بازسازی ویلا وی

بازسازی ویلا وی


اصول ساخت برج مسکونی چیست ؟

اصول ساخت برج مسکونی چیست ؟ یک برج مسکونی باید دارای مدرن‌ترین امکانات ساختمانی باشد و در ساخت برج مسکونی توجه به امکانات خوب از موارد مهم می باشد. دارا بودن لابی و سالن لانژ و مجموعه ورزشی امکانات خود سازه می باشند و امکانات رفاهی نظیر خدمات لابی، نگهبان و رستوران نیز زندگی امن و راحت‌تری برای ساکنان برج فراهم می سازد. ما در اینجا به چند مورد از این امکانات اشاره کرده ایم.

قرار دادن استخر، سونا جکوزی: استخرها را با شرایط خوبی بسازید و از تصفیه‌کننده آب درجه یک استفاده کنید. طراحی آپارتمان ۱۰۰ متری در نظر گرفتن لابی: مشتری‌ به هنگام خرید برج، اول از هر چیز به لابی آن دقت می‌کند. بسیاری از برج سازان به دلیل افزایش امنیت ساختمان، اقدام به ساخت فضای لابی در برج می کنند. المان شهری قرار دادن تراس: برج مثل آپارتمان چهار طبقه نیست که نداشتن تراس را بتوان با پشت‌بام جبران کرد. اندازه تراس به متراژ برج بستگی دارد. اگر واحدی زیر ۱۰۰ متر باشد، اندازه‌ای که یک بند رخت‌ در آن جا شود برای تراس کافی است اما خانه‌ای با متراژ ۳۰۰ متری باید تراسی داشته ‌باشد که در آن یک میز و صندلی را بتوان قرار داد.

قرار دادن آسانسور باربری: در اصول ساخت برج مسکونی برج با طبقات زیاد، باید سه تا چهار آسانسور در نظر گرفته شود و حتما آسانسور حمل اسباب، از آسانسور جابجایی افراد جدا ساخته شود. ساخت پنت هاوس: اوج هنر یک برج‌ ساز است. مساحت پنت‌هاوس معمولا کمتر از واحدهای پایینی است. متراژ ساخت پنت هاوس، بدون در نظر گرفتن تراس از ۲۰۰ متر شروع می شود. تعریف ساختمان میان مرتبه مقاومت داشتن ساختمان در برابر باد: برج‌ها به دلیل ارتفاع بلندی که دارند باید دربرابر باد مقاوم باشند. هر منطقه یک ضریب باد و زلزله دارد که این ضریب تجربی به دست آمده‌است. همچنین برج باید دارای پله اضطراری و راهروهای جانبی منتهی به آن باشد. دسترسی به این پله‌ها معمولا با خطی قرمز مشخص شده‌ است.

استخر در ویلا
طراحی ویلا
چک لیست ساختمان چک لیست مکانیکی چک لیست الکتریکی رضا امیری

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما