بهترین مکان برای فضای سبز آپارتمان

بهترین مکان برای فضای سبز آپارتمان با گسترش شهرنشینی و طراحی برج مسکونی هر بزرگ شدن شهرها، هر روز به تعداد آپارتمان ها اضافه می شود که این موضوع باعث شده که تعداد فضاهای سبز درون شهری کم شود. نیاز به فضای سبز هنوز در انسان ها وجود دارد که منجر به علاقه برای طراحی فضای سبز آپارتمان شده است. طراحی داخلی مطب امروزه در هر آپارتمان یا خانه ای، حداقل یک گیاه وجود دارد تا باعث لذت افراد شود. بسیاری از افراد، فضای سبز داخل خانه هایشان را با قراردادن چند گلدان ساده در گوشه و کنار خانه طراحی می کنند و طبیعت را به خانه خود می آورند. برای این امر راهکارهای زیادی وجود دارد که به برخی از این راهکار ها اشاره می کنیم:

فضای سبز آپارتمان

فضای سبز آپارتمان

۱- دیوارسبز، امروزه به شکل گسترده ای در محیط های مختلفی در آپارتمان اجرا می شود. دکوراسیون مطب دیوارهای سبز فواید بسیاری در طراحی فضای سبز آپارتمان دارند. دیوار سبز علاوه بر زیبایی خانه شما، باعث می شود که هوای محیط نیز تصفیه شود.

فضای سبز آپارتمان

فضای سبز آپارتمان

۲- گلدان پشت پنجره یکی از راهکارهایی است که می توانید برای هر کدام از پنجره ها اجرا کنید. تنها لازم است که قسمت مناسب را انتخاب کرده و گلدان هایی را برای آن خریداری کنید. می توانید از گلدان های کوچک و یا باکس های بزرگتر استفاده کنید.

۳- بهتراست که قرارگیری گلدان ها را تنها منحصر به زمین و اوپن آشپزخانه نکنید. برای سبزتر شدن محیط خانه می توانید از شلف استفاده کنید. قفسه هایی را بر روی دیوارهای خانه تان قرار دهید و گلدان هایتان را روی آن ها قرار دهید تا یک فضای سبز زیبا را درست کنید.

۴- درختچه های تزئینی انتخاب مناسبی برای طراحی فضای سبز داخل آپارتمان می باشند. طرح نمای ساختمان البته باید شرایط محیط نیز با نیازهای آنان سازگار باشد. بهتر است درختچه های زیبایی را انتخاب کنید و یک گلدان متناسب با اندازه آن ها در نظر بگیرید و آپارتمانتان را زیبا کنید.

 

باغ ژاپنی
طراحی ویلا

رضا امیریمشاهده نوشته ها

آواتار رضا امیری

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما