از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی ترمینال و هزینه لازم آن

 بازسازی ترمینال

 بازسازی ترمینال


 بازسازی ترمینال

به گزارش بازسازی ساختمان : بررسی بازسازی ترمینال در نوسازی و بهینه سازی آن بسیار موثر می باشد. ترمینال ها روزانه محل عبور و مرور مسافران زیادی است، که در طولانی مدت دچار فرسودگی شده و نیازمند به بازسازی ترمینال خواهد بود.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید.

 بازسازی ترمینال

بازسازی ترمینال

اضافه کردن پارکینگ مسافربری، سالن های انتظار، تعمیرات و بازسازی در کفپوش ها و دیوارپوش ها، افزایش تعداد باجه های بلیط فروشی، اضافه شدن فروشگاه ها و رستوران ها، تعمیرات سرویس های بهداشتی و ساماندهی ورود و خروج مسافران از جمله مواردی است، که در بازسازی ترمینال باید به آن توجه شود.

: انبارهای ترمینال از دیگر مکان هایی است، که ساماندهی و افزایش متراژ آن ها با توجه به اینکه عبور و مرور مسافران افزایش پیدا کرده، در بازسازی ترمینال بسیار حیاتی می باشد.

 بازسازی ترمینال

بازسازی ترمینال

تعمیرات ترمینال

انبارها باید از اتاق های مناسبی برای نگهداری از بارها و کالاهای ارسالی مسافران برخوردار باشد، تا آسیبی به آنها وارد نشده و گم نشوند. در تعمیرات ترمینال صندلی های انتظار باید به صورتی طراحی شوند، تا مسافران بتوانند در ساعات انتظار، به راحتی بر روی آن ها استراحت کنند.

{نقاشی ساختمان متری چند} همچنین باید پارکینگ مناسب و بزرگی برای ماشین های شخصی که مسافران خود را به ترمینال انتقال می دهند در نظر گرفته شود، تا باعث ایجاد ترافیک و مشکلات بزرگتر در مقابل دربهای ترمینال نشود.

تعمیرات ترمینال

تعمیرات ترمینال

هزینه بازسازی ترمینال

هزینه بازسازی های ترمینال با توجه به میزان تعمیرات و نوسازی آن تخمین زده می شوند. توجه داشته باشید که باید تمامی مصالح و لوازم مورد نیاز در تعمیرات ترمینال در نظر گرفته شود، تا بتوان با توجه به بودجه مورد نظر، عملیات را شروع کرد. در برخی موارد با کمی تعمیرات می توان از میزان هزینه ها کاست، اما در سایر موارد نیازمند تعویض و جایگزینی وسایلی داریم که به صورت کامل دچار فرسودگی و نقص شده است. برای نوسازی ترمینال باید به طور کامل به مکان مورد نظر آشنایی داشته باشید و استانداردهای لازم را رعایت کنید.

هزینه بازسازی ترمینال

هزینه بازسازی ترمینال

مقاله مفید (ویلایی دوبلکس)

کلام آخر تعمیرات ترمینال

بازسازی داخلی : با توجه به اینکه ترمینال اولین مکانی است که مسافران شهرهای دیگر در آن پا می گذارند، باید از نظر برطرف کردن نیاز مسافران و خدمات رفاهی از استانداردهای کافی و نظافت برخوردار باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!