تزيين خانه ويلايي با آب :

تزيين خانه ويلايي با آب :


خانه ویلایی TX / معماری و طراحی ZUN

اویم شاهانه این ملک در یک دهکده تعطیلات قدیمی در ساحل یک مخزن آب واقع شده است. طراحی ویلا مشتریانی که ساکنین شهر هستند ، به خانه ای احتیاج داشتند که بتوانند با فرو رفتن در یک گوشه زیبا و زیبا از حومه شهر ، بدون از دست دادن راحتی روزانه خود ، از زندگی فعال در شهر پنهان شوند.

ساخت ویلا این پروژه شامل یک خانه اصلی به مساحت ۴۵۰ متر مربع ، یک گاراژ / خانه مهمان با تمام زیرساخت های مهندسی لازم ۲۵۰ متر مربع ، سونا ۶۰ متر مربع ، و یک مارینا برای یک قایق خصوصی است.

خانه ویلایی معماری و طراحی

خانه ویلایی معماری و طراحی

پروژه ای دارای چشم انداز طبیعی:

هدف اصلی این پروژه حفظ چشم انداز طبیعی با افت توپوگرافی از ۷ متر و ارائه منظره پانوراما از خانه تا آب است. موقعیت خانه اصلی و حداکثر فاصله آن از آب و همچنین قرار گرفتن آن در امتداد حصار در ضلع جنوب غربی با جبران ۳ متر توسط مرزهای طرح مشخص شده بود. در جریان ساخت و ساز و در حال حاضر در مرحله اتمام کار ، مساحت سایت پس از به دست آوردن طرح مجاور توسط مشتری افزایش یافته است که این امر باعث شده است که یک مینی پارک با گلخانه بر روی جدید نصب شودو  منطقه بزرگ شده است .

خانه ویلایی معماری و طراحی

خانه ویلایی معماری و طراحی

خانه اصلی و گاراژ توسط سکوی ورودی متصل شده است که بالاترین نقطه سایت است و در عین حال نشان دهنده سطح کلی طبقه همکف است. قرار گرفتن در سایت و بدون ورود به خانه ، می توانید در پشت بام خود  لحظات خوشی را سپری کنید ، که یک تراس عرشه باز با نمای خیره کننده از آب است ، یا پایین آمدن به طبقه پایین گاراژ ، در منطقه آپارتمان های مهمان با دسترسی مستقیم به پارک چشم انداززیبا را در اختیار قرار میدهد .

خانه ویلایی معماری و طراحی

خانه ویلایی معماری و طراحی

تزیین خانه ویلایی با آب :

قصد باز کردن خانه به آب ، تنظیم چیدمان گالری مانند خانه را تعیین کرده است ، که در آن کلیه اتاق ها دارای آب گرا و یکپارچه با یک تراس پوشیده شده از هم قرار گرفته اند که از طریق کشویی پنجره های پانوراما ، از هر اتاق خانه قابل دسترسی است. در همین زمان ، راهرو در طرف مقابل خانه به گالری از هنر مدرن تبدیل شده و فضای دو طبقه پله اصلی به یک اتاق نشیمن با یک دیوار “سوراخ شده” تبدیل شده است ، جایی که پنجره ها قرار دارد بخشی از نمایشگاه هنر می باشد.

طراحی ویلا
مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

پالت غنی و متنوع بافت های چوبی در نمای ساختمان برای این محیط طنین انداز است و کنتراست چوب و بتن معماری رابطه هماهنگ بین طبیعت و کار انسان رابیشتر نمایان می کند.

خانه ویلایی معماری و طراحی

خانه ویلایی معماری و طراحی

پروژه طراحی ویلا

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *