چراغ های سیمز

چراغ های سیمز


فهرست مطالب

چراغ های سیمز

به گزارش طراحی تالارSIMES Ghost طیف وسیعی از نورهای فروپاشی است چراغ های سیمز که انقلابی را در درک نور در رابطه با مصالح به کار رفته در معماری نشان می دهد: منبع نوری تا زمانی که ناپدید نشود ، خود را کاملاً در پوسته ادغام می کند. آنچه درک می شود فقط نور و تأثیر آن بر فضای اطراف است. بنابراین معماری به پوسته ای از سطوح “پویا” پوسته و پر از نور می رسد که به طور مستقیم از مواد حاصل می شود ، به دنبال مسیری خلاقانه که طراح روشنایی تصور کرده بود.

کابینت

کابینت

شبح برای روکش فلزی

شبح برای روکش فلزی توسط SIMES ساخته شده است تا در مواد مختلف روکش دار نصب شود:

پانل های گچ داخلی
پانل های نمای سایدینگ فیبر خارجی
آفتابگردان
مصالح ساختمانی که به پایان سطح احتیاج دارند

این وسایل ساخته شده است تا کاملاً در معماری ادغام شود. دیافراگم جلویی شیب دار یا می تواند در آلومینیوم آنودایز شده باشد یا با همان مواد بهمراه دیوار تمام شود. لب جلوی محفظه شکاف دار و قسمتهای آلومینیومی دیافراگم جلوی آن قابل مشاهده خواهد بود:
Ghost for Cladding | سیمز

چراغ های سیمز

چراغ های سیمز

نصب و راه اندازی

برای پانل های جانبداری سیمان با گچ یا فیبر خارجی:

مجرا را برای منبع تغذیه برق قرار دهید
محصول را روی پانل گچ تخته ثابت کنید
شکاف های موجود بین پانل ها را با مش و گچ روی آن بپوشانید
پایان سطح را کامل کنید
فیکسچر با یک لوازم جانبی پانل جلویی شیب دار در آلومینیوم آنودایز شده تهیه می شود. برای کاربردهای داخلی ، این پانل قابل جدا شدن و سپس در گچبرداری است. برای برنامه های کاربردی در فضای باز ، پیشنهاد می شود از این پنل استفاده کنید (در صورت عدم استفاده از پانل برای عمق نهایی ، عمق بستر ۱۹ میلیمتری فراهم شده است)
پس از خشک شدن گچ ، نمایه LED می تواند در جای خالی قرار بگیرد

چراغ های سیمز

چراغ های سیمز

برای سایر دیوارهای ساخته شده در سایت:

برش خورده و مجرا برای منبع تغذیه برق قرار دهید
یک طاقچه ایجاد کنید و محفظه فیکسچر را جدا کنید و به درستی تراز کنید
محفظه را درون طاقچه سیمان کنید و از یک مش گیر برای پوشاندن هم دیوار و هم از محفظه استفاده کنید
فیکسچر را به دیواره سیمان بزنید ، مشبک را به دور دیافراگم برش داده و با استفاده از مواد نسبی بر روی دیافراگم شیب دار (با استفاده از مواد نسبی) دیافراگم را ادامه دهید.
فیکسچر با پنل جلویی آلومینیومی آنودایز شده تهیه می شود. شما می توانید تصمیم بگیرید که از این پنل استفاده کنید تا دیافراگم کاملی در آلومینیوم آنودایز شده و یا بدون آن داشته باشید تا دیافراگم را در همان متریال به پایان برساند مانند بقیه سطح.
پس از خشک شدن روکش ، می توانید مشخصات LED را در جای خالی قرار دهید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

ایده طراحی غرفه

طرح های دکوراسیون داخلی منزل

محوطه سازی ویلا با استخر

طرح ساخت گلخانه

برآورد هزینه ساخت خانه

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره