از انتخاب رنگ حمام تا نقاشی حمام با ما ( ایده و توضیحات )


اهمیت رنگ حمام و نقاشی حمام

نقاشی ساختمان : رنگ حمام یکی از مکان هایی است که به طور مستقیم با آب و رطوبت در تماس است. به همین علت رنگ کردن حمام نسبت به نقاط دیگر خانه نیاز به تجربه و دقت بیشتری دارد.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ حمام
رنگ حمام

استحمام در حمامی که به طور اصولی رنگ آمیزی شده باشد، باعث می‌شود شما از این کار لذت بیشتری ببرید. با اویم شاهانه همراه باشید تا شما را با نکاتی کاربردی درباره رنگ آمیزی و نقاشی حمام آشنا کنیم.

رنگ حمام
رنگ حمام

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

بهترین رنگ برای نقاشی حمام

برای نقاشی حمام بهتر است از طیف رنگ‌های روشن استفاده کنید. زیرا حمام و سرویس های بهداشتی معمولاً فضای کمی دارند. استفاده از رنگ‌های روشن باعث می‌شود فضا دل بازتر و بزرگتر به نظر برسد.

نقاشی حمام
نقاشی حمام

لازم نیست حتماً از رنگ سفید برای نقاشی حمام خود استفاده کنید. میتوانید از رنگ هایی مانند آبی و سبز کم رنگ، شیری و دیگر رنگ های روشن بهره ببرید.

نقاشی حمام
نقاشی حمام

سعی کنید از کابینت و کنسول‌هایی استفاده کنید که با رنگ دیوارهای حمام در تناسب باشند. مثلاً در حمامی با دیوارهای آبی آسمانی از کابینت هایی به رنگ سفید استفاده کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

حمام
حمام

رنگ کردن دوش و لوله های حمام

در رنگ آمیزی حمام نباید از رنگ کردن دوش و لوله‌های آن غافل شوید. گاهی اوقات دوش و لوله های حمام به دلیل رطوبت بالا دچار پوسیدگی می شوند. با رنگ زدن میتوان از پوسیدگی بیشتر آنها جلوگیری کرد.

اما نکته‌ای که باید قبل از رنگ آمیزی لوله ها بدانید این است که باید آنها را تمیز کنید. چون معمولاً روی دوش ها جرم و رسوب آب وجود دارد. البته اگر حجم جرم و رسوب آب زیاد بود بهتر از دوش را عوض کنید.

رنگ حمام
رنگ حمام

چطور رنگ حمام و نقاشی حمام خود را به بهترین نحو انجام دهیم؟

در این مطلب شما را با نکاتی کاربردی درباره رنگ آمیزی و نقاشی حمام آشنا کردیم. حمام از مکان هایی است که به طور مستقیم با رطوبت در تماس است. به همین علت بهتر است از نقاشان ماهر و چیره دست برای رنگ کردن حمام استفاده کنید.

اگر می خواهید با یک رنگ آمیزی حرفه‌ای و خاص از رنگ حمام خود لذت ببرید با مشاورین و متخصصین گروه اویم شاهانه مشورت کنید و نقاشی حمام خود را به بهترین نحو انجام دهید.

Thespruce.com

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!