از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی تراس را به ما بسپارید ( ایده و توضیحات )


بازسازی تراس

به گزارش  چک لیست نظارت معماری : نکاتی که هنگام بازسازی تراس برای اولین بار باید در نظر داشته باشید

با کمبود فضا در خانه های مدرن ، به ندرت می توان خانه هایی با محوطه باز پیدا کرد. خوش شانس کسانی هستند که می توانند ادعا کنند در خانه خود تراس دارند.

در حالی که داشتن تراس و لذت بردن از وسعت ظاهراً بی حد و حصر آن یک چیز است ، مبارزه واقعی زمانی شروع می شود که تراس نیاز به نگهداری و بازسازی داشته باشد. از آنجا که این منطقه در طول سال در معرض دلهره های طبیعت قرار دارد ، احتمال خراب شدن و آسیب آن چند برابر می شود.

اگر “استاد” افتخاری یک منطقه تراس هستید و برای تصمیم گیری در مورد نحوه بازسازی ویلا آن برای اولین بار مشکل دارید ، نگران نباشید. ما پشت شما را گرفتیم

بازسازی تراس
بازسازی تراس

اگرچه می توانید خدمات متخصص را برای رویکردی حرفه ای تر برای بازسازی استخدام کنید ، اما علاقه مندان مختلف DIY می توانند این مکان خاص را به شیوه منحصر به فرد خود تغییر دهند.

در این مقاله ، آنچه را که هنگام بازسازی تراس برای اولین بار باید در نظر داشته باشید ، برجسته می کنیم. ما به سه سوال مرتبط می پردازیم که به تصمیم شما برای شروع کار بازسازی و تکمیل آن بدون دردسر زیاد – با یا بدون کمک حرفه ای کمک می کند.

کدام نوع بازسازی بیشترین ارزش را به منطقه تراس من می بخشد؟

بازسازی نباید درست زمانی انجام شود که همه چیز در نقطه اوج قرار دارد. در عوض ، باید به صورت پیشگیرانه انجام شود. این رویکرد تضمین می کند که تراس نه تنها به طور مناسب نگهداری می شود بلکه ارزش زیادی به خانه شما می بخشد. ظاهر و احساس کلی خانه با بالا نگه داشتن تراس در وضعیت عالی برجسته می شود.

تراس گزینه های متعددی برای بازسازی ارائه می دهد ، که تعدادی از آنها عبارتند از: دکوراسیون مجدد ، حفاظت از سازه و بهره وری انرژی. در اینجا برخی از ایده های بازسازی برای پیشرفت شما آمده است.

 1. محوطه سازی باغ- یکی از ساده ترین و سازگار با محیط زیست برای تصور مجدد منطقه تراس شما. تراس سرسبز و مملو از شاخ و برگ ، منطقه را بسیار جذاب تر می کند. با ترکیب ایده های رنگ آمیزی DIY در لوازم جانبی باغ ، می توانید شخصی سازی بیشتری را انجام دهید.

همچنین می توانید باغ را تزئین کنید تا ایده های نقاشی ساختمان مدرن اجرا شده در داخل خانه شما تکمیل شود.

 1. بازسازی تراس
  بازسازی تراس

  وسایل نورپرداز کم مصرف- اگر دارای تراس با اندازه مناسب هستید ، به روشنایی نیاز دارید تا در طول شب قابل دسترسی باشد. اگر به طور منظم شب را در تراس می گذرانید ، سرمایه گذاری در وسایل روشنایی کم مصرف منطقی است.

 2. رنگ آمیزی روکش های دیواری – اگر سنگ یا دیوار چوبی در جایی در تراس دارید ، می توانید با استفاده از یک لایه رنگ جدید ، روکش مات آن را احیا کرده و آن را به جاذبه ستاره تراس خود تبدیل کنید. چندین ایده برای رنگ دیوار وجود دارد که می توانید به دلخواه و نیازهای خود به آنها اشاره کرده و آنها را اجرا کنید.
 3. رنگ آمیزی مجموعه موجود – می توانید قطعات مبلمان موجود در تراس خود را مانند میز ، صندلی ، تاب و چهارپایه رنگ آمیزی ویلا کنید. پیشنهاد اساسی در اینجا این است که تراس برای همه بازدیدکنندگان عجیب و جذاب به نظر برسد.

با ترکیب ایده های نقاشی دیواری DIY ، می توان دیوارهای بی روح را به روشی سریع و راحت زنده کرد.

 1. ضد آب – تراس مستعد رکود آب است ، که می تواند منجر به نفوذ در دیوارها و در نهایت آسیب زیادی به فضای داخلی خانه شود. اگر رنگ آمیزی خانه به درستی انجام نشود ، رنگ های نقاشی خانه شما می توانند در کوتاه مدت جلوه خود را از دست بدهند.
 2. کف تراس – مواد مورد استفاده برای کف تراس نیز طول عمر داخلی منزل شما را تعیین می کند. دوام ترین مصالح شامل سنگ ، بتن و کاشی است. اگر یک تراس سرپوشیده دارید ، می توانید برای جذابیت بی نظیر ، کفپوش چوبی را بررسی کنید.

چگونه می توان گرد و غبار را در بازسازی تراس از بین برد؟

هرگونه فرآیند نوسازی گرد و غبار زیادی مربوط به ساخت و ساز را به دنبال دارد. در حالی که این امر اجتناب ناپذیر است ، تکنیک های رایج ، مانند پاکسازی منطقه قبل از بازسازی ، پوشاندن همه وسایل با یک پارچه ، پاک کردن دیوارهای بازسازی شده با یک پارچه خشک و تمیز کردن کف با جارو/جاروبرقی ، می تواند انتشار گرد و غبار را به حداقل برساند.

چگونه می توان بازسازی تراس قدیمی را ضد آب کرد؟

تراس قدیمی نامزد اصلی ضد آب است. استفاده از لمینت بیرونی ضد آب و ضد آب برای محافظت کافی در برابر خاک ، آب و شرایط آب و هوایی شدید توصیه می شود.

اول از همه ، سطح تراس را کاملاً بشویید و تمیز کنید تا انواع گرد و غبار از بین برود.

بازسازی تراس
بازسازی تراس

the ترک ها را با ماسه و سیمان مخلوط شده به نسبت ۱: ۳ پر کنید.

it آن را با استفاده از آغازگر دیوار بیرونی نیلی ، مخلوط شده در آب به نسبت ۱: ۱ دنبال کنید.

a چند لایه لمینت بیرونی ضد آب و ضد آب Indigo را که در آب به نسبت ۲.۵: ۱ رقیق شده است بمالید. برای دستیابی به بهترین نتایج ، اطمینان حاصل کنید که بین لایه ها بین چهار تا شش ساعت فاصله وجود دارد.

طراحی مزون

نکات و ترفندهایی برای تزئین بالکن شما

بازسازی تراس بالکن ها همیشه مناطق همه کاره خانه شما هستند.

این منطقه ای است که شما ترجیح می دهید فنجان قهوه صبحگاهی خود را بنوشید و خود را در معرض آفتاب صبحگاهی و هوای تازه قرار دهید.

اینجاست که می خواهید مهمانی بگیرید و با عزیزان خود سرگرم شوید.

و این ناحیه ای است که می خواهید با کتاب مورد علاقه خود بی سر و صدا بنشینید تا کسی مزاحم شما نشود.

در اینجا چند ایده برای رنگ آمیزی دیوار و دکوراسیون نیلی برای افزودن زینگ به بالکن شما و دوست داشتن آن برای شما جذاب تر است.

