ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان


ساخت ویلا ارزان

برای ساخت ویلا ارزان باید کاری کنیم که از شر هزینه های اضافی ویلا خلاص شویم. بنابراین اولین بار برای شما برآورد هزینه های ساخت یک ویلا است. (مثل خرید زمین و مصالح و حقوق کارگران برای ساخت و…)

خرید زمین

خرید زمین مهمترین و بیشتری هزینه برای ساخت یک ویلا است. اگر شما زمین را از قبل دارید و نیازی به خرید آن ندارید، نصف هزینه های شما کم می شود و یک قدم برای ساخت و طراحی کردن ساخت ویلا ارزان جلوتر هستید. اما در صورتی که میخواهید زمین بخرید، میتوانید زمینی نه چندان بزرگ تهیه کنید و یک ویلای دولکس در آن بسازید؛ در این صورت ابعاد ساختمان نیز به دلخواه شما خواهد بود.

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

۱- هزینه خرید زمین: به دلیل پایین بودن قیمت خرید زمین در روستا بسیار ارزان‌تر از شهر است. زیرا امکانات شهری گسترده‌ تر می باشد و به همین دلیل نرخ زمین در شهر بالاتر است.

اگر به دنبال طراحی خانه های ارزان قیمت هستید ،

می توانید خانه های کوچک و کم هزینه را در مجموعه ما سفارش دهید.

پلان ویلا ارزان

پلان ویلا ارزان

اندازه ساختمان ویلا

شما هنگام رسم باید ابعاد ساختمان مورد نظر را در نظر بگیرید و مسلما هر چقدر ساختمان بزرگتر باشد، هزینه بیشتری برای ساخت لازم دارد. یکی از هزینه های هنگفتی که برای ساخت یک ویلا باید برپزداید، هزینه ساخت ساختمان یک محوطه زیبا برای ویلا است. شما می توانید با کنترل هزینه ها در هنگام ترسیم نقشه، محوطه ای زیبا اما ارزان تر و ساده بسازید و از ساخت آن لذت ببرید.  برای زیبایی هر چه بیشتر ویلایتان میتوانید در حیاط و محوطه بیرونی ویلا از درخت و گل های زینتی و زیبایی استفاده کنید.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

نقشه ویلا سبک

ویلا سبک به ویلایی گفته می شود که با مصالحی به نام ساندویچ پانل ساخته می شود. ترسیم نقشه ویلا سبک به وسیله ساندویچ پانل ها، مانند دیگر ویلا ها صورت می گیرد. اینو نوع ویلا ها به دلیل مقاومت و عایق بودن در برابر گرما و سرما و همچنین ارزان قیمت تر بودن آن مورد توجه بسیاری از ویلا سازان قرار گرفته است.

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل یا پانل فشرده پوستی در سال ۱۹۳۰ از ساختاری سبک و مرکب ساخته شد. این پانل از یک عایق تشکیل شده است که در دو طرف آن را دو لایه پانل ورقی می پوشاند. به همین دلیل است که به آن ساندویچ پانل گفته می شود. این ساندویچ پانل ها از انوع مختلفی تشکیل شده است و همه آنها به دو دسته تقسیم می شوند. سقفی و دیواری..

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا سبک

ساخت این نوع ویلا صرفا به ترسیم نقشه ویلا سبک ختم نمی شود و معمولا باید از نقشه های معماری، نقشه ی سازه و نقشه نما برای طراحی زیباتر آن استفاده کرد. برای ساخت ساندویچ پانل ها معمولا به دو روش عمل میکنند. اگر سازه قابل حمل به محلی باشد که قرار است نصب شود، از پیش ساخته می شود. اما اگر نتوان آن را حمل کرد (مثلا در مناسق کوهستانی که حمل آن دشوار است)، در محل مورد نظر ساخته و پرداخته می شود. یکی از مزایای این نوع ساخت، ساختن پانل در  مساحت بزرگ و قابل توجه است و می توان کف آن را سرامیک کرد که در سازه های قابل حمل، این طراحی انجام نمی شود.

