رنگ دنج


رنگ دنج

رنگ دنج نور مناسب ، استفاده از فضا یا رنگ اشتباه رنگ باشد ، رنگ آمیزی ویلا ممکن است یک اتاق در خانه شما باشد که به نظر نمی رسد با بقیه خانه هماهنگی داشته باشد. در جاهایی که باید گرم باشد و از آن استقبال کنید ، احساس عقیم بودن یا عدم روحیه می کند و از شما می پرسد ، چگونه می توان فضای اتاق را دنج کرد؟

کابینت

کابینت

راه حل ممکن است به اندازه یک لایه رنگ تازه برای روحیه بخشیدن به روح ساده باشد.

هاله فضا را می توان با انتخاب از بین چند رنگ داخلی رنگ دنج ، کاملاً دگرگون کرد. با چند پیشنهاد برای رنگهای دنج داخلی ، اجازه دهید پنج اتاق نقاشی را تنظیم کنید.

رنگهای دنج

رنگ دیوار حال و هوا را تنظیم می کند. در اینجا چند گزینه رنگ عالی برای تبدیل فضای خالی به مکان تجمع آورده شده است:

 • Dover White (SW6835)

یک رنگ پایه آرام بخش مانند کرم ظاهری راحت و کلاسیک ایجاد می کند. ایده آل برای اتاق ها و فضاهای بزرگتر ، آن را یک بوم سفید برای قرار دادن مبلمان و دکوراسیون منزل خود بدانید.

رنگ دنج

رنگ دنج

 • Colonial Revival Sea Green (SW2825)

آرامش و احساسات دلنشین از این رنگ آرامش سبز دریا بیدار خواهد شد. لحن های گرم و سرد در زیر ، این رنگ شما را به اعماق آن می کشاند.

 • باترفیلد (SW6676)

یک انتخاب جسورانه تر ، یک رنگ زرد شاد و در عین حال فروتن ، واقعاً می تواند یک اتاق را جذاب کند. این رنگ رزرو شده درخشش مسالمت آمیزی را به اتاق پیشگویی قبلی شما منتقل می کند.

 • Show Stopper (SW 7588)

این سایه سرزنده و گرم قرمز که سزاوار نام آن است ، به طور فزاینده ای زندگی را به یک فضای عقیم تزریق می کند. هزینه بازسازی ساختمان اگر به فروش نرسیدید که اجازه دهید همه آن قرمز رنگ شود ، آن را برای دیوار لهجه در نظر بگیرید.

 • باران (SW6219)

این لحن آرامبخش به اندازه یک باران ملایم بر روی پشت بام آرامش بخش است ، اما بدون آنکه احساس دلهره کنید. با رنگ سرد ، اما در کاربرد دنج ، این رنگ مکانی آرام را برای گذراندن یک بعد از ظهر آرام ایجاد می کند.

 • شب تاریک (SW6237)

رنگ های تیره و شدید می توانند فضایی را کوچک و شلوغ نشان دهند ، اما این لحن ظریف و غنی جذابیت فرهنگی و راحتی را فراهم می کند.

 • نارنگی (SW6640)

یک پاشیدن انرژی رسا به یک فضای غیر مرده تزریق کنید. این رنگ پر جنب و جوش باعث می شود شما به سمت هاله گرم خود گرایش پیدا کنید.

ویژگی های اضافی

به همراه یک پوشش تازه از رنگ کاملاً جدید رنگ ، چند روش اضافی برای تبدیل یک اتاق سفت و سخت به یک اتاق با لرزش های مثبت وجود دارد:

 • لایه بالا

افزودن لایه های پرتاب ، فرش و بالش باعث می شود که فضا ساکن و بهم پیوسته باشد. مانند پوشیدن یک ژاکت برای احساس آرامش ، افزودن لایه هایی از مواد گرم فضای دنج را ایجاد می کند.

 • بافت

انواع بافت ها را نه تنها در پتوها (گرچه از گرما خارج می شود) بلکه در دیوارپوش ها و سایر تزئینات استفاده کنید. این تاکتیک لمسی را با انبوهی از رنگهای پر جنب و جوش (یک فرش روشن!) مرتبط کنید و به سختی می توانید از گوشه تازه تاسیس خود کنار بیایید.

 • روشنایی

هنگام روشن کردن یک فضای دعوت کننده ، به دنبال استفاده از لامپ های رشته ای در قالب لایه ای باشید. هزینه بازسازی ویلا این لامپ ها درخشش محیط بیشتری ایجاد می کنند و هنگامی که بالای سر آنها در لامپ های میز و در امتداد دیواره ها قرار می گیرند (از قلاب های چوبی استفاده می شود) ، اثر آن مستقیم کمتر و نور جذابیت بیشتری دارد. با یک کلید کم نور ترکیب کنید تا به سطح مطلوب روشنایی برسید.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ایده باغ و ویلا

پتینه فرجی

طراحی نما نقشه کشی

طراحی پلان ویلا ۱۰۰ متری

هزینه ساخت ویلا با ال اس اف

نمونه طراحی کافی شاپ

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره