ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی

ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی

ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی

ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی، طراحی داخلی غرفه و معماری نه تنها شما را به یک سفر در زمان با جو و فضایی که ایده ها و احساسات متعدد با چند کارایی در کنار هم زندگی می کنند ، می برد بلکه حاوی احساساتی از آینده و گذشته است. در برهه ای از زندگی ، با شرایطی روبرو می شویم که ما را تغییر خواهد داد. از دست دادن آنچه که دوست داریم ، شکست ، مرگ کسی که برای ما مهم می دانیم یا وقتی روح ما به نوآوری نیاز دارد … برای مقابله با آنها یا ارضای حسرت به گذشته ، بلکه احساس خوب نیز به احساساتی نیاز داریم. دقیقاً در اینجاست که طراحی داخلی و دکوراسیون منزل به کار می آیند. ما شروع به تغییر زندگی خود به طور کامل از خانه یا فضای زندگی خود می کنیم. کوسن های رنگارنگ ، لوازم تزئینی تازه و ساده ، مبلمان با انعکاسی از طراحی مدرن ، کمد ، پرده هایی با ضربه ای ناچیز از باد که روح را آرام می کند ، مجسمه هایی با بازتاب فرهنگ های مختلف … قاب هایی که در آن خاطره عزیزان است پنهان … بنابراین چگونه می توان فهمید که آیا به دکوراسیون داخلی و چیدمان طراحی مناسب توجه می کنیم و آیا آنها بر ما تأثیر می گذارند؟

پاسخ ساده است؛ فنگ شویی!

اعتقاد بر این است که در طبیعت ، در جهان ، در بدن ما ، در هر منطقه ای که زندگی می کنیم یک انرژی حیاتی به نام chi وجود دارد. فضاهایی که با آرایش صحیح هدایت می شوند با ارتعاشات صحیح تغذیه می شوند و به هدف مورد نظر با این حال ، طراحی دکوراسیون چیدانه فضاهایی که با انتخاب های اشتباه و آرایش های اشتباه تزئین شده اند ، زندانیان چرخه تخریب منفی می شوند. به دلیل تنظیم منفی کاهش می یابد و از بین می رود. از آنجا که استفاده از فنگ شویی کیفیت زندگی یک فرد را تعیین می کند ، اجازه می دهد تا سطح زندگی را افزایش دهد.

نحوه طراحی فنگ شویی 

برای دستیابی به خوشبختی و آرامش باید اطمینان حاصل کنید که از وسایل دکوراسیون منزل شما به درستی استفاده شده است. یک سالن واقع در جهت قطب نمای شرقی از رشد و توسعه پشتیبانی می کند. این ترتیب ، که آرامش درونی و رشد فردی ، اتحاد و یکپارچگی شما را به همراه دارد ، همچنین به عنوان بزرگترین عامل برای رشد روح قلمداد می شود.

ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی

ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی

تصویر یا پرهای طاووسی که در جهت قطب نما جنوب آویزان است ، شناخت ، شهرت در زندگی تجاری را تقویت می کند ، اتحاد و یکپارچگی را تقویت می کند. جهت قطب نما شمال ، پشتیبانی و شانس زیادی به ویژه برای افراد شاغل برای پیشرفت در زندگی تجاری خود به همراه دارد. بنابراین اگر می خواهید در حرفه خود بهتر باشید ، ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی باید انرژی جهت قطب نمای شمال را افزایش دهید.

دکوراسیون خود را با فنگ شویی شکل دهید.

از طراحی های لبه تیز در منطقه اصلی زندگی خودداری کنید

از استفاده از طرح های لبه تیز و نوک تیز در گوشه های مبلمان و وسایل دکوراسیون منزل خودداری کنید. بازسازی ساختمان از نور طبیعی در اتاق نشیمن یا محل زندگی اصلی بهره مند شوید. برای نورپردازی گوشه های تاریک می توانید از موادی مانند لامپ های کف و آباژور استفاده کنید. دیوارهای خود را با رنگ های طبیعی رنگ کنید و قرار دادن گیاهان برگ گرد سبز در سالن ، انرژی منفی موجود را پاک می کند.

 فنگ شویی  در اتاق خواب

ما اکثریت قریب به اتفاق زندگی خود را در اتاق خواب می گذرانیم. بنابراین اتاق خواب ها تأثیر زیادی بر ما دارند. از آنجا که اتاق خواب ها اثر آرام بخشی دارند ، باید از رنگ های ملایم و مواد دکوراسیون گرد استفاده شود و در حالی که موضوع اصلی تخت خواب است ، به هیچ وجه نباید در مقابل در قرار گیرد.

فنگ شویی در طراحی داخلی

فنگ شویی در طراحی داخلی

قرمز که رنگ عشق و گرماست ، می تواند نشاط را در اتاق خواب فراهم کند. ال اس اف می توانید از جا شمع قرمز ، بالش و وسایل تزئینی استفاده کنید بدون اینکه در این کار زیاده روی کنید.

فنگ شویی در حمام

حمام و توالت در فنگ شویی مناطق گمشده محسوب می شوند. ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که منطقه را تا حد امکان به صورت ایده آل با راه حل های سازگار ارزیابی کنید.

فنگ شویی در طراحی داخلی

فنگ شویی در طراحی داخلی

رنگ های روشن و روشن پاستلی باید بر سرویس بهداشتی شما مسلط باشند. هوای روشن و روشن باید تأمین شود ، همیشه تمیز و درب بسته باشد.

می توانید یک آینه کوچک که انرژی مثبت را منعکس می کند به درب خارجی سرویس بهداشتی آویزان کنید.

روح خانه و اتاق نشیمن مرکزی

اتاق نشیمن که روح و مرکز خانه است از نظر جذب انرژی مثبت باید مربع یا مستطیل باشد. اعضای خانواده وقت را با هم می گذرانند و از مهمانان خود استقبال می کنند. آینه و سطوح براق دارای ویژگی بازتاب انرژی chi هستند. پتینه ساختمان بنابراین ، ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی لازم است که تا حد ممکن این وسایل تزئینی را خراشیده کنید.

فنگ شویی

فنگ شویی

لوستر بلوری را باید در اتاق آویزان کرد تا انرژی منفی موجود در حالت ساکن را از بین ببرد ، بنابراین شما می توانید از اثرات انرژی مثبت بهره مند شوید در حالی که درخشش های روشن کریستال ها احساس کمال ایجاد می کنند.

استفاده از انرژی در فضای زندگی خود را

طراحی و دکور از جمله موارد مهمی هستند که با انرژی ها زندگی شما را آسان می کنند. قیمت مجوز ساخت و ساز با این انرژی ها می توانید به آرامشی مطلق برسید که شدت احساسات شما را مهار می کند و ضروری است که خانه خود را با فنگ شویی طراحی کنید تا خوشبختی را بدست آورید. ما به عنوان طراحی داخلی اویم شاهانه ، ایده های فنگ شویی در طراحی داخلی پروژه های طراحی داخلی خود را در ایران ، ترکیه و دبی در این راستا انجام می دهیم و مشتریان خود را با لوازم جانبی ، طرح ها و ساختار معماری مورد علاقه خود گردهم می آوریم.

خدمات ما مطابق با خواسته های آنها سفارشی شده و با بهترین چیدمان و موقعیت یابی برنامه ریزی می شوند.

برای اینکه بخشی از این ساختار باشید ، نمونه کارها را بررسی کرده و با ما تماس بگیرید.

نقاشی ساختمان - بازسازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس با ما