بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا


محصولات Linvisibile در نوسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا:

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا ویلا با قدمت اوایل دهه ۱۹۰۰ در منطقه Anfa Superieur کازابلانکا توسط یک تاجر ثروتمند مراکش خریداری شد. طراحی ویلا و ساخت ویلا و بازسازی کامل تقریباً یک سال طول کشید و به معمار معروف مراکشی Faycal Sentissi و طراح داخلی Aicha Morabit واگذار شده است.

دستورالعمل حفظ ساختار اصلی و کفپوش سنگ مرمر گرانبها بود. مشتری مینیمالیسم درهای شفاف به دیوار Linvisibile ، روکش شده با دانه گرم افقی Palissandro Santos را انتخاب کرد ، بنابراین تضاد قدرتمندی با آزادی و تزئینات مرمر سیاه و سفید ایجاد کرد.

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا

خصوصیات کلی ویلای کازابلانکا :

برای این پروژه ، Linvisibile در مجموع ۱۶ درب بسیار متناسب ، در انواع مختلف و نوع و ابعاد ارائه داد. علاوه بر مبلمان درها ، Linvisibile تجربه خدمات کاملی را در پشتیبانی از مشتریان خود در مرحله طراحی ، تدارکات و نصب ارائه داد.

این سیستم به لطف یک سیستم محوری پنهان و محوری پیچ ، درب اختراعی است که با دیوار پوشانیده شده است و موربها در محور عمودی باز می شوند. درب با یا بدون توقف ، می تواند تا ۳۶۰ درجه بازش روی خود بچرخد و تأثیر حرکتی بسیار هیجان انگیز را بدست آورد.

طراحی ویلا
طراحی خانه ویلا تی

سازه دیوار و درب ها در این ویلا :

سیستم عمودی پیووت Linvisibile برای دیوارهای پانلی ساخته شده از مواد نوآورانه با تکنولوژی بالا ایده آل است و به طراحان این امکان را می دهد تا ایده های خود را در مورد فضای معماری و کاربردی بیان کنند.

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا می توان تقریباً با هر نوع ماده (فلزی ، سنگی ، چرمی) پوشانده شد تا اتمسفرهای خاصی به وجود بیاید ، به روشی دلپذیر نسخه های لاکچری (براق یا مات) و نسخه های چوبی نیز وجود دارد.

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا

بازسازی ویلا خصوصی در کازابلانکا

سیستم لولا Linvisibile یک درب انحصاری ثبت شده است که کاملاً با دیوار شفاف است و مجدداً بازوی سنتی لولایی را تفسیر می کند.  این امر با استفاده از لولا های پنهان و عدم وجود درب های درب برای دستیابی به استمرار یکپارچه بین دیوار و درب متمایز می شود.

می توان آن را با همان اتمام دیوارها رنگ کرد و تقریبا نامرئی کرد. ساختار درها قابل رویت است. این سیستم همچنین می تواند تقریباً با هر نوع ماده (فلزی ، سنگی ، چرمی) پوشانده شود تا جو خاصی را ایجاد کند ، به روشی دلپذیر نسخه های لاکچری (براق یا مات) و نسخه های چوبی نیز وجود دارد.

طراحی ویلا
ویلا کیندرمن

پروژه طراحی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *