×

ایمپلنت های اروپایی چیست ؟ + انواع و قیمت

 • کد نوشته: 43112
 • ۱۴۰۲/۰۴/۲۹
 • دیدگاه‌ها برای ایمپلنت های اروپایی چیست ؟ + انواع و قیمت بسته هستند
 • ایمپلنت های اروپایی چیست ؟ + انواع و قیمت در گذشته برخی از افراد توانایی غذا خوردن و درست صحبت کردن را به دلیل های مختلفی مبنی بر از دست دادن دندان ها به دلیل پوسیدگی، کرم خوردگی، شکستگی و …. از دست می دادند و این یکی از معضلاتی بود که افراد با گذر […]

  ایمپلنت های اروپایی چیست ؟ + انواع و قیمت

  ایمپلنت های اروپایی چیست ؟ + انواع و قیمت

  در گذشته برخی از افراد توانایی غذا خوردن و درست صحبت کردن را به دلیل های مختلفی مبنی بر از دست دادن دندان ها به دلیل پوسیدگی، کرم خوردگی، شکستگی و …. از دست می دادند و این یکی از معضلاتی بود که افراد با گذر زمان و افزایش سن طبیعتا به آن دچار می شدند و این امر موجب پایین آمدن اعتماد به نفس و کاهش زیبایی، سلامت دهان و دندان آن ها میشد اما با گذشت زمان و پیشرفت صنعت دندان پزشکی روشی درمانی ابداع شد تحت عنوان ایمپلنت های دندانی که تا به امروز همچنان در حال پیشرفت بوده است.

  ایمپلنت های اروپایی، ایمپلنت های آمریکایی و ایمپلنت های آسیایی توانسته است جایگاه خوبی در جهان پیدا کنند. بدین صورت که با ظهور ایمپلنت های دندانی دیگر افراد دغدغه از بین رفتن دندان های خود را ندارند زیرا با کاشت ایمپلنت های دندانی فرد زیبایی و سلامت را به راحتی به دندان های خود برمی گرداند. البته پیش از انجام ایمپلنت دندان بیماران می توانستند از روش هایی چون دندان مصنوعی یا بریج استفاده کنند که البته استفاده از این روش ها به مرور زمان عوارضی برای آن ها داشتند که محبوبیت خود را کم کم از دست دادند .

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ایمپلنت اروپایی می توانید از صفحه ( https://roshadent.com/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/ ) دیدن فرمایید.

  علل نیاز به استفاده از برند معتبر ایمپلنت

  به احتمال زیاد نام برندهای متفاوتی را از ایمپلنت شنیده اید که دارای قیمت ارزان هستند اما فراموش نکنید که اینجا یک نکته بسیار مهم وجود دارد که جنس و نوع ایمپلنت در نتیجه نهایی کار تاثیر بسیار زیادی دارد. هر چند که در این زمان افرادی که اقدام به کاشت ایمپلنت می کنند اطلاعات کافی راجع به برندهای ایمپلنت کسب میکنند و سپس اقدام به استفاده از آن می کنند و همچنین از دندانپزشک خود درخواست می کنند تا از بهترین نوع ایمپلنت برای آنها استفاده کند تا بتوانند نتیجه مطلوبی را در نهایت کار به دست بیاورند.

  برند های معتبر با افزایش میزان موفقیت کاشت ایمپلنت باعث می شوند تا موفقیت در کاشت ایمپلنت و عدم بروز مشکل در فرایند کار در پیش داشته باشند. بی علت نیست که برخی از برند های ایمپلنت محبوبیت خاصی بین بیماران و پزشکان پیدا کرده اند. علت محبوبیت برند های معتبر ایمپلنت میزان کیفیت و موفقیت در کاشت آن ها است. هدفی که همه بیماران و پزشکان از این فرآیند در استفاده از آن خواهند داشت. هر چه ایمپلنت از برندهای معتبر تر باشد یقینا دارای کیفیت، خدمات پس از فروش بهتر و موفقیت بالایی در کاشت دارد.

  البته به این نکته باید دقت کافی داشته باشید که ممکن است در کشوری که شما در آن زندگی می کنید تنها چند برند خاص توانایی عرضه در بازار و خدمات پس از فروش داشته باشند و شما مجبور به استفاده از همان تعداد موجود اما بهترین آن هستید.

  ایمپلنت های سوئیسی

  از بهترین ایمپلنت های اروپایی، ایمپلنت های سوییسی هستند که با کیفیت بسیار بالا و بهترین متریال توسط شرکت های سازنده مختلفی تولید و توزیع می شوند. کشور سوییس از کشور هایی است که بهترین و معتبر ترین برندهای ایمپلنت را دارا می باشد. که در این کشور سازنده های ایمپلنت دندان با بهترین کیفیت و بالا ترین سطح خلاقیت و دستگاه های صنعتی به روز به تولید ایمپلنت دندان مشغول هستند و در بین این برند های سوییسی برند اشترومن از بالا ترین سطح بین المللی کیفیت برخوردار است و ماندگاری ایمپلنت های این برند از میزان بالاتری نسبت به رقبای هم سطح خود برخوردار است.

