آموزش رنگ آمیزی آجر

رنگ آمیزی آجر

رنگ آمیزی آجر


رنگ آمیزی آجر

به گزارش آگهی ساختمان : رنگ آمیزی آجر اگر آماده تغییر رنگ شومینه آجری یا نمای بیرونی خانه هستید ، یادگیری نحوه لکه گیری آجر ممکن است در لیست کارهای شما باشد. قیمت نقاشی ساختمان درک لکه گیری آجر در مقابل رنگ آمیزی برای دستیابی به نتایج مطلوب و اطمینان از داشتن ابزار و مواد مناسب برای انجام صحیح کار مهم است. به دنبال نکات مربوط به نقاشی Five Star در مورد نحوه لکه گیری آجر و نحوه تعیین اینکه آیا لک زدن انتخاب درستی برای خانه شما است ، ادامه دهید.

آجر رنگ آمیزی

اول از همه ، شما باید تعیین کنید که کدام نوع لکه برای پروژه لکه گیری آجری شما مناسب است و سپس ابزار و مواد لازم را قبل از شروع جمع کنید. اکثر فروشگاه های سخت افزاری به شما امکان می دهند نمونه های لکه را آزمایش کنید تا بتوانید محصولات را آزمایش کنید و سایه مناسبی بگیرید.

دو نوع اصلی از لکه های آجری وجود دارد که می توان آنها را انتخاب کرد:

  • لکه آجری پایه آب ، همان چیزی است که ما برای اکثر پروژه ها توصیه می کنیم. استفاده از این لکه ها به راحتی انجام می شود ، از تجمع آب جلوگیری می کند و باعث ایجاد قابلیت تنفس در آجر می شود.
  • لکه ها با درزگیر پیشوند می شوند. این نوع لکه پوششی ایجاد می کند که ضد آجر است و ضد آب است ، اما در واقع می تواند باعث آسیب به آب در طول زمان شود. ما این نوع لکه را فقط برای مناطق کوچک یا آجرهای آسیب دیده و متخلخل توصیه می کنیم. هزینه بازسازی ویلا با افزودن یک درزگیر ، یک مانع بخار ایجاد می شود و آب را در آجرها به دام می اندازد. در صورت یخ زدن ، اگر آب نتواند ابتدا تبخیر شود ، می تواند ترک بخورد. استفاده از این مورد در مناطق کوچک یا آجر قدیمی که ممکن است از قبل نفس بکشد ایده خوبی است.
رنگ آمیزی آجر

رنگ آمیزی آجر

سایر مواد مورد نیاز شما عبارتند از:

  • مسواک
  • پارچه و پارچه ریز
  • نوار نقاش
  • برس نرم
  • شلنگ
  • برق شوی

پس از جمع آوری محصول و مواد لکه مورد نظر خود ، این مراحل را برای نحوه لکه گیری آجر روی شومینه یا نمای بیرونی خانه دنبال کنید:

مرحله شماره ۱: آجر را تمیز کرده و تعیین کنید که آیا ابتدا باید درزگیر موجود را بردارید.

یک فنجان آب روی سطح آجر بیندازید. اگر دانه های آن بالا رفته و تمام شود ، باید قبل از لکه گیری آجر ، درزگیر را بشویید. می توانید با استفاده از رقیق کننده لاک ، بگذارید ده دقیقه بماند و سپس در صورت خارج شدن با شلنگ یا برق شستشو ، هزینه بازسازی ساختمان درزگیر را پاک کنید. اگر داخل آن است به راحتی با آب و پارچه بشویید.

حتی اگر هیچ ماده درزگیر بر روی آجر وجود نداشته باشد ، باید محل را از بالا به پایین با مواد شوینده و آب ملایم بشویید.

مرحله شماره ۲: از خود و منطقه محافظت کنید.

قبل از شروع فرآیند رنگ آمیزی ، پارچه های قطره ای را پایین بگذارید و از لباس های محافظ و عینک ایمنی استفاده کنید. از نوار نقاش برای مهر و موم کردن مناطقی که قصد لکه گیری ندارند استفاده کنید.

مرحله شماره ۳: دستورالعمل های موجود روی ظرف محصول لکه را با دقت دنبال کنید تا لکه مخلوط شود.

اگر رنگهای لکه را مخلوط می کنید ، با دقت اندازه گیری کنید و مقادیر را ثبت کنید ، تا بتوانید همان رنگ ثابت را داشته باشید.

مرحله شماره ۴: لکه را بزنید.

برس را با یک حرکت صاف و یکنواخت در امتداد هر آجر اجرا کنید. برای سطوح آجری بدون هیچ ماده ای بین آجرها ، ضربات همپوشانی را مسواک بزنید تا هر سطح را دو بار بپوشانید. همانطور که با گوشه برس بروید ، آن را لمس کنید. برای رنگ ثابت ، هر بار که برس را آغشته می کنید ، لکه را بهم بزنید. لکه را روی آجرها به صورت پراکنده مسواک بزنید ، به جای اینکه همه آجرها را پشت سر هم لکه کنید. این کمک می کند تا لکه های پوستی تا حد ممکن طبیعی به نظر برسند.

مرحله شماره ۵: اشتباهات را بلافاصله پاک کنید.

اجازه ندهید که قطره قطره خشک شود. در عوض ، آنها را بلافاصله با پارچه ای مرطوب پاک کنید.

مرحله شماره ۶: اجازه دهید لکه کاملا خشک شود.

مدت زمان خشک شدن آن به سطح رطوبت ، دما و جریان هوا در منطقه بستگی دارد.

رنگ آمیزی آجر در مقابل نقاشی: آیا باید آجر بیرونی را رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کرد؟

در حالی که مراحل لکه گیری آجر ساده است ، رنگ آمیزی ویلا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا رنگ آمیزی گزینه بهتری برای نمای خارجی آجر خانه شما است؟ اگر در اولین مرحله بالا متوجه شدید که نمی توانید درزگیر را قبل از استفاده از لکه بردارید ، رنگ آمیزی آجر تنها گزینه شماست. یک سطح آجری که درزگیر را آزاد نکند ، به راحتی لک جذب نمی کند.

با این حال ، اگر به ایده لکه گیری آجر متعهد هستید ، مطمئن شوید که با متخصصان نقاشی Five Star مشورت کنید. ما دارای مهارت و مهارت حرفه ای برای از بین بردن درزگیر برای شما هستیم و می تواند به شما در دستیابی به اهداف رنگ آمیزی آجر کمک کند.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

کانسپت ویلای دوبلکس

پتینه قاب عکس

طراحی ویلا ۲۵۰ متری

هزینه ساخت ویلا ارزان

اجرا نما رومی

قیمت طراحی داخلی کافی شاپ

طراحی کافه | طراحی کافی شاپ | دکور کافی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!