از ۰ تا ۱۰۰ طراحی نقشه منزل خود را به ما بسپارید.

طراحی اتوکد منزل

طراحی اتوکد منزل


طراحی نقشه منزل

امروز قصد داریم نکاتی را در خصوص طراحی نقشه منزل در علم معماری بیان کنیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. اگر قصد دارید که طراحی نقشه‌ی خانه‌ی خود را انجام دهید باید دقت کافی داشته باشید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

طراحی نقشه منزل
طراحی نقشه منزل

طراحی نقشه ویلا یک کار تخصصی است. به همین جهت بهترین راه این است که کار را به کاردان بسپارید. نقشه‌ کشی ارتباط زیادی با علم معماری دارد. یک نقشه‌ی خوب در جذابیت سازه‌ی شما نقش اثرگذاری دارد. در واقع زیربنای تمامی طراحی داخلی و طراحی نما یک ساختمان، نقشه‌ی اولیه‌ی آن است. پلان یا همان نقشه‌ در واقع راهنمایی است که از ابتدای مسیر تا انتها با آن سروکار خواهید داشت.

طراحی اتوکد منزل

در طراحی نقشه منزل نکاتی که در ادامه خواهیم گفت را رعایت کنید. یکی از مهم ترین گام های کشیدن نقشه‌ برای منزل اندازه گیری دقیق است. لازم است تا در ابتدای کار ابعاد فضایی که در اختیار دارید را اندازه‌گیری کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

طراحی نقشه منزل
طراحی نقشه منزل

بعد از اینکه اندازه‌گیری را انجام دادید باید با استفاده از ابزارهای طراحی کار خود را شروع کنید دیوارها و ضخامت آن ها را در این مرحله تعیین کنید. اندازه‌هایی که برای هر کدام در نظر گرفته اید را در نقشه علامت گذاری کنید. در کشیدن نقشه باید ترسیم کروکی را بلد باشید این کار باعث می‌شود تا نمای کلی طراحی سازه‌ی خود را با جزئیات دقیق تر ترسیم کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

طراحی اتوکد منزل
طراحی اتوکد منزل

چند ایده‌ی خلاقانه برای نقشه منزل

وقتی به طراحی نقشه منزل می‌پردازید، باید محل قرارگیری دیوارها، درها و پنجره ها را مشخص کنید. زمانی که به رسم موارد یاد شده اقدام می‌کنید از نحوه‌ی قرارگیری وسایل منزل غافل نشوید.

برای مثال حین طراحی باید بدانید که در آینده قرار است مبلمان، تلویزیون و سایر لوازم را به چه شکلی و در چه زاویه‌ای چینش کنید. می‌توانید حین طراحی به جای مبلمان از چند تکه مقوای کوچک یا هر شی دیگری استفاده کنید. با این کار بهترین محلی که می‌توانید مبلمان را بچینید به دست می‌آید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!