از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی تیمارستان و برآورد هزینه های لازم

بازسازی تیمارستان

بازسازی تیمارستان


بازسازی تیمارستان

بازسازی ویلا توجه به بهسازی و بازسازی تیمارستان می تواند تاثیر مثبتی در ارائه خدمات رسانی به بیماران داشته باشد. شاید در برخی موارد بی توجهی به ساختمان تیمارستان ها، ظاهر آن ها را دچار فرسودگی و کهنگی کند، که در این صورت باید به فکر بازسازی تیمارستان بود.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید.

بازسازی تیمارستان

بازسازی تیمارستان

با توجه به اینکه بیماران بستری شده در تیمارستان، دچار آسیب های روحی و روانی شده اند، لازم است در محیط تیمارستان، بیشتر احساس راحتی داشته باشند. تیمارستان باید دارای محوطه ای بزرگ برای پیاده روی و یا ورزش باشد.

بنابراین باید از سلامت کفپوش آن اطمینان حاصل کرد. در بازسازی تیمارستان می توان با ساماندهی محوطه برای ایجاد فضای ورزشی و محیطی مناسب برای تحرک بیشتر بیماران و ایجاد انگیزه در آنان، برنامه ریزی کرد.

نوسازی تیمارستان

نوسازی تیمارستان

طراحی کلینیک اتاق های تیمارستان شامل تخت های بیماران، کمد، پاتختی و در صورت نیاز تجهیزات پزشکی می باشد. تعمیرات تیمارستان و نوسازی فضای استراحت بیماران، رنگ آمیزی دیوارها و تعویض وسایل کهنه و قدیمی تاثیر مثبتی در بهبود بیماران خواهد داشت و به آنها کمک می کند که روحیه بهتری داشته باشند. همچنین ایمن سازی بنای ساختمان و تعمیر قسمت های فرسوده، برای ایجاد فضایی با امنیت بالا از نکات مهم در بازسازی تیمارستان می باشد.

هزینه بازسازی تیمارستان

هزینه بازسازی تیمارستان

هزینه بازسازی تیمارستان

تیمارستان ها به اندازه بیمارستان از تجهیزات تخصصی برخوردار نیستند و تنها از امکاناتی استفاده می کنند، که بیشتر مورد نیاز بیماران خاصی است، که در این مکان بستری می شوند.

بنابراین در نوسازی تیمارستان از میزان هزینه ها نسبت به بازسازی سایر ساختمان های بیمارستانی کاسته می شود. در عین حال استفاده از مواد با کیفیت بالا در بازسازی ساختمان، دیوارها، کفپوش، تاسیسات الکترونیکی و میز و صندلی، پرده اتاق و تخت ها، می تواند هزینه های قابل توجهی را به وجود آورد. متراژ تیمارستان و همچنین وسعت تعمیرات و جایگزینی تجهیزات تعیین کننده بودجه مورد نیاز خواهند بود.

تعمیرات تیمارستان

تعمیرات تیمارستان

کلام آخر بازسازی تیمارستان

رنگ آمیزی ساختمان با توجه به اینکه در تیمارستان از بیمارانی با شرایط خاص نگهداری می شود، می توان با بازسازی و بهینه سازی فضای مورد نظر، به بهبود بیماران نیز کمک کرد.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!