تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟

Paper به CAD Conversion Services

Paper به CAD Conversion Services


مزایای استفاده از Paper به CAD Conversion Services چیست؟

تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟ صنعت ساخت و ساز فراتر از پیش نویس دستی حرکت کرده است که در آن از کاغذ ، قلم ، استنسیل برای تهیه اسناد ساخت استفاده شده است. CAD Drafting Services و اکنون بتدریج BIM امروزه به عادی متخصصان AEC تبدیل شده است. با این حال ، هنوز اسناد ساختاری دستی و چاپی دو بعدی وجود دارد که باید تبدیل و در قالب های دیجیتالی ذخیره شوند. در زمینه تبدیل نقشه های کاغذی به پرونده های CAD از جمله دوام ، مقیاس پذیری بهتر ، راحتی در ذخیره سازی و غیره ، مزایای مختلفی وجود دارد. در مقاله حاضر ، چهار دلیل را بررسی می کنیم که چرا متخصصان AEC باید نقشه های کاغذی را به پرونده های CAD تبدیل کنند.

۱. دوام:

روش های مختلفی وجود دارد که به مرور زمان نقشه های کاغذی آسیب می بینند. کاغذ در درجه اول می تواند پیر شود و حتی اگر در شرایط بکر نگهداری شود ، جوهر محو شود و مارک را غیرقابل قبول کند. علاوه بر این ، شرایط غیر منتظره دیگری مانند قرار گرفتن در معرض آب ، نوسان دما و غیره وجود دارد که می تواند باعث پوسیدگی و آسیب شود. سرانجام ، همیشه احتمال خطای انسانی وجود دارد که می تواند منجر به گم شدن ، پاره شدن اوراق و غیره شود. با این وجود ، پس از تبدیل شدن به پرونده های CAD ، می توان آنها را به صورت دیجیتالی روی ابر ذخیره کرد تا از بین نرود و آسیب نبیند.

Paper به CAD Conversion Services

Paper به CAD Conversion Services

۲. وقت گیر:

یک مجموعه معمولی از اسناد ساخت و ساز نقشه های زیادی دارد و بنابراین یافتن اطلاعات خاص در مورد نقشه کاغذ دشوار است. CAD ابزارهای مختلف جستجو را ارائه می دهد که امکان جستجو سریعتر و کارآمدتر را برای معماران و طراحان فراهم می کند. علاوه بر این ، مشاهده جزئیات روی نقشه های کاغذ نیز دشوار است ، زیرا بزرگنمایی آنها برای مشاهده جنبه خاصی امکان پذیر نیست. اینجاست که تبدیل CAD می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. علاوه بر این ، CAD سهولت در ایجاد اصلاحاتی را ایجاد می کند که ممکن است در هنگام نوسازی ، تعمیر و یا نوسازی لازم باشد.

۳. به اشتراک گذاری آسان:

به راحتی به اشتراک گذاشتن نقشه های کاغذی بسیار چالش برانگیز است. این امر به متخصصان نیاز دارد که آن را شخصاً به اشتراک بگذارند که محدودیت های زمانی و شرایط جغرافیایی را ایجاد می کند. از طرف دیگر پرونده های CAD می توانند بلافاصله با تمام ذینفعان درگیر به اشتراک گذاشته شوند تا همه در یک صفحه باقی بمانند و خطاهای ناشی از ارتباط نادرست وجود نداشته باشد. سهولت در اشتراک گذاری همچنین سرعت را افزایش می دهد و درک بیشتر منجر به تصمیم گیری بهتر ، چرخش سریع تر و محصولات با کیفیت تر می شود.

۴. ارائه های بهتر:

وقتی نوبت به جزییات پروژه برای مشتری یا شریک تجاری می رسد ، درک واقعی نقشه های ۲ بعدی برای یک غیر روحانی دشوار می شود. برای تجسم نتیجه نهایی ، به مقدار کافی تخیل نیاز دارد و کارایی چندانی ندارد. در اینجا ، از خدمات رندر سه بعدی می توان برای ایجاد تجسم سه بعدی ، رندر آریل ، گشت و گذار یا انیمیشن از پرونده های CAD استفاده کرد. این به مشتری این امکان را می دهد تا درک درستی از نحوه شکل گیری محصول نهایی بدست آورد و تصمیم گیری آگاهانه را تسهیل کند.

نتیجه:

تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟ برای ذخیره ، استفاده و مدیریت نقشه های کاغذی بسیار دست و پا گیر ، پرهزینه و وقت گیر است. وقتی گزینه در دسترس برای تبدیل این نقشه های ۲D به پرونده های CAD وجود دارد ، متخصصان AEC باید آن را انتخاب کنند.

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس