خانه زنگ زده

خانه زنگ زده

خانه زنگ زده


خانه زنگ زده

این خانه سینمایی دو طبقه به همسایگان با نام خانه زنگ زده تغییر نام داده است و گوشه ای از خیابان مغفول مانده در بروکلی را به شدت تغییر می دهد. جلد چرمی کورتن در بالای یک دیوار باغ بازسازی شده قرار دارد تا به وضوح ورودی یکی از فراموش شده های بروکلی را مشخص کند. خانه جایگزین آنچه که در گذشته یک مجموعه گاراژ و ساختمان های غیرمجاز بود ، بود.

خانه زنگ زده

خانه زنگ زده

طراحی سینما این طرح تفسیری بازیگوش و مجسمه ای از نوع شناسی mews / stabling ایجاد می کند ، همراه با یک فرم از نقشه باز / زندگی متصل به حیاط بیرونی.

در پشت خیابان های باریک درخت چهار خانه ویکتوریایی ، یک جاده موازی ساخته نشده و متشکل از گاراژها و کارگاهها اجرا می شود. با گذشت سالها ، مقامات محلی به همراه انجمن بروکلی ، تلاشهای بسیاری را برای توسعه این سازه ها در مسکن مسکونی رد کردند. با این وجود ، گاهی اوقات زمینه هایی را ارائه می دهند که طراحی استثنایی محسوب می شوند.

نقشه گوشه ای ، متعلق به یک زوج محلی ، دروازه را به یکی از خطوط خبری خطی که معمولی از این قسمت از بروکلی است ، تشکیل داد. دارای ارتفاعات نسبت به mews unmade ، جاده اصلی و باغ های خصوصی است. از همان ابتدا مشخص بود که هر طرحی برای یک خانه در اینجا نیاز به خاص بودن دارد. با دیدن پروژه Forest Mews در همسایه Forest Hill (مجموعه ای از خانه های حساس و زیبا توسط رابرت و جسیکا بارکر) ، مشتری ها به رابرت نزدیک شدند ، در حالی که او مدیر معماری باکا بود ، تا خانه جدیدی برای خانواده در حال رشد خود طراحی کند. . سپس تمرین جدید او ، استودیو استولون ، مأمور شد که طراحی را تکمیل و پروژه را به اتمام برساند.

طراحی ویلا
صفر تا صد معماری روستای ابیانه

این سایت در منطقه حفاظت از براکلی قرار دارد و به همین ترتیب برنامه ریزان در لوئیشام با طرح ریزی و حساسیت طرح را ارزیابی کرده و درخواست می کنند که در صفحه بررسی طرح بررسی شود.

رابرت بارکر و تیمش خانه حیاط خانه ای طراحی کردند که گوشه و ورودی آن به درون مناظر مشخص می شود ، و ایجاد یک ارتباط محکم بین جاده اولیه و بزرگراه ها. نسبت به همسایگان خود نیز حساس است – به حداقل رساندن سایه بیش از حد در باغ های مجاور و حفظ حجم اشغال شده برای درخت بالغ مجاور. در داخل اتاق ها اتاق اصلی در اطراف حیاط قرار گرفته است که دارای اتاق نشیمن دو طبقه با اتاق باز ، آشپزخانه خانوادگی و اتاق ناهار خوری است. طبقه همکف همچنین دارای یک مطالعه ، اتاق ابزار و فروشگاه خارجی است. پله بلوط تا طبقه اول بالا می رود که چهار اتاق خواب ، حمام خانوادگی و اتاق مجلل وجود دارد که در زیر سقف هندسی واقع شده است.

معماری

خانه زنگ زده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *