رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان


رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان، رنگ آمیزی نما در کرج ساختمان دیوارهای بیرونی یک ساختمان (نمای) برجسته ترین ویژگی معماری آن است. رنگ نما در عین حال آنها در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارند. بنابراین ، باید از نظر زیبایی و  دید عمومی به نما توجه ویژه کرد و  همچنین در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم باشند.در ادامه به روش های  تمیز کردن و رنگ کردن نمای ساختمان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

چرا تمیز کردن نما مهم است؟

به عبارت ساده ، یک ساختمان تمیز و جذاب بسیار زیبا تر از یک ساختمان کثیف و زیبا است. هیچ انکاری وجود ندارد که نمای زیبایی از نمای جلوی پذیرایی و مهمان نوازی ارائه کند و به تنظیم لحن بقیه ساختمان و کسب و کار شما کمک کند. بنابراین ،

رنگ آمیزی نما ساختمان

اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محوطه شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما در حالت تیپ تاپ نگه داشته شده و از ، لکه ها و علائم ناخوشایند نگهداری نشده است. تمیز کردن نمای ساختمان شما نیز در صورت اجاره ملک از اهمیت بسیاری برخوردار است. ممکن است متوجه شوید که قرارداد اجاره شما بیان می کند که باید نمای بیرونی ساختمان را حفظ کنید ، بنابراین ضروری است که این قسمت از ملک را همیشه تمیز نگه دارید.

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

نقاشی نمای ساختمانها با رنگ آکریلیک:

راه حل ایده آل برای نقاشی نمای ساختمان ها  رنگ آکریلیک است. این رنگ اکریلیک دارای کیفیت بالا است و قابلیت پوشش دهی عالی را دارد . سفت شدن با آب ، از ویژگی های خوب این رنگ  در برابر رطوبت است. نفوذپذیری بخار و الاستیسیته و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی   یکی دیگر از ویژگی های این رنگ به حساب می آید .  برتری رنگ های اکریلیک نسبت به رنگ پلاستیک  قابلیت شستشوی عالی آن است .  این رنگ مناسب برای کاربردهای خارجی و داخلی ، بر روی سطوح جدید یا قدیمی ، در تمام سطوح طبیعی مانند بتن ، رندر ، آجر ، سیمان آزبست ، تخته گچ و غیره می باشد.

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

آماده سازی بستر نقاشی نما ساختمان :

بستر رنگی باید خشک و عاری از هرگونه چربی ، گرد و غبار ، مواد سست و غیره باشد. هرگونه نقص موجود در رندر باید با ملات سیمانی اصلاح شده پلیمر ، با ملات سیمان آهک یا با ملات سیمان آهک سفید سریع تعمیر شود. نقص روی بتن در معرض باید با بتونه های سیمانی اصلاح شده با پلیم ترمیم شود. ترک ها یا اتصالات باید تقریباً گسترده شوند. ۵ میلی متر قبل از پر کردن سیلانت اکریلیک است. پس از آن ، سطح باید با پرایمر اکریلیک آغاز شود. به خصوص هنگامی که رندر سست باشد و امکان مالش آن وجود داشته باشد ، سطح آن را تثبیت می کند.

طراحی ویلا
قیمت نقاشی ساختمان در تهران در تهران

آیا خودم می توانم نمای ساختمان را تمیز کنم؟

خبر خوب این است که می توانید خود نمای ساختمان را تمیز کنید. با این حال ، شایان ذکر است که این می تواند یک کار دشوار باشد و اطمینان از داشتن صحیح تجهیزات ، راه حل های تمیز کردن و لباس قبل از شروع کار بسیار مهم است. نقاشی ویلا همچنین تشخیص این نکته ضروری است که تمیز کردن نمای ساختمان شما به ارتفاع کار خواهد کرد ، بنابراین ضروری است که بهداشت و ایمنی را در همه اوقات جدی بگیرید. اما اگر این کار را به متخصصان این کار بسپارید مسلما هم کار تمیز تر انجام می گیرد و هم شما دچار دردسر و خطر نمی شوید .

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

ارتباط مستقیم روحیه افراد با رنگ ساختمان 

 مسلما رنگها با روحیه افراد ارتباط مستقیم دارد . می توان گفت علم روانشناسی ثابت کرده است وقتی افراد در معرض رنگ های روشن و شاد قرار می گیرند شادتر و در معرض رنگ های تیره قرار می گیرند غمگین تر هستند . نقاشی نما ساختمان می تواند از رنگ های شاد و روشن استفاده شود تا بر روحیه افراد گذری نیز تاثیر گذار باشد .  در گذشته ، سایه های رنگ مانند قرمز پر رنگ یا قهوه ای شکلاتی با احتیاط  استفاده می شدند ، زیرا استرس حرارتی روی سطوح تیره در گرمای تابستان بسیار بالا بود. اکنون حتی در دمای هوای بالا نیز خنک باقی می ماند ، زیرا باعث افزایش گرما برای سطوح عایق نما می شود و در نتیجه از تقویت و رندرهای نهایی در برابر دمای بیش از حد محافظت می کند. با استفاده از SolReflex ، حتی رنگارنگ ترین سلیقه ها قابل اجرا هستند و هر رنگی که به آن علاقمند هستید را در ساختمان خود به کار ببرید .

طراحی ویلا
ارزش نقاشی ساختمان چقدر است؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما