آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری


آموزش اسکیس هنری

افرادی که به تحقیق علاقه دارند ، اما وقت کافی برای آن ندارند ، همیشه در مورد عشق خود به آفرینش صحبت می کنند و شکایت می کنند که نمی توانند برای خلاقیت وقت پیدا کنند. با استفاده از این مبحث ، به شما نشان خواهم داد که خلاقیت واقعاً دور نیست و ما می توانیم از فرصتهای کوچک استفاده کنیم.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

دلیلی که من این سبک را #stickART می نامم این است که این یک هنر ساخته شده از برچسب هاست و قصد دارد آن را راحت تر در شبکه های اجتماعی پخش کند. بنابراین شما همچنین می توانید خلاقیت خود را به سرعت به مردم نشان دهید. اسکیس شهری پس از مدتی ، اجازه دهید به نکته اصلی مبحث برویم. #sticART چیست؟ #stickART یک فرم هنری سریع است که با لوازم اداری ایجاد شده است. این یک تکنیک ویژه نقاشی است که با استفاده از برچسب ها ایجاد شده است ، قلم های مخصوص مارک ها ، قلم های نمدی را که برای نوشتن روی دیسک لازم است ، ایجاد کرده است.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

برای همه واضح است که قرن XXI قرن سرعت است و سالها مانند هنر در قرنهای گذشته درگیر هنر است ، فقط به هنرمندان واقعی تعلق دارد. اما چیزی که می خواهم توجه آنها را جلب کنم دوستانم هستند که به کارهای غیر خلاقانه مشغول هستند ، اما علاقه مند به خلاقیت هستند و می خواهم به آنها نشان دهم که می توان با چیزهای کوچک ایجاد چیزی کرد. البته خوب است که متخصصان نیز همین کار را انجام دهند ، زیرا مزایای این کار کاملاً متفاوت است.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

بنابراین ، اگر این هنر را انجام دهید ، برچسب بوم شما خواهد بود ، و قلم های نمدی دفتر رنگ روغن شما خواهد بود. فلسفه اصلی این کار این است که وقتی #sticART را انجام می دهید ، وقت خود را تلف نمی کنید ، پول اضافی را صرف لوازم جانبی گران قیمت نکنید و روح خلاق واقعی خود را تغذیه می کنید. وقتی مشغول کار اداری هستید ، ۳-۵ دقیقه استراحت کنید و این کار را انجام دهید. با #stickART شما آرامش خواهید یافت ، انرژی خلاق خود را به هنر تبدیل کرده و زندگی را پر رنگ تر خواهید کرد 🙂

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

من این کار را با انتقال به یک دفتر جدید شروع کردم. وقتی وقت زیادی در دفتر جدید من شروع به جدا کردن من از طرح ها کرد ، من شروع به انجام #sticART به عنوان یک جایگزین کردم. تمام آنچه شما برای این کار لازم دارید ، مدادهای بسیار ارزان قیمت ، قلم های نمدی ، مدادها و دیسک ها است که در هر دفتر یافت می شود.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

در اینجا می توانید خلاقیت خود را در هر موضوع و ژانر نشان دهید. من به عنوان یک معمار معمولاً طراحی های معماری را ترسیم می کنم ، اما گاهی اوقات کارمندان نقشه کشی خود را می کشم 🙂 نکته اصلی این است که اینها چیزهای وقت گیر نیستند و انجام بین آنها انگیزه کار را افزایش می دهد. در ابتدا ممکن است شما نتوانید نقاشی های بسیار موفقی کسب کنید ، اما بهترین قسمت #sticART این است که خلاقیت را تقویت می کند ، مهارت های دستی را توسعه می دهد و کار کردن روی تکه های کوچک کاغذ به شما یاد می دهد کارهای ظریف تری انجام دهید ، این به شما کمک می کند تا مرتب تر و دقیق تر در زندگی باشید. انجام این کار می تواند تأثیر عمیقی بر زندگی فرد داشته باشد. بنابراین ، انرژی خلاق درون فرد تنظیم می شود ، شما مثبت تر می شوید ، چشم انداز شما از زندگی تغییر می کند ، عشق به زندگی افزایش می یابد و غیره. 🙂

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

سریال “Rosary” را می توانید در استیکرهای زیر مشاهده کنید. یک سری مشابه را می توان با #sticART انجام داد. فلسفه سری تسبیح این است که تسبیح جایگاه مهمی در تاریخ ملت ما دارد. این از نظر دین ، ​​هم از نظر سمبل مردانگی و هم از نظر ثروت و جایگاه اجتماعی یک چیز مهم است. در عین حال ، می توان آن را نمادی از “سرنوشت” دانست. چنین استفاده چند وجهی توجه من را به خود جلب کرد و چنین سری آثار به نظر می رسد 🙂

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

همچنین برای جلوگیری از محو شدن ایده های شما مفید است. به محض اینکه ایده جالبی پیدا کردید ، آن را با یادداشت ها ، برنامه ، مدل کوچک خود بنویسید و آن را برای خود نگه دارید ، ممکن است در آینده ضروری باشد. معمولاً ایده ها به سرعت از حافظه پاک می شوند و بهترین راه برای به یاد ماندن آنها و نگه داشتن آنها به عنوان رکورد در جایی ، نه تنها تفکر ، بلکه ترسیم و نوشتن آنهاست.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

اگرچه به موضوع ارتباطی ندارد ، تکنیکی وجود دارد که می خواستم به عنوان اطلاعات تکمیلی با شما در میان بگذارم 🙂 اگر به برچسب های زیر توجه کنید ، خواهید دید که قطعات خاصی از چهره انسان با علامت به علاوه وجود دارد . فلسفه این تکنیک به علاوه عقل و نشانه است. بنابراین ، همانطور که همه می دانند ، بعلاوه این نشانه یک عمل ریاضی است که در آن هر دو خط افقی و عمودی با هم کار می شوند. این دو خط است که بیشتر مورد استفاده هنر و هنر جهانی است. حتی با این خطوط می توان خطوط منحنی را نیز دریافت کرد. علامت به علاوه ای که باعث ایجاد اتحادیه این دو نفر می شود به دلیل استفاده از آن ، به ما نور و سایه می بخشد و این به ما کمک می کند تا تعداد نامحدودی از ترکیب ها را ایجاد کنیم.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

هرگز میله های کشیده شده را دور نریزید ، یا الهام بخش شما آن را ببیند و از شما خشمگین شود و هرگز برنگردید 🙂 ارزش هر خط را بدانید و تمام میله های کشیده شده را نگه دارید. وقتی به چند صد برسند ، می توان یک هنر ویژه را ایجاد کرد که از همه آنها تشکیل شده باشد. به عنوان مثال ، در مطب ، می توانید با پر کردن تابلوهای تبلیغاتی با برچسب و آویزان کردن آنها روی دیوار ، هنری جالب ایجاد کنید.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

#stickART همچنین تخیل را افزایش می دهد و این به شما کمک می کند در زندگی موفق تر باشید و دیدگاه های جدیدی بسازید. یکی از اصلی ترین ملزومات زندگی مدرن این است که اگر شما نسبت به دیگران خلاق تر باشید ، فرم هنری را که انجام می دهید.

آموزش اسکیس هنری

آموزش اسکیس هنری

علاوه بر این ، فناوری مدرن به شما امکان می دهد نمایشگاه آنلاین خود را برپا کنید. به عنوان مثال ، با به اشتراک گذاشتن حداقل یک # استیک هر روز در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، fb ، توییتر ، می توانید فرصتی برای نشان دادن آنچه در درون شماست ، الهام بخشیدن به دیگران ، برانگیختن احساسات اومانیستی در دیگران باشید.

طراحی ویلا
ساخت ویلا در استان لرستان

عکس اسکیس هنری

به طور کلی ، درگیر شدن در هنر سلیقه شخص را شکل می دهد. زندگی مناسب برای لذت بردن است. اما با بیدار کردن روح هنر در داخل ، می توانید این زیبایی ها را حس کنید ، از آنها انرژی مثبتی بگیرید و از یک زندگی یکنواخت به دنیایی پر رنگ تر حرکت کنید. بنابراین ، در هر جهت از حوزه حرفه ای خود ، هنر را انجام دهید و بدانید که انجام آن کار چندان دور نیست ، همه چیز در دست شماست. برای شما آرزوی موفقیت در دنیای هنر دارم ، به دنیای رنگارنگ ما خوش آمدید 🙂

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما