از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی کلانتری و برآورد هزینه آن

بازسازی کلانتری

بازسازی کلانتری


ساز و کار بازسازی کلانتری

بازسازی داخلی بازسازی کلانتری ها در ارتباط مستقیم با مردم قرار دارند، بنابراین لازم است که با کسب اطلاعات لازم از ساز و کار بازسازی کلانتری به بهینه سازی این مکان توجه شود. در بین فضای پر استرس و کار سنگین کلانتری، برای ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی بین کارمندان، باید به فکر بازسازی کلانتری بود. ایجاد فضای سبز، باشگاه، زمین بازی، غذاخوری، اتاق های پرنور و مکانی برای استراحت کارمندان می تواند، یکی از راه حل های این مسئله در بازسازی کلانتری باشد.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید.

بازسازی کلانتری

بازسازی کلانتری

ساختمان کلانتری تا حدودی با سایر ساختمان ها تفاوت دارد. یکی از تفاوت های اساسی آن وجود بازداشتگاهی موقتی و کوچک می باشد؛ به این خاطر که در کلانتری برای مجرمان بازداشت شده، تشکیل پرونده قضایی و ارجاع آن به دادسرا انجام می شود.

بازسازی ویلا در شمال بنابراین به مکانی برای نگهداری موقتی مجرمین نیاز خواهیم داشت. فضای انباری مربوط به  نگهداری پرونده ها، اسناد و مدارک، اموال بازداشت شدگان و اسلحه خانه می باشد، که برای بالا بردن امنیت آن باید به فکر بازسازی کلانتری پس از گذشت چندین سال از تاسیس آن بود.

بازسازی کلانتری

بازسازی کلانتری

ساختمان کلانتری ممکن است دچار نقص در سیستم تاسیسات الکتریکی و تهویه، لوله کشی آب و فاضلاب، نشست زمین و… شود که باید در اسرع وقت نسبت به بازسازی اقدام کرد. برای اینکه بتوانید در تعمیرات کلانتری تمامی نکات ایمنی و استاندارد را رعایت کنید، ابتدا باید به زیرساخت ها توجه کرده، سپس به فکر ایجاد تغییرات در فضای داخلی و نمای بیرونی ساختمان بود. توجه به این نکته الزامی می باشد، که در بازسازی و نوسازی کلانتری باید از مصالح با کیفیت بالا استفاده شود، تا عمر بازسازی را تضمین کند.

هزینه بازسازی کلانتری

در سال های اخیر، به دستور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شورای برنامه ریزی و توسعه استان ها موظف هستند، تا پنج درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای هر استان را برای نوسازی کلانتری و تجهیز رده های نظامی هزینه کنند. کلانتری یک ارگان دولتی است، که بودجه مورد نیاز خود برای بازسازی را از دولت دریافت می کند.

نوسازی کلانتری

نوسازی کلانتری

کلام آخر بازسازی کلانتری

در بازسازی پاسگاه و کلانتری باید به وجهه ظاهری آن و ارتباط صمیمی و دوستانه با مردم توجه ویژه ای داشت.

نقاشی ساختمان از بالانقاشی ساختمان اکریلیکنقاشی ساختمان اسلامشهر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!