نوع کاربری زمین دقت کنید و از طریق جهاد یا شهرداری یا اداره ثبت و اسناد زمین رو حتما بررسی بفرمایید به خوش آب و هوا بود منتطقه دقت کنید به خصوص امنیت منطقه اب برق گاز و نیازهای شهری بررسی گردد.
 1. مکان مطلوبی برای خانه خود انتخاب کنید.
 2. زمینی را که قصد ساخت آن را دارید انتخاب کنید و آن را خریداری کنید.
 3. از زمین بازدید کرده و موقعیت مکانی را بررسی کنید.
 4. مسائل دسترسی را در نظر بگیرید.

مرحله ۲: مذاکره با پیمانکار

خواه یا ناخواه بایستی برای ساخت پروژه یک مشاوره متخصص ساخت ویلا جهت کنترل هزینه ساخت ویلا استخدام کنید، مشاهده تمامی نمونه کارهای ما در قسمت پروژه سایت موجود است، ما هر زمان آماده دیدار با شما و بحث درباره قیمت ساخت ویلا و استراتژی ساخت در خدمت شما هستیم. اولین جلسه فرصتی خواهد بود تا ما در مورد پروژه و بودجه شما بدانیم تا بتوانیم پیش نویس اولیه درخواست شما را با هم تهیه کنیم. ما از شما دعوت می کنیم از طریق واتس آپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید تا حداکثر اطلاعات را حتی قبل از اولین جلسه ما به شما هدیه دهیم. خانه خود را با ما طراحی کنید و با معماران حرفه ای ما مشورت کنید تا:

 1. فضاهای زندگی خاصی را طراحی کنید.
 2. منظره مفید را با نگاه به سمت عملکردگرا طراحی میکنیم.
 3. پنجره ها را با بیشترین بازده انرژی و نور در ذهن خود قرار دهید.
 4. آماده شوید تا با طراحی مناسب و انسان گرا، مسائل مربوط به طراحی را ما برطرف کنید.

مرحله ۳: پروانه ساختمانی 

وقتی شما و دفتر طراحی در هماهنگی ایده ها و بودجه به نتیجه رسیدیم می توان اقدام به پروانه ساخت کرد معمولا بیشترین ویلاهایی که ساخته میشود غیر مجاز میباشند و برخی از آنها از طریق شهرداری و نظام مهندسی پایان کار تحویل میگیرند. پروانه ساخت در عرض یک تا سه ماه ثبت میگردد و این معقوله شهر به شهر فرق میکند حتی میتواند بین شش تا یکسال زمان ببرد. ۲ روش برای دریافت جواز ساخت میتوان اقدام کرد: یکی هنگامی که از طرف شما برای مجوز ساخت و ساز متقاضی می شویم بایستی یک وکالت کاری جواز ساخت به همکاران ما وکالت دهید، رسیدی با شماره پروانه ساختمانی دریافت خواهیم کرد که می تواند در نهایی کردن برنامه مالی شما نیز مفید باشد. در این مرحله ، ما به شما کمک خواهیم کرد: و دومی کارفرما به شخص میتواند به دریافت جواز ساخت اقدام نماید.

 1. دریافت مجوزهای لازم
 2. وام ساخت و ساز را تأمین کنید( برعهده کارفرما میباشد)
 3. بیمه ساخت و ساز دریافت کنید ( کارفرما و پیمانکار هر دو بایستی کارگاه رو بیمه کنند)
 4. مجوزهای ساخت مناسب را ایمن کنید( بر عهده مهندس hse (ایمنی ساختمان ) توسط پیمانکار با هزینه کارفرما )
 5.  هزینه برآورد شده اولیه واریز کردد.

مرحله ۴: شروع ساخت و ساز

تیم ما اجرای کار را برای جلوگیری از هرگونه خطایی که منجر به عوارض سنگین و هزینه های غیر ضروری مالی با برنامه ریزی مهندس مدیریت پروژه MSP بررسی و جلوگیری میکند و طبق مدیریت زمان بندی پروژه را انجام می دهد. یعنی کارفرما تا یک ماه به پروژه سر نزند میتواند با برنامه زمانبندی msp طبق چارت گارنت از منزل خود پیشرفت کار را کنترل نماید تسطیح خاک و آماده سازی زمین مربوط به مرحله اول کار برای سازه ساختمان است اینها شامل همه کارهای دستی و ماشینی است که به طور موقت یا دائمی شکل زمین را تغییر می دهد مهندس ژئوتکنیک ما در وحله اول یعنی قبل از شروع طراحی جهت تست نمونه خاک به سایت مراجعه میکند و حداقل ۲ هفته تا ۴ هفته آزمایش خاک زمان میبرد. این مرحله به طور خلاصه به شرح زیر است:

 1. شکستن زمین ( در زمین های شیبدار )
 2. ساخت ویلا در زمین شیبدار ممنوع بایستی خاک به افقی و عمودی تقسیم گردد.
 3. پایه گذاری ( منظور شمع گذاری در خاک سست )
 4. ایجاد شمع گذاری بتنی که قرار است روی آن فنداسیون و اسکلت بنا شود .
 5. راه اندازی ستون های ساختمانی

مرحله ۵: تنظیم عایق آب و هوا

در این مرحله ساختمان به گونه ای طراحی شده است که ضد آب بوده و دارای عایق بندی هوا رطوبت اکوستیک صدا می باشد. در این مرحله: نصب سقف و نصب درها و پنجره ها ارتفاع سقف در نقاط حساس کنترل می شود ، ساخت قاب دیوار پیرامونی و پوشش آغاز می شود. پس از آن ، ما با موارد زیر ادامه می دهیم:

 1. ساخت دیوارها و سقف
 2. قاب دیوارهای پیرامونی ( والپست)
 3. دیوارها را لوله کشی میکنیم و به طور ایمن آنها را مهار میکنیم.
 4. قرار دادن علامت ها برای تنظیم خرپاهای سقف خود.
 5. تنظیم هر خرپا در محل صحیح
 6. میخ تخته زیر صورت برای اتصال انتهای هر اره
 7. نصب نمد سقف برای استفاده به عنوان مانع رطوبت
 8. نصب نمای خارجی و نمای بیرونی مانند پنجره ها و درها
 9. نصب سقف نهایی

مرحله ششم: انتخاب پایان کارها

مرحله دوم ساخت نیز به عنوان “کار دوم” تعریف می شود که شامل ساخت و ساز  یا دکوراسیون داخلی و انتخاب های داخلی ویلا / خانه است. موقعیت یابی دیوارها ، انتخاب درب های داخلی و نواحی بهداشتی ، انتخاب کفپوش باید نقطه به نقطه مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا در دکوراسیون هیچ اشتباهی انجام نگیرد زیرا این امر ممکن است تأثیرات نامطلوبی بر کیفیت زندگی چندین ساله شما داشته باشد.

 1. لوله های آب آشامیدنی ، فاضلاب های تخلیه و منافذ تخلیه را در دیوارها نصب میکنیم.
 2. نصب چاه فاضلاب
 3. مجاری HVAC (تهویه هوا و گرما) ، کنترل کننده هوا و لوله های مبرد را نصب اجرا میکنیم
 4. پریزهای برق
 5. نصب عایق الکتریکی
 6. نصب نورپردازی
 7. تست لوله کشی ساختمان

مرحله ۷: نصب و کلید تحویل

در آخرین مرحله ، ما مبلمان ، ست آشپزخانه ، سرویس حمام ، نقاشی و موارد دیگر را اجرا می کنیم. همچنین ، این جایی است که ما:

 1. نصب تابلوهای دیواری
 2. نظافت پروژه
 3. تست الکتریکی
 4. تست مکانیکی
 5. بررسی پتینه و یا رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و یا سایر…
 6. بررسی کابینت و کمد دیواری و پکیچ
 7. بررسی کفپوش یا سرامیک
 8. بررسی تمامی لوازم های خانگی
 9. تست استخر
 10. تست جکوزی
 11. تست هوشمند سازی
 12. تست امنیت ویلا
 13. تست کلیه مفاد قرارداد.