تزئین بالکن
تزئین بالکن
 1. بازسازی تراس رنگهای پر جنب و جوش دیوار و تزئینات سقف را اضافه کنید:

رنگها این پتانسیل را دارند که احساسات مردم ساکن در محل را بیان کنند. بازسازی تراس رنگ دیوارهای بالکن به همراه هوای تازه نقش مهمی در بالا بردن روحیه و شادابی ذهن شما ایفا می کند. ایده های رنگ روشن و آفتابی نه تنها به عنوان رنگ تزئینی عمل می کنند ، بلکه نمای بیرونی خانه شما را نیز تقویت می کنند. همچنین توصیه می شود رنگ های بالکن را برخلاف سایر دیوارهای بیرونی خود نگه دارید.

سقف یکی دیگر از ابعاد مهم برای بالکن است. بازسازی تراس پایان سقف می تواند چوبی و رنگ آمیزی شود. اما در هر یک از گزینه ها ، پوشش سطح با رنگ و پایان بادوام باعث می شود که کل نمای بالکن کامل و مطلق شود. در اینجا می توانید ببینید که چگونه رنگ های چوبی از نیلی ظاهر مبلمان شما را افزایش داده و از آن در برابر آب و هوای خارجی محافظت می کند.

 1. با طرح های رنگ دیوار در بافت های بیرونی بازی کنید:

رنگهای تزئینی نمای بیرونی به گونه ای هستند که نه تنها به دیوار شما شخصیت می بخشند ، بلکه باعث می شوند که یک ظاهر متفاوت از یکدیگر به نظر برسند. طرح های رنگ دیوار مانند گچ و سایر طرح های ماله ، نمای درخشانی در رنگ دیوار ساده ایجاد می کند و جلوه های بیرونی زیبایی را به دنبال دارد. این سطوح کم هزینه ، شیک ، شیک هستند و می توانند به شما این احساس را بدهند که در منطقه دیگری از خانه خود هستید.

 حتی پس از یک روز طولانی و شلوغ یا پس از گذراندن تمام روز در خانه ، یکنواختی با این علامت خاموش می شود. بافت طرح های رنگ دیوار به شما آزادی مناطق و فضاها را می دهد. شما می توانید از این فضا در بالکن های کوچک و بزرگتر لذت ببرید.

 1. هنگامی که کف بالکن را می توان با امولسیون های کت کف Indigo رنگ آمیزی کرد:

پوشش Indigo PU Floor یک پوشش پلی اورتان اصلاح شده برای بلوک های کاشی ، کاشی سیمانی و کف بتنی است.

بازسازی تراس این دستگاه برای محافظت طولانی مدت در برابر نور خورشید ، باران و سایش طراحی شده است تا با استفاده از یک فیلم براق ، راهروها و مسیرهای پیاده روی شما زیبا به نظر برسند. با پوشاندن کف با این رنگ ، می توانید رنگ های مختلف ایجاد کنید و کف خود را برای مدت طولانی دوام و رنگی نگه دارید.

 1. چیدن مبلمان چوبی با رنگ چوبی برای محافظت از سطوح:
تزئین بالکن
تزئین بالکن

بالکن بدون مکان راحت برای نشستن و استراحت چیست؟

قطعات مبلمان مانند صندلی ، میز قهوه ، مبلمان تاشو چوبی متناسب با سبک شما را می توان با استفاده مناسب از فضاها و ایجاد مناطق راحت در بالکن قرار داد.

این مبلمان می تواند از جنس فلز یا چوب از جنس بیرونی باشد تا متناسب با دکوراسیون محل شما باشد.

مبلمان چوبی را می توان با رنگ چوبی پوشاند تا سطوح آن در برابر محیط خارجی محافظت شود. رنگهای چوبی نیلی با توجه به ظاهر و طول عمر بالای مبلمان شما ساخته شده اند.

 1. افزودن کوسن های رنگی پر جنب و جوش با پارچه ضد آب:

کوسن ها و صندلی های راحت مبلمان شما می توانند بالکن شما را به مکانی برای رفتن تقریباً در هر زمان از روز تبدیل کنند.

وقتی احساس راحتی در محل را دارید ، ذهن شما شگفتی هایی را ایجاد می کند.

ترکیبی از رنگ های تزئینی دیوار و نشستن راحت می تواند انتخابی ایده آل برای استراحت ذهن و بدن شما باشد و آن دوست طولانی مدت دور هم جمع شود.

 1. افزودن چراغ هایی که ظاهر دیوارهای بیرونی را در بالکن شما تقویت می کند:

تأثیر نورها بر رنگ دیوارها بسیار زیاد است و ویژگی خاص خود را دارد.

اثر نور می تواند با برخی از اتصالات نور پنهان و متمرکز تأثیر قابل اندازه گیری ایجاد کند.

نور به بیرون کشیدن بافت و شخصیت مناسب رنگ دیوارهای تزئینی شما کمک می کند و همچنین می تواند حال و هوای مکان را تغییر دهد. برعکس ، اگر از چراغ ها به خوبی استفاده نشود ، همان دیوارها می توانند کاملاً افسرده و صاف به نظر برسند.

 1. ترکیب گیاهان گلدار متناسب با منطقه و سبک شما همراه با رنگهای تزئینی:

چه کسی گل و سبزه را در فضاهای خود دوست ندارد؟ بازسازی تراس اینها تأثیر آرام بخشی بر روح و روان شما دارند. گلها ، در ترکیب با برخی از گیاهان زینتی ، جلوه ای برجسته به بالکن شما می بخشد. شما همیشه می توانید به یاد داشته باشید که در باغ خود مراقبتی خود را آرام کنید و تعداد زیادی گل برای استقبال شما در فضا شکوفا شده است. این فرصتی را برای شما فراهم می کند تا به این نکته نیز اشاره کنید که این گل های رنگارنگ علاوه بر رنگ دیوارها هستند که در حال حاضر مکمل سبک و سلیقه شما هستند.

 1. افزودن کباب پز به فضا با میز آشپزخانه:

اگر فضا در بالکن شما امکان پذیر است ، فرصت اضافه کردن کباب پز آجری در گوشه را از دست ندهید-مناسب ترین انتخاب برای مهمانی ها و مجالس شما که باعث می شود بالکن شما به گزینه ای بسیار مورد پسند تبدیل شود. برای نجات دیوارها و سقف از گرمای کباب ، استفاده از رنگ های مناسب برای مقاوم در برابر آتش و حرارت می تواند عمر دیوارهای شما را تا حد زیادی افزایش دهد. در حال حاضر با خوشحالی دعوت از عزیزان نزدیک و عزیز خود برای یک تیکای خفه کننده و دهان آور برای شام ، تنفس مورد علاقه شما خواهد بود.

کارهای زیادی می توان با این فضا در خانه شما با استفاده صحیح از رنگ ها ، چراغ ها و مبلمان انجام داد.

 

هنگامی که به درستی انجام شود ، بازسازی تراس این منطقه روح خانه شما و منطقه بازیابی شما می شود.

۷ ایده خلاقانه برای تزئین بازسازی تراس

پشت بام ، تراس ، بالکن وسیع – امروزه همه اینها لوکس هستند. بازسازی تراس با توجه به کمبود فضا که تقریباً هر شهری تجربه می کند ، توانایی داشتن فضاهای باز و رواق های بزرگ محدود است. بنابراین ، وقتی خانه ای به شما هدیه داده می شود که دارای تراس است ، مطمئن شوید که از آن حداکثر استفاده را می برید. نه تنها در نحوه استفاده ، بلکه در نحوه تزئین و نگهداری خوب از فضا.

اکثر صاحبخانه ها به دنبال روشهای ابتکاری هستند تا تراس های خود را جذاب و جذاب جلوه دهند. خبر خوب این است که می توان آن را به راحتی با سرمایه گذاری بسیار اندک به دست آورد. برخی از ایده های جالب رنگ آمیزی و تنها چند عنصر تزئین باید تراس شما را مرکز توجه و فعالیت قرار دهد.

