رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب


رنگ های آرامش بخش برای اتاق مهمان

بهترین رنگ برای اتاق خواب هنگامی که از میهمانان پذیرایی می کنید ، مهمترین چیز اطمینان از احساس راحتی آنها است. شما می خواهید اتاق را جایی قرار دهید که بتوانند در آن استراحت کنند و خواب خوبی داشته باشند و رنگ رنگی که انتخاب می کنید واقعاً می تواند تأثیر زیادی در احساس مهمانان شما در اتاق داشته باشد نقاشی ساختمان وقتی نوبت به ایجاد یک فضای آرامش می رسد ، نمی توانید با رنگ آبی اشتباه کنید! مشخص شده است که سایه های آبی تأثیر آرام بخشی بر بدن دارند و در واقع می توانند به خواب بهتر شما کمک کنند. برای یک اتاق خواب بهتر است به سایه های ملایم و کم صدا مانند آبی آسمانی ملایم ، آبی پودری ملایم ، سایه های رویایی اقیانوس یا اسطوخودوس بسیار نرم بچسبید.

کابینت

کابینت

بهترین رنگ برای اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب

رنگ سبز همچنین می تواند انتخاب مناسبی برای یک اتاق مهمان باشد. این اثر آرامبخش مشابهی دارد ، بهترین رنگ برای اتاق خواب که منطقی است ، زیرا ما آن را با طبیعت بودن مرتبط می دانیم. اکثر مردم به سایه های روشن تر سبز ، مانند مریم گلی یا یک رنگ مایل به سبز روشن چسبیده اند ، اما رنگ های عمیق تر مانند سبز خاکی نیز می توانند در اتاق خواب بسیار خوب عمل کنند بازسازی ساختمان اگر احساس می کنید می خواهید چیزی را گرم کنید ، زرد و صورتی پاستلی نیز گزینه های عالی هستند که باعث می شوند فضای راحت و دنج را حفظ کنید در حالی که کمی گرما بیشتری به فضا وارد می کنید.

بهترین رنگ برای اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب

پالت رنگی مناسب برای یک فضای مشترک

اگر در خانه خود یک اتاق مهمان داشته باشید ، ممکن است در یک سال گذشته بیشتر به یک اتاق چند منظوره تبدیل شده باشد. اگر مجبور شدید اتاق مهمان خود را ناگهان تغییر دهید تا بتواند به عنوان یک دفتر خانه ، فضای یادگیری در خانه یا منطقه ساخت کار کند ، شما تنها نیستید! بهترین رنگ برای اتاق خواب اگرچه این اتاق های چند منظوره ممکن است در ابتدا موقتی باشند ، اما اکنون شاهد مزیت ساختن آن به یک تنظیم دائمی تر هستید. اکنون وقت آن است که به این فکر کنیم که چگونه می توانیم جلوه اتاق خود را تازه کنیم و آن را برای زمانی که می توانیم از مهمانان در خانه شما استقبال کنیم گرم و دلپذیر کنیم ، اما همچنین فضای کار راحتی را برای شما فراهم می کند طراحی داخلی وقتی صحبت از فضاهای مشترک می شود ، رنگ های خنثی کاملاً مناسب است. آنها تعادل خوبی را ایجاد می کنند که هنگام کار یا خلاقیت ، و هنگامی که مهمانان شما پس از یک روز طولانی مسافرت آماده می شوند ، لحن مناسب را ایجاد می کنند. استفاده از سفید یا بژ ملایم روی دیوارها می تواند زمینه مناسبی را برای هر نوع رنگ ایجاد کند – رنگهای روشن خود را از طریق لهجه هایی مانند پارچه ، آثار هنری ، مبلمان و لوازم تزئینی اضافه کنید

رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

اگر هنوز هم می خواهید چیزها را خنثی نگه دارید اما می خواهید به دنبال چیز دیگری به غیر از دیوارهای سفید باشید ، هنوز گزینه های بسیار خوبی دارید. سایه ای که اخیراً بسیار شاهد آن هستیم ، خاکستری است ، ترکیبی زیبا از خاکستری و بژ که احساس گرمتری نسبت به خاکستری کلاسیک ایجاد می کند طراحی رومی چرخش شگفت انگیز دیگر در مورد خنثی ، زرد بسیار نرم است – سفید را فقط با کمی آفتاب فکر کنید. این یک روش عالی برای گرم کردن فضا بدون پررنگ شدن زیاد روی دیوارها است. با صورتی صورتی که به سختی در آن وجود دارد می توانید به یک اثر مشابه دست پیدا کنید.

رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

خواه یک اتاق میهمان اختصاصی داشته باشید یا یک اتاق چند منظوره ، این پیشنهادات رنگی به شما کمک می کند تا فضایی رویایی ایجاد کنید که همه عاشق گذراندن وقت در آن باشند. شما از اینکه چگونه یک رنگ جدید رنگ واقعاً فضای شما را دگرگون می کند شگفت زده خواهید شد!

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ضوابط پارکینگ عمومی

طراحی باغ پله ای
وال پست پیش ساخته

آموزش پرسپکتیو نقاشی

عکس پتینه کاری

پتینه لاکچری
هزینه ساخت ویلا هر متر مربع

اموزش اسکیس صفر تا صد

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره