بهترین راه برای کسب درآمد از اتوکد در سال ۱۴۰۱

image 1653320453

کسب درآمد از اتوکد!!

به گزارش آگهی ساختمان : سلام، در این مقاله ۱۰ روش فوق العاده برای کسب درآمد از AutoCAD را به شما معرفی می کنم. شاید اخیراً مدرک فنی خود را به دست آورده باشید یا به تنهایی اتوکد  (طراحی و پیش نویس به کمک رایانه) را کشف کرده باشید. یا ممکن است اخیراً گواهینامه اتوکد خود را نیز انجام داده باشید.

CADD (Computer Aided Design and Drafting) برای تحلیل در هر سنی مناسب است. برای کار به عنوان ویراستار که یادگیری آن بسیار راحت است، دیگر نیازی به داشتن مدرک یا دیپلم ندارید. شما به سادگی می خواهید با نرم افزار CAD خود مجوز دریافت کنید که با افتخار صاحب یک شرکت هستید.

همچنین می توانید برای استفاده از برنامه به صورت آنلاین، در خانه، در هر زمان مطالعه کنید. وب سایت های زیادی هستند که دوره های رایگان اتوکد را ارائه می دهند، مانند آکادمی کلوپ معماری بیشتر آموزش ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. بعد از ورود به سایت کلمه آموزش اتوکد را سرچ کنید.

کسب درآمد از اتوکد را از کجا شروع کنیم

برنامه های مختلف اتوکد برای طراحی گرافیک های دو بعدی و سه بعدی و مد برای محصولات، خانه ها، طرح های زیرساختی، ساخت و ساز و بسیاری از صنایع مختلف استفاده می شود.

اگر به دنبال کسب درآمد با نرم افزار اتوکد در منزل هستید یا حتی اگر شغل دارید و می توانید مدتی از کار خود را در محل کار سپری کنید.

برای داشتن یک متخصص در ابزار نرم افزار CAD در صنایع استثنایی، و تضمین کار به تنهایی؛ ده ها روش و امکان برای استفاده از زمان بیشتر وجود دارد.

شما می توانید با برون سپاری خدمات اتوکد خود درآمد خوبی به دست آورید. در اینجا چند امکان وجود دارد که می توانید از آنها برای کسب درآمد از برون سپاری اتوکد استفاده کنید:

وب سایت خود را بسازید | با وب سایت خود از طریق انجام پروژه اتوکد کسب درآمد کنید.

یک وب سایت برای خود ایجاد کنید و با استفاده از نمونه کارهای خود آن را راه اندازی کنید. می توانید از طریق Google Blogger از ارائه دهندگان خدمات رایگان استفاده کنید و وب سایت خود را راه اندازی کنید.

image 1653320453از طرف دیگر، اگر می خواهید دامنه و هاست خود را بخرید، ممکن است ارزش خرید یک منطقه را با قیمت ۱ میلیون در سال داشته باشد. و ۲ میلیون برای میزبانی آنلاین وب سایت خود در هر ماه، اما اگر یک نمونه کار مناسب در وب سایت خود ایجاد کنید، می تواند یک تجارت را برای شما حرکت دهد.

پورتفولیوی خود را ایجاد کنید، توانایی های خود را توصیف کنید، نرخ ثابت خود را در وب سایت ارائه دهید، مثلاً ۷۰ هزار تومان در ساعت یا همانطور که شما فرض می کنید برای تجارت شما بهترین است.

شما می توانید یک لینک به کوکی های وب سایت مستقل خود در این وب سایت ایجاد کنید تا خدمات خود را ارتقا دهید. وب سایت شما می تواند برای کسب درآمد از اتوکد بسیار مفید باشد.

کسب درآمد از اتوکد
به خصوص به ساختارهای رسانه های اجتماعی ضربه بزنید و سرگرمی های آنلاین خود را با کمک عضویت در انجمن های آنلاین شروع کنید. شما با مهندسان و طراحانی که در حال حاضر در این زمینه کار می کنند ملاقات خواهید کرد، بنابراین با پرسیدن سوالات و به اشتراک گذاشتن تجربیات در این زمینه به درک زیادی خواهید رسید.

کار آزاد | کسب درآمد از اتوکد به عنوان یک فریلنسر

انگار باید نمونه کارهای خود را در اینترنت ایجاد کنید و مهارت های خود را به رخ بکشید. فریلنسر یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اتوکد است. لطفا سعی کنید این حوزه را درک کنید.

مشتریان وجود دارد. آنها به دنبال مهارت هستند. اگر کسی مهارت های شما را دوست دارد. آنها شما را برای کار صدا می کنند.

با کار کردن به عنوان فریلنسر می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. با این حال، کار به عنوان یک اتوکد کار حرفه ای آزاد می تواند کمی مشکل باشد، و همه چیز به میزان زمان شما بستگی دارد.

اگر کمی در وقت خود صرفه جویی کنید و سعی کنید با آن منظم باشید، می توانید کسب و کار مورد علاقه خود را به دست آورید و دقیقاً درآمد کسب کنید. بیاموزید که چگونه پیشنهادات خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید.

دارایی های زیادی مانند یوتیوب و وبلاگ های مختلف وجود دارد که می توانید خودتان مطالعه کنید و اطلاعات خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید.

دفتر کوچک خود را راه اندازی کنید | کسب درآمد از اتوکد کسب و کار کوچک

یک محل کار کوچک در نزدیکی خانه خود بخرید. باید یک اتاق باشد و آن را به عنوان یک دفتر طراح زیبا کند. با دوستان، خانواده، معلمان و همکاران خود تماس بگیرید، در مورد کار خود به آنها بگویید، از آنها بپرسید که آیا کسی را می شناسند که خدمات CAD می خواهد، و سپس آنها را به شما معرفی کنید.

علاوه بر این، می توانید از آموزش نرم افزار اتوکد در محیط کار نیز استفاده کنید. به دانشجویان کالج آموزش دهید و زمانی که کار را درست انجام دادید، دانشجویان به شما کمک خواهند کرد تا کار خود را تکمیل کنید.

دسترسی به شرکت های طراح | کسب درآمد از شرکت های طراح اتوکد

با افراد و گروه هایی که در حال حاضر در این زمینه کار می کنند ارتباط برقرار کنید.

image 1653320487می توانید با استفاده از فهرست های تلفن، صفحات زرد، روزنامه ها، گوگل و بسیاری از منابع مختلف با آنها تماس بگیرید. در مورد کار خود توضیح دهید و به آنها اطلاع دهید که در پروژه های خود به هر شکلی کمک می خواهند.

شما می توانید به عنوان یک کارمند پاره وقت یا تمام وقت، پیشنهادات خود را با قیمتی واقعی ارائه دهید. برخی از آنها ممکن است بخواهند به شما در تکمیل پروژه هایشان کمک کنند.

به هر حال برای شما یک موقعیت برد-برد است. زیرا اولاً مقداری درآمد کسب می کنید، ثانیاً سفر متخصصان و دانش را انجام می دهید که مهارت های شما را افزایش می دهد.

کسب و کار خود را تبلیغ کنید | کسب درآمد از تبلیغات اتوکد

به سختی وارد شرکت تجاری شوید و در بازاریابی خدمات خود سرمایه گذاری معقولی انجام دهید. بنرها را در منطقه شلوغ قرار دهید، یک کارت تجاری بسازید و از همه مهمتر در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب تبلیغات و بازاریابی انجام دهید.

از رسانه های اجتماعی، می توانید اقدامات زیادی را دریافت کنید. در لینکدین ثبت نام کنید.

این همچنین به ملاقات با بسیاری از افراد مرتبط با منطقه خود از برخی از آنها کمک می کند، می توانید اطلاعات زیادی را به دست آورید و همچنین می توانید تجارتی را از لینکدین دریافت کنید. از ارسال ایمیل های ناخواسته برای همه خودداری کنید، این به سادگی آزار دهنده است.

قیمت خود را ثابت کنید | کسب درآمد از AutoCAD Fix Price

نرخ خود را برای انواع خاصی از وظایف در رشته خود تعیین کنید. این یک تصویر عالی از شما به عنوان یک حرفه ای نمایش می دهد. خریدار می داند که شما کار خود را به خوبی درک می کنید.

و در حرفه شما نیز اقتدار را به شما نشان خواهد داد. برنامه های خود را در وب سایت و نمونه کار خود فهرست کنید.

پروژه های خود را به صورت آنلاین بفروشید | کسب درآمد از فروش اتوکد آنلاین

طراحی های استثنایی، مدل های سه بعدی، شخصیت های کارتونی و چیزهای مجهز را با توجه به منطقه خود ایجاد کنید و کالای نهایی خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید.

وب سایت های فوق العاده ای وجود دارند که این نوع خدمات را ارائه می دهند. این منابع زمانی که پروژه را با آنها انجام می دهید، مبلغی را پیشنهاد می دهند. شما می توانید طرح های خود را در این سایت ها ارسال کنید. شاید مشتریانی پیدا کنید که کسب و کار شما را بخرند. برخی از این وب سایت ها عبارتند از

هرگز سعی نکنید کسب و کار را از طرف شخص دیگری تبلیغ کنید.

برنامه نویسی CADD | کسب درآمد از اتوکد

اگر متخصص و برنامه نویسی هستید که ساده و بصری است و می توانید نمودار ماژول های اتوکد را ترسیم کنید، این امکان برای شما بیشتر است.

افراد زیادی هستند که به دنبال برنامه نویس بصری اولیه برای برنامه های مختلف اتوکد به صورت آنلاین هستند.

می توانید با آنها تماس بگیرید و پول نقد مناسب را از برنامه نویسی CAD و اتوماسیون رویه به دست آورید. بسته های Visual Lisp و Auto Lisp را برای مشاغل و شرکت های سازمان خود بنویسید. این یک تکنیک جالب است.

image 1653320520نتیجه
داشتن تجربه مناسب و سفر تخصصی در نرم افزار CAD یک پیروزی بزرگ برای شما در کسب درآمد مناسب از اتوکد است.

اگر بیکار هستید وقت خود را تلف نکنید. شروع به کار بر روی آن کنید و مدتی را برای تحقیق در مورد گزینه های بالا صرف کنید. امیدواریم چیز خوبی پیدا کنید.

آنها بهترین شانس برای بررسی و کسب درآمد هستند، با استفاده از ماندن در خانه و مسدود کردن هرگونه سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری که خیلی کم است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فردی متاثر باشید و تمرکز داشته باشید.

از اینکه این مقاله را مطالعه کردید متشکرم و امیدوارم برایتان جالب و آموزنده باشد. لطفا از نظرات در مورد این مقاله دوری کنید و مشکلات خود را به من اطلاع دهید.

توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!