ارتباط با ما جهت ساخت ویلا

 • شماره تماس ....
ساخت ویلا
ساخت ویلا بین 2 تا 3 ماه !!!
ساخت ویلا
ویلا پیش ساخته

نقشه ساخت ویلا دوبلکس

_

نقشه ساخت ویلا دوبلکس قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارا می باشد و در صورتی که بتوانید همه این موارد را خوب بیاموزید، قطعا ویلای مورد نظر را با توجه به بودجه خود خریداری خواهید کرد. همانطور که میدانید، تمامی افراد در سراسر دنیا با رفتن به جنگل ها، مزارع، دشت ها و فضاهای سرسبز به شدت مسرور می شوند. حس ذاتی تمامی انسان ها همین است که طبیعت را دوست داشته باشند. قیمت ساخت ویلا ویلا یکی از این عوامل بوده که ما را به طبیعت نزدیک می کند و روحیه ما را بهبود می بخشد. در واقع اجراء ویلا بر مبنای ارتباط با طبیعت ساخته می شود و تمامی اجزا و ساخت و سازهای موجود در ویلا زمانی مورد توجه عموم قرار خواهد گرفت که به نوعی با طبیعت در ارتباط نزدیک باشد تا روح انسان را به طرف خود بکشد. استفاده از مهندسین نخبه و خوش ذوق در طراحی و ارزانترین روش ساخت ویلا یک امتیاز بسیار مثبت تلقی شده و ایجاد نقشه و طرحی که بتواند ویلا را با طبیعت عجین کند یک اثر بسیار ماندگار را خلق خواهد کرد که به جرات می توان گفت شرکت طراحی اویم شاهانه در این زمینه پیشتاز می باشد. ساختمان های ساخته شده به صورت ویلایی علاوه بر زندگی به افراد حس آرامش و دوستی با طبیعت را القا می کند و شبیه به ساختمان های موجود در داخل شهر نمیباشد که محیط اطراف آن فقط بتن و ماشین آلات مختلف صنعتی باشد. اجراء ویلا در مناطق سرسبز و طبیعت بکر نیز مانند دیگر ساخت و سازها نیازمند یک سری نقشه و پلان مخصوص به خود می باشد که تمامی این طرح ها می تواند متفاوت از ویلاهای دیگر باشد. هزینه ساخت ویلا علت این تفاوت به خاطر وجود منطقه جغرافیایی، شرایط اقلیمی، برآورد آب و هوا و نزدیکی به جاذبه های طبیعی مختلف می باشد که نیازمند مهندسین با تجربه و نخبه می باشد. نکات مهم در هزینه ساخت ویلا در ادامه قصد داریم هر آنچه در نقشه ساخت ویلا مهم است و باید آن را بدانید را به شما عزیزان توضیح دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

