از ۰ تا ۱۰۰ دکوراسیون مسافرخانه خود را به ما بسپارید.

دکوراسیون مسافرخانه

دکوراسیون مسافرخانه


چگونه دکوراسیون مسافرخانه باعث جذب مسافر می شود؟

پیش تر شاید دکوراسیون مسافرخانه خیلی موضوع مهمی نبود. زیرا مسافران برای اقامت کوتاه و یا بلندشان در شهری دیگر تنها می توانستند از مسافرخانه استفاده کنند. اما امروزه، گزینه های زیادی برای اقامت در شهر دیگر وجود دارد؛ مانند هتل، مهمانخانه و … بنابراین لازم است که مسافرخانه نیز تغییراتی داشته باشد تا در جذب مسافر موفق تر عمل کند.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون مسافرخانه

دکوراسیون مسافرخانهدکوراسیون مسافرخانه

دکوراسیون داخلی مسافرخانه می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مسافر و افزایش درآمد داشته باشد. البته هم طراحی و دکوراسیون خارجی مهم است و هم دکوراسیون داخلی مسافرخانه.

بیشتر بخوانید : طراحی رومی

دکوراسیون مسافرخانه

دکوراسیون مسافرخانه

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رعایت چه نکاتی در دکوراسیون مسافرخانه پول ساز است:

  •   اولین موضوع مهم این است که هر تغییری که در دکوراسیون مسافرخانه انجام می شود و هر میزان هزینه ی مصرفی تاثیر چندانی بر هزینه کرایه ی اقامت در مسافرخانه نداشته باشد. زیرا همه می دانند که مسافرخانه از دیگر مکان های اقامتی ارزان تر است. بنابراین هزینه ای که صرف تغییر دکوراسیون می شود، نمی تواند  بر گران تر شدن آن تاثیر گذار باشد.
  •   موضوع مهم بعدی هنگام دکوراسیون مسافرخانه، رسیدگی به نمای بیرون مسافرخانه است. در گذشته نمای بیرونی مسافرخانه ها، خیلی زیبا و جذاب نبود و موضوع مهمی هم نبود. اما امروزه برای جذب بیشتر مسافر، نمای بیرون است که دلربایی می کند. طراحی و زیبایی بیرون مسافرخانه حکایت از کیفیت داخلی مسافرخانه دارد.
  •   برای تغییر دکوراسیون مسافرخانه اگر ساختمان قدیمی است حتما باید تمامی لوازم آن تعویض و به روز شود. به عنوان مثال: کفپوش ها، رنگ آمیزی دیوارها، پرده ها، پیشخوان و پذیرش مسافرخانه، سرویس های بهداشتی و حمام و صندلی ها، مبلمان و خلاصه همه چیز مدرن و شیک باشد.
دکوراسیون مسافرخانه

دکوراسیون مسافرخانه

در تغییر دکوراسیون تمام مسافرخانه های قدیمی رعایت چه نکاتی از همه مهم تر است:

مسلما تعویض درب ورودی، پنجره ها و تغییر طراحی نمای بیرونی ساختمان های قدیمی مسافرخانه ها امری بسیار مهم در تغییر دکوراسیون مسافرخانه هستند.

بیشتر بخوانید : بازسازی ویلا

دکوراسیون مسافرخانه

دکوراسیون مسافرخانه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!