 
ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

هزینه ویلا سبک

همانطور که گفتیم، یکی از دلایل پر طرفدار بودن این ویلا ها هزینه و قیمت پایین این نوع ویلا به دلیل ارزان تر بودن مصالح، به نسب دیگر ویلا ها است. بدلیل این که این پانل ها از قبل در کارخانه ساخته می شوند، در مدت زمان کمتری ویلا آماده می شود و به دلیل نصب آسانتر آن به نسبت ساخت یک ویلا معمولی در هزینه های شما صرفه جویی می شود. همچنین ویلایی که از قبل ساخته شده است، نیازی به طراحی و ترسیم نقشه ویلا سبک ندارد و این مورد نیز می تواند در هزینه ساخت این ویلا دخیل باشد. اگر زمینی از پیش داشته باشید، هزینه ویلا شما به مقدار قابل توجهی ارزان خواهد بود.

ساخت ویلا ال اس اف

ساخت ویلا lsf سازه فولادی سبک که به اختصار به آن سازه ( LSF) گفته می شود، طراحی ویلا با ال اس اف یکی از سیستم های نوین ساختمانی است که برای اجرای ساختمان های با طبقات محدود که معمولا تا ۵ طبقه می باشد استفاده می شود ساخت ویلا به روش lsf و از سیستم های مورد تایید مهندسان عمران در کشورهای توسعه یافته و مدرن می باشد. این سازه از ورق های فولادی نورد شده برای تامین پایداری ساختمان، صفحات و تخته های گچی به عنوان پوشش درونی و قطعات دیواره خارجی به عنوان نما تشکیل شده است. این سیستم توانایی ترکیب با سیستم های سازه ای دیگر را دارا می باشد. استفاده از این سیستم وزن سازه را تا پنجاه درصد کاهش می دهد و این بزرگترین امتیاز در برابر زلزله می باشد. مقاطع فولادی جدار نازک، ورقهای فولادی گالوانیزه هستند که با استفاده از نورد سرد و با استفاده از روش Roll Forming در کارخانه شکل دهی می شوند. بر اساس آیین نامه تدوین شده برای مقاطع فولادی سبک نورد شده ضخامت فلز پایه (ضخامت فلز بدون احتساب پوشش های محافظ) بین ۴۵۵¸۰ میلی متر تا ۳ میلی متر تدوین شده است. تولید و برش این مقاطع در کارخانه باعث می گردد، تولید مقاطع با کیفیت مناسب و یکنواخت در حجم و سرعت بسیار بالا انجام گیرد. جزئیات سازه lsf قرارگیری این مقاطع فولادی در فواصل نزدیک به هم دیوارهای باربری را ایجاد می نماید که مقاومت و سختی مناسبی را در برابر بارهای جانبی ناشی از باد و زمین لرزه دارا می باشند.

اگر به دنبال طراحی خانه های ارزان قیمت هستید ،

می توانید خانه های کوچک و کم هزینه را در مجموعه ما سفارش دهید.

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ساندویچ پانل

یکی از راه های ساخت ویلا ارزان، ساندویچ پانل است. ویژگی مهم ساندویچ پانل ها، امکان جدا سازی و نصب دوباره آن ها در جای دیگر است. برای ساخت یک ویلای ارزان می توان هر نوع مصالح ارزان قیمتی استفاده کرد، اما آن مصالح باید علاوه بر ارزن و سبک تر بودن، با مقاومت بالا و عایق گرما و سرما باشند.

روش دیگری برای ساخت یک ویلای ارزان

یکی از روش هایی که به شما در ساخت و خرید یک ویلای ارزان قیمت استفاده می کند،  استفاده از ویلاهای از پیش ساخته شده است.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

طراحی ویلا سنتی

یکی از رایج ترین ویلاها به شمار می آیند چرا که در ساخت آن ها از مصالح ارزان قیمتی استفاده شده است و دارای سقف های شیب دار با رنگ های زیبا با نمای از سیمان سفید هستند که سادگی و زیبایی را تواما باهم می رسانند.

اندازه ویلا

معمولا کمترین متراژ ۶۰ تا ۱۰۰ متری را ویلا ارزان کوچک مینامند با طرح نقشه این اندازه ها، میتوان برای یک خانواده سه نفره ویلایی ایده آل ساخت. همچنین این ویلا با داشتن یک معماری ساده و استفاده از مصالح ارزان تر و یا سازه های ارزان، می تواند در قیمت کمتر و مقرون به صرفه بودن یک ویلا تاثیر داشته باشد. ساخت یک پاسیو در ویلا به جذابیت بیشتر آن می افزاید. ویلاهای ۶۰ تا ۱۰۰ متر معمولا به شکل مربع ساخته می شوند تا فضا را بزرگتر نشان دهد.

نقاشی ساختمان - بازسازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپتماس با ما