  این برند ایمپلنت سوئیسی دارای تمامی استاندارد های کیفی می باشد و از دقت بسیار بالایی برای تولید آن استفاده می شود، اگر تمامی برندهای  ایمپلنت دندان را مورد بررسی قرار دهید می توان به این موضوع دست یافت که اشترامن از بالا ترین سطح کیفی برخوردار است و از برترین مزیت های این برند میتوان به پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب این برند در اکثر کشورهای استفاده کننده اشاره کرد. از دیگر برندهای این کشور به طور خلاصه و مفید در مطلب زیر نام خواهیم برد:

  اشترومن

  یکی از بهترین برند های سوییسی که در زمینه ساخت ایمپلنت های دندانی فعالیت می کند برند اشترامن است که با تولیدات با کیفیت خود و مهندسی دقیق این محصولات موجب این شده است که افرادی که تراکم استخوان کمی دارند از کاشت ایمپلنت موفقی بهره مند شوند. همچنین باید بدانید به دلیل میزان موفقیت های بالا در کاشت این برند جز برندهای خاص ایمپلنت محسوب می شود و دارای قیمتی بالا تر نسبت به دیگر برندهای سوییسی است البته ناگفته نماند که از مهم ترین مزیت های ایمپلنت هایی که اشترومن تولید می کند این است که این ایمپلنت ها دارای طول عمر بالایی می باشند و همچنین احتمال شکستن ایمپلنت های دندانی شرکت اشترومن بسیار پایین است.

  ایده

  این شرکت سابقه ی ۶۰ سال تولید تجهیزات پزشکی را دارد که با استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت و همچنین دقت بسیار بالا به تولید ایمپلنت های دندان می پردازد. از مواردی که برند ایمپلنت ایده را از دیگر برندهای سوییسی متمایز می کند این است که این ایمپلنت های ایده برای جراحی های سخت طراحی منحصر به فرد دارند.

  اس ای سی

  این برند یک برند نوپا و تازه کار است که از نظر کیفیت با برندهای کره ای مقابله می کند و دارای قیمت مناسب تر و ارزان تری نسبت به رقبای با کیفیت خود است.

  TRI

  این برند سوییسی از برندهای تازه تاسیس و نوپا می باشد که از نظر ظاهر و کیفیت شباهت بسیار زیادی به ایمپلنت های برند زیمر امریکا دارد، با توجه به اینکه این برند یک برند کاملا تازه کار و نوپا است از همین رو نمیتوان در مورد کیفیت و قیمت این برند نظر قطعی بیان کرد البته ناگفته نماند که از کیفیت مناسب، قیمت و ظاهر مناسبی برخوردار است اما در برخی کشورها همچنان ناشناخته است.

  اس ای پی

  تومن مدیکال از برندهایی است که محصولات خود را به سراسر جهان صادر می کند و مورد استقبال بیماران و پزشکان زیادی قرار دارد که دلیل آن این است که ایمنی بالا و زیبایی منحصر به فردی را ارایه می دهد. این شرکت ایمپلنت های خود را تحت نام اس ای پی تولید می کند و به همین دلیل با این نام در ایران عزیزمان شناخته می شود. این برند اس ای پی دارای مزیت های زیادی است که میتوان از جمله آنها پایداری مکانیکی بالای این ایمپلنت ها، سازگار بودن با انواع تاج ها و پرروتزهای دندانی و دارا بودن پیچ اباتمنت با استحکام نام برد.

  ایمپلنت های آلمانی

  ایمپلنت های آلمانی در زمینه ساخت ایمپلنت های بسیار معتبر و با کیفیت فعالیت می کنند که این ایمپلنت ها برای مواردی مانند کاشت فوری ایمپلنت، استخوان های نرم یا سخت، کاشت ایمپلنت های تک مرحله ای یا دو مرحله ای و همچنین شکاف های بسیار نازک بسیار مناسب هستند و مورد استفاده و استقبال پزشکان و بیماران قرار می گیرند. برای مثال یکی از برندهای خاص و مورد استفاده آلمانی که محبوبیت بسیاری دارد و امکان مشخص کردن روند درمانی را به پزشک می دهد برند زایئ است.

  همچنین از دیگر برندهای آلمانی در مطلب زیر نام برده ایم و به صورت خلاصه و مفید آن ها را مورد بررسی قرار داده ایم:

  ایمپلنت مدنتیکا

  این شرکت یکی از برندهای آلمانی ایمپلنت است که محبوبیت بالایی بین پزشکان و بیماران دارد در همین حال دارای قیمت بسیار بالایی است. از مهم ترین مزیت های این برند می توان درصد موفقیت بالا در کاشت و کاهش تحلیل استخوان نام برد.

  ایمپلنت بگو

  این برند یکی از شرکت های معتبر آلمانی است که تجربه بالایی در ساخت آلیاژ دارد، همچنین این شرکت به تولید و ساخت ایمپلنت های دندانی پرداخته است. این برند دارای اباتمنت های زیرکونیوم است و از نظر قیمت ایمپلنت دارای هزینه متوسط رو به بالا است.

  ایمپلنت DRS

  این برند نیز از دیگر برندهای خوب و گران قیمت آلمانی است که گفته می شود از روی ایمپلنت های اشترومن سوییس روند ساختاری خود را کپی برداری کرده است.

  ایمپلنت های فرانسوی

  ایمپلنت های فرانسوی دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب نسبت به رقبای خود در ایمپلنت های اروپایی می باشند و از همین رو مورد استقبال بسیاری از پزشکان و بیماران قرار گرفته است. این ایمپلنت های فرانسوی قطعات ساده ای دارند اما در عین حال از دقت و کیفیت بالایی برخوردار هستند و طراحی بسیار حرفه ای دارند. برندهای فرانسوی ایمپلنت در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند و از محبوب ترین آنها می توان بند های زیر را نامبرد.

  • Axiome
  • IDI

  توجه : این مطلب آگهی ساختمان، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.