آموزش اسکیس قسمت هشت

اسکیس شهری

اسکیس شهری


آموزش اسکیس شهری

کلمه rban به معنای شهر است و علم شهرسازی در معماری شکل گیری محیط شهری ، اسکیس هنری سازماندهی بازسازی در شهر و غیره است. می تواند به عنوان گرفته شود برنامه ریزی شهری زمینه خاصی از معماری است و معماران شهری با معماران حجم تفاوت دارند. با این وجود ، ارتباط نزدیکی بین معماران هر دو زمینه برقرار است و این دو زمینه به طور جدائی کار می کنند.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

در این مقاله در مورد برخی از امکانات شهری و تقاضای ما برای آنها برای شما تعریف می کنم. طراحی غرفه بنابراین ، با شروع از قرن گذشته ، توسعه قرن به روشی کاملاً متفاوت ، اختلافات کمی از زمانهای باستان تا به امروز ، اکنون جلب توجه دولتمردان و هنرمندان شده است. این بدان معنی است که جمعیت در حال رشد است ، مهاجرت گسترده به شهرها آغاز می شود و جمعیت محکوم به زندگی در شرایط متراکم هستند.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

در حال حاضر نیاز به کار هنرمندان برای ایجاد مکان های تجمع برای مردم ، اماکن استفاده عمومی ، طراحی تجاری مراکز شهر جدید وجود دارد. همچنین به ما کمک می کند مکانهای تجمع مردم را از نظر قلمرو جدا کنیم و از مکانهای اقتصادی و اجتماعی مطلوبی برخوردار باشیم.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

همانطور که از طرح ها می بینید ، اشیاء هنری معماری در اینجا وجود دارند که نقش یک لهجه ویژه را بازی می کنند و می توانند یک مرکز شهر ایجاد کنند. هدف از ایجاد آنها برآورده کردن تقاضا برای مرکز شهر ، ساماندهی مناطق بزرگ استفاده با هزینه کم و غیره است. است.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

چنین هنرهای شهری ممکن است برای سایر شهرهای کشور مقرون به صرفه تر از شهرهای بزرگ باشد. به عنوان مثال ، علاوه بر توسعه مرکز شهر آگسو ، ساخت چنین امکاناتی در خارج از مرکز می تواند هم در کنتراست شهری تضاد هنری ایجاد کند و هم به یک مرکز تجمع دوم برای مردم تبدیل شود. یعنی در کنار شهرهای توسعه یافته ، چنین امکاناتی برای استفاده در شهرهای کوچک مناسب است.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

چنین امکاناتی از نظر استفاده از اماکن فراموش شده نیز مناسب هستند. به عنوان مثال ، در مناطقی پیرامون باکو که در دوره اتحاد جماهیر شوروی مورد استفاده گسترده قرار گرفتند ، اما اکنون مورد غفلت واقع شده اند ، فقط این نوع از هنرهای جذاب می تواند توجه مردم را به خود جلب کند. ساخت تجاری به عنوان مثال ، بلوار باکو طی ۵-۸ سال گذشته توجه مردم را به خود جلب نکرد ، اما اکنون تقریبا ۱ از ۳ نفر که برای پیاده روی در شهر می روند ، از بلوار ساحلی راهی می شوند. این بدان معنی است که نیازهای افراد را بیش از گذشته برآورده می کند. نوآوری ها مردم را به خود جلب می کند ، گوشه هایی برای تفریح ​​ایجاد می شود و از همه مهمتر ، تجمع مردم در آنجا “انرژی انبوه” خاصی ایجاد می کند. این برای رشد جامعه ارزشمند است.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

استفاده از چنین مراکزی می تواند چند منظوره باشد. به عنوان مثال ، به عنوان یک سینمای تابستانی ، طراحی مدرسه برای اجراهای معمولی تئاتر ، به عنوان یک مکان ملاقات برای دوستداران ، به عنوان یک مکان جمع آوری برای دوستان و غیره. همچنین در اینجا می توان مغازه های کوچک و زیرساخت هایی از نوع پارک ایجاد کرد ، به گونه ای که این فضای چند منظوره باشد و نه تنها نیازهای مردم برای جمع آوری بلکه نیازهای دیگر را نیز برآورده سازد.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