نقشه ساخت ویلا

_

نقشه ساخت ویلا در مناطق مختلف کشور بر مبنای اصول و قواعد خاصی صورت می گیرد و نمی توان هر نوع ویلایی را در مکان های مختلفی ساخت. عموما آب و هوا و رسم و رسوم زندگی در یک منطقه در ساخت خانه های ویلایی جز اولویت ها می باشد اما می توان بر مبنای اصول مهندسی خاصی ویلاهای دلخواه را در مناطق مختلفی ساخت. هزینه ساخت ویلا باغ در صورتی که اهل سفر باشید و به مناطق مختلف ایران سفر کرده باشید، قطعا متوجه این موضوع شده اید که آب و هوا در مناطق مختلف کشور به شدت در حال نوسان است. بر فرض مثال شهرهایی مثل یزد دارای آب و هوای گرم و خشک بوده در صورتی که شمال کشور عموما رطوبتی و بارانی می باشد. قطعا اجراء ویلا در این مناطق باید بر مبنای اصول خاص خود و بر مبنای نوع منطقه جغرافیایی و آب و هوای همان منطقه ایجاد شود تا عمر ویلا بالا برود و نیازمند تعمیرات نباشد. آب و هوای هر منطقه در نوع نقشه ساخت ویلا دوبلکس به شدت تاثیر گذار خواهد بود و باید از مصالح ساختمانی همان منطقه استفاده شود. مثلا در شهرهای شمالی نظیر مازندران، گیلان و گلستان که دارای فضایی بسیار سرسبز و دلربا می باشند، عموما باران در هر چهار فصل سال وجود دارد. قیمت ساخت ویلا در این مناطق عموما دارای سقف های شیروانی می باشد تا آب باران به داخل ساختمان نفوذ نکند و موجب پوسیدگی دیوارها و سقف ویلا نشود. در صورتی که در دیگر شهرهای ایران که در شمال واقع نیستند، ساخت ویلا ارزان سقف ویلا عموما به صورت افقی می باشد و نیازمند ایجاد سقف های شیروانی نخواهیم بود. علاوه بر این مورد، فرهنگ و رسومات عامل دیگری در ساخت انواع ویلاهای مختلف در یک شهر و کشور می باشد. مثلا وجود گنبدهای رنگارنگ در اجراء ویلا در کشوری مثل روسیه مربوط به دوران پادشاهی سزار بوده و در کشور ما فرهنگ ساخت خانه های ویلایی و کاخ ویلایی عموما مشتق گرفته از دوران پادشاهان پهلوی و قاجار می باشد. ساخت انواع مختلف ویلا در تمامی شهرهای کشور توسط شرکت ما با توجه به رعایت اصول مهندسی شده امکان پذیر خواهد بود و فقط کافی است که طرح مورد نظر خود را برای ویلا به تیم مجرب ما واگذار کنید. پس از اینکه منطقه مورد نظر شناسایی شد، حالا نوبت به ساخت ویلا از نظر نمای داخلی و خارجی فرا می رسد که در ادامه قصد داریم تک تک مراحل را به شما توضیح دهیم.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان برای ترسیم نقشه ویلا ارزان باید کاری کنیم که از شر هزینه های اضافی ویلا خلاص شویم.  بنابراین اولین بار برای شما برآورد هزینه های ساخت یک ویلا است. (مثل خرید زمین و مصالح و حقوق کارگران برای ساخت و…) خرید زمین خرید زمین مهمترین و بیشتری هزینه برای ساخت یک ویلا است. اگر شما زمین را از قبل دارید و نیازی به خرید آن ندارید، نصف هزینه های شما کم می شود و یک قدم برای ساخت و طراحی کردن جلوتر هستید. قیمت ساخت ویلا  اما در صورتی که میخواهید زمین بخرید، میتوانید زمینی نه چندان بزرگ تهیه کنید و یک ویلای دولکس در آن بسازید؛ در این صورت ابعاد ساختمان نیز به دلخواه شما خواهد بود. اندازه ساختمان ویلا شما هنگام رسم باید ابعاد ساختمان مورد نظر را در نظر بگیریدو مسلما هر چقدر ساختمان بزرگتر باشد، هزینه بیشتری برای ساخت لازم دارد. یکی از هزینه های هنگفتی که برای ساخت یک ویلا باید برپزداید، طراحی ویلا ایرانی هزینه ساخت یک محوطه زیبا برای ویلا است. شما می توانید با کنترل هزینه ها در هنگام ترسیم نقشه، محوطه ای زیبا اما ارزان تر و ساده بسازید و از ساخت آن لذت ببرید.  برای زیبایی هر چه بیشتر ویلایتان میتوانید در حیاط و محوطه بیرونی ویلا از درخت و گل های زینتی و زیبایی استفاده کنید. ساندویچ پانل یکی از راه های ساخت ویلا ارزان، ساندویچ پانل است. طرح ویلا باغ ویژگی مهم ساندویچ پانل ها، امکان جدا سازی و نصب دوباره آن ها در جای دیگر است. برای ساخت یک ویلای ارزان می توان هر نوع مصالح ارزان قیمتی استفاده کرد، اما آن مصالح باید علاوه بر ارزن و سبک تر بودن، با مقاومت بالا و عایق گرما و سرما باشند. روش دیگری برای ساخت یک ویلای ارزان یکی از روش هایی که به شما در ساخت و خرید یک ویلای ارزان قیمت استفاده می کند، طراحی ویلا مدرن استفاده از ویلاهای از پیش ساخته شده است.

ویلا پیش ساخته

آیا میدانستید؟

طراحی و ساخت ویلا توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه های زیاد و مدت زمان بیشتری را میبرد، در صورتی که واگذاری ساخت ویلا به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۶۰٪ کاهش دهد. مشاوره با ما کاملا رایگان می باشد. ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

ساخت ویلا بین 2 تا 3 ماه !!!

نکات مهم در ساخت ویلا

_

نکات مهم در ساخت ویلا اولین قدم در نقشه ساخت ویلا ، ایجاد یک نقشه و طرح مناسب می باشد. ساخت ویلا ارزان طرحی که کامل و جامع باشد و تمامی اصول مهندسی در آن رعایت شده باشد. یعنی باید در اجرای نقشه از تمامی همکاران و هم فکری آنها استفاده شود. معماران، مهندسین تاسیسات برقی، استادکاران و… که باید همگی طرح و نقشه خود را برای طراحی شهرک ویلایی ذکر کرده و مناسب ترین آنها انتخاب شود. قیمت متری ساخت ویلا هر یک از متخصصین، برنامه های خود را با صرف هزینه مشخص انجام می دهند و در هر مرحله هزینه آنها به شخص صاحب ویلا ارائه می شود.

_

نقشه ساخت ویلا باغ

نقشه ساخت ویلا باغ پس از اینکه نقشه مناسب برای نقشه ساخت ویلا طراحی گردید، نوبت به گودبرداری برای اجرای نقشه فرا می رسد. برای اینکه بتوان به طور دقیق نقشه را عملی کرد و محل اجرای آن را مشخص کرد بهترین روش استفاده از پودر گچ و ریسمان می باشد. با انجام این کار تمامی مکان های مشخص شده بر روی نقشه به طور کامل بر روی زمین قرار خواهد گرفت. پس از آن فونداسیون و پی کنی با توجه به هر آنچه نقشه گفته است صورت گرفته و هیچ دخل و تصرفی صورت نمی گیرد. تمامی انجام این کار توسط یک مهندس ناظر به طور کامل مورد بررسی و بازدید قرار خواهد گرفت.

ویلا پیش ساخته
ساخت ویلا
_

اسکلت بندی ساختمان ویلا

پس از اینکه پی کنی به طور کامل انجام شد، قیمت ساخت ویلا  حالا باید اسکلت بندی ساختمان به درستی انجام شود. انجام این مرحله در قیمت متری ساخت ویلا بسیار مهم می باشد. نقشه ساخت ویلا باغ بتن ریزی مناسب همراه با اسکلت مقاوم در طراحی و ساخت ویلا بسیار با اهمیت بوده و در صورت استفاده از بتن های معمولی و غیر استاندارد، ساخت ویلا ارزان ویلا شما به مرور زمان از بین خواهد رفت و پس از مدت کوتاهی دچار ریزش و آسیب خواهد شد. شرکت ما سعی کرده است مرغوب ترین نوع بتن ها را همراه با میلگردهای بسیار مرغوب در هزینه ساخت ویلا دوبلکس استفاده نماید. انجام این کار باعث افزایش طول عمر ساختمان شده و بر اثر تکانه های شدید دچار شکستگی و تخریب نمی شود.

ویلا پیش ساخته

صفر تا صد ویلا سازی

صفر تا صد ویلا سازی طراحی ویلا به سبک مدرن یکی از طراحی های مورد پسند مردم میباشد که امروزه کسانی که دوست دارند ویلا درست کنند ویلاهای خود را بر طبق ویلاهای مدرن و کلاسیک درست میکنند ویلا کلمه ای انگلیسی و فرانسوی میباشد و به خانه هایی قشنگ و مدرنی گفته میشود که از چهار طرف باز میباشند و ساختمانهای دیگری در اطراف آن نمیباشد یکی از ویژگی های ویلا این است که دارای نمای زیبا و مدرنی است. ارزانترین روش ساخت ویلا بیشتر مردم ویلاها رو در مناطقی که دارای آب هوای خوب و طبیعت زیبا است درست میکنند و برای تفریحات آخر هفته و برخی مراسمات از آن استفاده میکنند صفرتاصد ویلا سازی برخی دیگر ویلاها رو در بهترین مناطق شهری و ویلا روستایی درست میکنند نقشه ساخت ویلا در هر نقطه ای بستگی به کارفرما دارد. لازم است در این زمینه قوانین و اصول مراجع مربوطه در رابطه با طراحی ویلا مدرن را نیز در نظر گرفت تا در آینده مشکلی برای کارفرما پیش نیاید. چگونه میتوان هنگام طراحی اتاق  های خانه، ایده های مناسبی را برای ایجاد فضای مناسب پیدا کرد؟ صفر تا صد ویلا سازی زمانی که پروژه ساخت یک ویلا بدست معماران و مهندسان میرسد آنها سعی میکنند که بیشترین خلاقیت را برای درست کردن آن به کار ببرند. اصول طراحی نما ویلا چون ویلا برخلاف خانه های داخل شهری دارای طرح آزادتری میباشد و معمار بیشتر میتواند از ذوق و خلاقیت خود استفاده کند. در نتیجه طراحی هایی که در خصوص ویلا توسط طراحان و معماران ساختمانی انجام میشود از تنوع هنری بیشتری نسبت به بقیه ساختمان ها برخوردار است. قیمت ساخت ویلا یکی از راه های مهم برای طراحی و قیمت متری ساخت ویلا این است که شما هدف خود را از داشتن ویلا و ساخت آن مشخص کنید. بیشتر مردم دوست دارند که ویلا ها رو در مکان های طبیعی و سرسبز درست کنند یعنی جاهایی که دور از شلوغی و هیاهوی مردم باشد. برخی از مردم نیز از از ویلا خود بعنوان یک لوکیشنی برای عکس گرفتن استفاده میکنند.

قیمت ساخت ویلا

قیمت ساخت ویلا نما کاری ساختمان بسیار مهم بوده و زیبایی ویلا را به همراه خواهد داشت. عموما مواد به کار رفته در ساخت نمای ساختمانی می تواند از چوب های جنگلی، سنگ، آجر، گچ و… باشد. ساخت ویلا ارزان در بین این مواد بهترین جنس استفاده از سنگ خواهد بود. زیرا مواد تشکیل دهنده آن دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بوده و دیرتر از دیگر مواد دچار فرسایش، پوکی و کاهش طول عمر خواهد شد. همچنین ایجاد نما در سنگ بیش از بقیه مواد به چشم خواهد آمد. قیمت سنگ نسبت به دیگر مواد سازنده، بالاتر بوده ولی ساخت نمای ویلا شما را به کلی از نظر زیبایی و طول عمر تضمین می کند.

هزینه ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا ارزانترین روش ساخت ویلا جهت اطلاع از این ترفند تماس حاصل فرمائید. قیمت ساخت ویلا  طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی و ساخت ویلا بسیار با اهمیت می باشد. زیرا باید بتوانید از تمامی فضاهای داخلی ساختمان استفاده کرده و هیچ قسمت را بدون نما و دکور رها نکنید. ارزانترین روش ساخت ویلا با توجه به وسعت داخلی ویلا باید دکوراسیون مناسب را ایجاد نمایید. استفاده بیش از حد و یا کاهش دکور و انواع آن باعث شلوغی و یا عدم جذابیت ویلا شده و جذب کننده افراد نخواهد بود. ساخت ویلا ارزان ایجاد نور مناسب با توجه به ارتفاع ساختمان و همچنین وسعت داخلی ویلا بسیار مهم می باشد. از انواع دکورهای داخلی می توان به انواع کفپوش ها، فرش های قدیمی ایرانی، تابلوهای زینتی، نقش و نگارهای مختلف، رنگ بندی مناسب دیوار و… اشاره کرد.

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا این بخش از قیمت ساخت ویلا  از نظر جذابیت بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا باید بتوانیم از فضای در اختیار، بیشترین استفاده را ببریم و مکان های بسیار مفرح و زیبایی را در آن ایجاد نماییم که هم ظاهر زیبایی داشته باشد و هم حس آرامش توام با شادی را به افراد القا کند. اول از همه باید تمامی مرزهای ویلا را مشخص کرده و آن را نسبت به دیگر مکان های مجاور جداسازی کنیم. پس از جدا سازی کامل محوطه ویلا از خانه های مسکونی دیگر، نوبت به طراحی حیاط و ساخت اماکن مختلف می رسد. ساخت ویلا ارزان از مهمترین آن می توان به: ساخت انواع آلاچیق در مدل های مختلف و روز دنیا با توجه به وسعت حیاط، نصب باربیکیو، آبنما، استخر، کاشت گل و گیاه، نصب تاب، نصب کفپوش های زیبا با سنگ های قیمتی، ساخت انواع مجسمه ها و… اشاره کرد. نکات مهم در ساخت ویلا عموم افراد زمانی که نام ویلا به گوششان می رسد اولین تصور آنها، نقشه ساخت ویلا وجود حیاطی بزرگ با تمام امکانات می باشد. پس طراحی حیاط در سازنده ویلا بسیار مهم بوده و زیبایی و نگین ویلا به حساب می آید و باید توسط معماران برجسته و مهندسین نخبه و خوش ذوق طراحی گردد که شرکت طراحی اویم شاهانه در این زمینه زبانزد می باشد و زیباترین محوطه ویلا را طراحی و ایجاد کرده است که می توانید نمونه های آن را در سایت ما مشاهده کنید.

محوطه سازی حیاط
ساخت ویلا شیک
محوطه سازی ویلا

سوالی دارید؟

 

تماس : ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
تازه‌ترین قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

ایمیل

villa | @ | evimshahane.com

شماره تماس

09378443934

 

آدرس

تهران  شهرک آزادی، جهت دریافت لوکیشین از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_
خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما
1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x