از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی کشتارگاه و برآورد هزینه آن

بازسازی کشتارگاه

بازسازی کشتارگاه


مراحل بازسازی کشتارگاه

کشتارگاه یکی از واحدهای کشتار دام است، که باید از فضایی بهداشتی و استاندارد برخوردار باشد. برای این منظور باید تمامی مراحل بازسازی کشتارگاه با توجه به ضرورت در بخش های مختلف، مورد توجه قرار گیرد. با توجه به ضرورت انجام اقدامات بهداشتی در جهت حصول گوشت و فرآورده های آن، که از کشتار دام حاصل می شود، باید بازسازی کشتارگاه بصورت بهداشتی و مورد تایید دامپزشکان باشد.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید

بازسازی کشتارگاه

بازسازی کشتارگاه

کشتارگاه از قسمت های مختلفی تشکیل می شود، که با توجه به حساسیت های بهداشتی موجود، باید در هر قسمت استانداردهای لازم به طور کامل رعایت شود. بازسازی کشتارگاه باید در بخش های مختلف از جمله اصطبل نگهداری دام، مسیر انتقال دام به سالن، نصب سکوی کشتار، تعمیر و تغییر ریل های کشتار و بازسازی بخش های فرآوری آلایش و… انجام شود.

تعمیر یخچال های متعدد برای فریز شدن گوشت و یا انتظار برای انتقال آنها به بخش فروشگاهی و یا بسته بندی از دیگر مراحل بازسازی این مکان می باشد. در بازسازی کشتارگاه و ساختمان اصلی آن باید از متریال مرغوب استفاده شود، تا کیفیت بازسازی را تضمین کند و عمر آن را افزایش دهد.

هزینه بازسازی کشتارگاه

هزینه بازسازی کشتارگاه

یکی از مراحل مهم و اساسی در تعمیرات کشتارگاه ایجاد مکانیزم بهداشتی برای پاکسازی کشتارگاه پس از کشتار دام می باشد. در این مرحله باید از سیستم های به روز استفاده شود، تا از بروز هرگونه آلودگی در گوشت جلوگیری شود.

هزینه بازسازی کشتارگاه

کشتارگاه های دولتی که زیر نظر دولت به فعالیت میپردازند، بودجه خود را از منابع دولتی تحویل می گیرند. برای دریافت بودجه نوسازی کشتارگاه ابتدا باید میزان هزینه های تعمیرات و تغییرات مورد نیاز را تخمین زد. پس از آن نوبت به کارشناسی کردن مکان مورد نظر می رسد، تا از میزان هزینه ها اطمینان حاصل شود. در آخرین مرحله نیز با ارائه لیست بازسازی های مورد نیاز می توان نسبت به دریافت بودجه بازسازی اقدام کرد.

تعمیرات کشتارگاه

تعمیرات کشتارگاه

کلام آخر بازسازی کشتارگاه

کشتارگاه ها باید از نظر بهداشت در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرند، زیرا ممکن است با ورود هرگونه میکروب به قسمت های مختلف آن، گوشت ها آلوده شوند؛ که این ضرر بسیار بزرگی به تولیدات وارد می کند.

نوسازی کشتارگاه

نوسازی کشتارگاه

نقاشی ساختمان خوشگلنقاشی ساختمان خرده کارینقاشی ساختمان خارجی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!