ما ۷ روش ابتکاری را برای اضافه کردن جلوه ای از شخصیت ، کلاس و تمایز به تراس ارائه می دهیم.

دکور تراس به جلو!

هنگام طراحی دکوراسیون تراس ، چند نکته مهم را باید در نظر داشته باشید. مهمترین آنها میزان فضای موجود است. این امر ، تا حد زیادی ، امکانات موجود و موضوعات قابل ترکیب را تعیین می کند. استفاده از تراس با شکل و ابعاد آن از دیگر نکاتی است که در تعیین ظاهر شما نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.

 • شیرینی چرخان: با افزودن تاب ، می توانید تراس خود را جذاب و خانگی جلوه دهید. همچنین مکانی مناسب برای استراحت و استراحت است. انواع نوسان وجود دارد که می توانید از بین آنها عصا و چوب را انتخاب کنید.
 • بازسازی تراس بسته به فضای موجود ، می توانید یک تک نفره یا یک نیمکت بزرگ از نوع نیمکت انتخاب کنید که می تواند به عنوان یک صندلی عاشقانه عمل کند! با استفاده از ایده های رنگارنگ دیوارهای دیواری یا ایده های بافت داخلی بافت دار ، تأثیر تاب و فضا را برای ایجاد بعد بیشتر فضا بسازید. راه اندازی یک تاب می تواند ارزان باشد زیرا برخی از کوسن ها تنها چیزی هستند که برای تکمیل ظاهر مورد نیاز است.
 • تزئین تراس
  تزئین تراس

  ناهار خوری: اگر همیشه در خواب غذا خوردن در زیر ستاره ها بودید ، سعی کنید آن را در تراس خود امکان پذیر کنید. راه اندازی یک ناهار خوری کوچک با میز و صندلی های شیک باید این کار را انجام دهد.

 • آهن فرفورژه می تواند ضمن خالی کردن فضای شما ، حس جالب اروپایی را به شما ارائه دهد. پس زمینه ایده آل برای ناهارخوری انتخاب رنگ های خاکی به عنوان ایده های رنگ دیوار است. بازسازی تراس آنها می توانند به محیط دنج کمک کنند.
 • تزئین تراس
  تزئین تراس

  مبلمان تازه: هیچ چیز مانند چلپ چلوپ رنگی نیست که به فضا شادابی و نشاط ببخشد. بازسازی تراس اگر نمی خواهید روی دکوراسیون یا مبلمان جدید سرمایه گذاری کنید ، کافی است چند کوسن رنگی یا مدفوع کم اضافه کنید تا ظاهر شما غیر رسمی به نظر برسد. افزودن چند گیاه گلدار به فضا نیز به جذابیت گاه به گاه می افزاید. برای حفظ تم ، برخی از ایده های نقاشی روی دیوار را با استفاده از رنگ های مکمل امتحان کنید تا واقعاً فضا را به خود اختصاص دهید.

 • تزئین تراس
  تزئین تراس

  چراغ های زنده بازسازی تراس : چراغ ها می توانند جهان را در ظاهر تراس شما تغییر دهند. می توانید لامپ های معمولی را برای شیک نگه داشتن آن امتحان کنید یا از لهجه های جسورانه در رنگ های فلزی برای جلوه دادن به چیزهای جاز استفاده کنید.

 • برای جلوه ای جادویی تر ، نورهای چشمک زن یا پری می تواند به ایجاد حالت مناسب برای عاشقانه و صمیمیت کمک کند. با چنین حالتی ، هیچ کس متوجه کمبود مبلمان یا دکوراسیون در تراس شما نمی شود! اگر به دنبال حداکثر استفاده از چراغ ها هستید ، مبلمان خود را پایین نگه دارید تا به احساس ملایم برسید.
 • به دنبالرنگ آمیزی خانه مانند رنگهای مشکی ، بژ ، مایل به سفید یا پاستلی باشید که به بازتاب نور به خوبی کمک می کند و احساس اثیری به فضای شما می بخشد.
 • کاشتن اشتیاق: همه انتظار دارند گیاهان را در تراس ببینند ، و هیچ امیدی برای ناامید کردن آنها وجود ندارد. حقیقت این است که داشتن گیاهان در تراس شما نیاز به هر دکوراسیونی را نادیده می گیرد.
 • بازسازی تراس آنها به راحتی می توانند تمام تمرکز را از بین ببرند و به تراس شما کمک کنند تا کامل به نظر برسد. اگر فضای زیادی دارید ، می توانید یک میز و صندلی کوچک قهوه خوری اضافه کنید تا از یک صبح آرام لذت ببرید. برای کسانی که تراس کوچک دارند ، راهکارهای مخفی وجود دارد! این روزها باغ های عمودی مورد توجه قرار گرفته اند و می توانید در یک زمان محتاط و شیک باشید! اگر روی گیاهان تمرکز می کنید ، افزودن یک عنصر بافت به دیوارها ایده خوبی است. ایده های رنگ آمیزی که شامل ترکیبی از رنگهای زرد ، قهوه ای و سبز است به ارتقای نمایی خاکی کمک می کند.
 • سایبان های بسیار جذاب بازسازی تراس : سایبان ها به منظور دو منظور ایجاد سایه به تراس و افزودن جلوه ای از زرق و برق عمل می کنند. شما می توانید چندین نوع سایبان ، از جمله سبک نیمه ایوان یا یک جلد کامل را آزمایش کنید.
 • چندین ترکیب رنگ و الگو نیز می توانند به شما کمک کنند سایه بانهای خود را دقیقا همانطور که می خواهید مد کنید. سایبان های جمع شونده واقعا خوب کار می کنند زیرا همیشه می توانید آنها را عصرها به عقب بکشید. اطمینان حاصل کنید که رنگ خانه ای را انتخاب کنید که با رنگ سایبان تضاد داشته باشد تا به انسجام در ظاهر و جذابیت تراس کمک کند.
 • شیشه ای پر زرق و برق: استفاده از شیشه همیشه جلوه ای غنی و مجلل به ظاهر می بخشد. بازسازی تراس برای اینکه تراس شما بزرگتر به نظر برسد و حس وسعت بیشتری به فضای شما ببخشد ، به جای نرده های چوبی یا دیوارهای سیمانی از نرده های شیشه ای استفاده کنید. تراس شما فورا شیک و عالی به نظر می رسد. سعی کنید فقط از چند رنگ استفاده کنید و بگذارید رنگ های طبیعت و نور در این فضا برتری پیدا کنند. ایده های رنگ آمیزی مانند عاج و سفید می توانند جذابیتی بکر به تراس شما ببخشند.

نتیجه

بازسازی تراس هنگام انجام هرگونه پروژه نقاشی خانه ، همیشه به یاد داشته باشید که تراس ها و فضاهای باز خود را در بر داشته باشید. ما اغلب تمایل داریم که آنها را نادیده بگیریم و به اندازه کافی فکر نکنیم که چگونه می توانند شخصیت و شیوه زندگی ما را منعکس کنند. تراس ها پسوندهای مهمی از خانه هستند که باید با بقیه مضمون آن طنین انداز شوند. رنگ رنگ خانه شما می تواند فضای شما را دوباره تعریف کند و ایده های رنگی که برای تراس خود استفاده می کنید می تواند جذابیت آن را به سطح کاملاً جدیدی برساند.

منبع : https://indigopaints.com/blog/7-innovative-ideas-to-decorate-your-terrace/

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

نقاشی ساختمان درجه یک

نقاشی ساختمان در تهران

پنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوس

هزینه ساخت ویلا

طراحی نما صنعتی

طراحی کافه عربی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!