عکس اسکیس شهری

ویژگی اصلی چنین مکانهایی این است که هدف آن صرفاً جذب افراد است. نحوه استفاده آنها بستگی به مردم دارد. هرچه بیشترین نیاز ساکنان هر شهر ، منطقه یا شهرک را داشته باشد ، این مکانها نیز در جهت رفع آن نیازها خواهد بود. به عنوان مثال ، بنای یادبود باغهای قدیمی کمیسر ۲۶ در باکو افراد جوان و پرانرژی را به خود جلب کرده است. این جوانان با دوچرخه سواری ، اسکیت ، اسکیت ، سرگرمی داشتند و اوقات خوبی را در آنجا گذرانده بودند. طراحی رستوران در همان زمان ، آنها انرژی مثبت خود را به اطرافیان خود تابانده اند. در حال حاضر ، تمام انرژی آن از بین رفته است و “نوآوری ها” با دکوراسیون مصنوعی ایجاد شده است. بسیاری از مردم نمی دانند که امروز این جوانان کجا جمع می شوند. ظاهر کلی آن کودکان نیز باعث ایجاد یک چشم انداز چشمگیر در مرکز شهر شده و ظاهری مدرن به شهر می بخشد ، فضایی مدرن را در پس زمینه شهر ایجاد کرد. جوانان دیگری که مواظب آنها بودند ، زندگی پویا و سرگرم کننده ای را می خواستند. اما اکنون تمام انرژی از بین رفته است و مدت زیادی طول می کشد تا انرژی زنده سالها بازگردد. برای این کودکان ، هنوز هیچ مکانی در سطح اروپا با تمام شرایط موجود نیست. وظیفه معماران شهری برآورده کردن نیازهای آنهاست.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

مثال دیگر احتمالاً نقاشی های دیواری قدیمی در ۲۸ ماه مه در باکو ، جایی است که مرکز خرید فعلی ۲۸ واقع شده است. در آنجا ، انرژی خلاق جوانان نشاط را به کل شهر تحمیل می کند ، نه به دکوراسیون مصنوعی کنونی. طراحی مهدکودک قابل درک است که نوآوری ها و تغییراتی در هر شهر اتفاق می افتد و در بسیاری موارد می تواند نمادهای شهر قدیمی را از بین ببرد. اما اگر این نوآوری ها خود را به عنوان ایجاد چیز جدیدی نشان دهند ، نه ویرانی قدیمی و ایجاد چیز جدید ، محیط شهری بالغ تری خواهیم داشت. به هر حال…

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اشیایی که در مورد آنها صحبت می کنیم توجه افراد را از دور جلب کرده و مردم را به خود جلب می کند. همچنین به دلیل فعال شدن غریزه انسانی می توان در اینجا مکان جالبی را بدست آورد. بنابراین چنین احساسی در غریزه انسانی وجود دارد – تصور کنید که در یک دشت ایستاده اید ، فکر خواهید کرد که اینجا بیگانه و موقتی هستید. سپس تصور کنید که ۴ درخت را در اطراف خود دفن می کنید ، فروشگاه معماری پس فکر خواهید کرد که در منطقه خود قرار دارید و سپس تصور کنید که بالای آن ۴ درخت را با چیزی پوشانده اید (پارچه ، شاخه های برگریز برگ درخت و …). در این حالت ، شما فکر خواهید کرد که در فضایی هستید که به شما تعلق دارد ، حتی اگر هر چهار طرف باز باشد. این در حال حاضر معماری است.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

با بهره گیری از احساسات انسانی ، می توان محیط مثبتی را برای زندگی مردم در این نوع سقف با معماری مدرن و یک عنصر شهر ترتیب داد.

طراحی انبار
طراحی ویلا

اسکیس های شهری

با ایجاد چنین فضاهایی در طبیعت ، این به معنای تضاد هنری و همچنین فرصتی مناسب برای لمس کردن طبیعت است. در اینجا می توان درختان ، دریاچه های مصنوعی ، تپه هایی ایجاد کرد ، گوشه هایی برای پیک نیک ، مکان هایی برای دراز کشیدن و استراحت.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

چنین ساخت و سازهایی را می توان به سبک معماری هر کشور و ملت حل کرد. یا مانند نمایشگاه شانگهای می توان با برگزاری نمایشگاه های تابستانی و طراحی غرفه هر کشور به سبک معماری خاص خود با نقاشی های معاصر مفید واقع شد و توجه بیشتر مردم را به این نمایشگاه جلب کرد.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

یکی دیگر از مزیت ها کمبود مکان است. به عنوان مثال ، در ساحل دریا ، در ساحل ، جنگل ها ، در مرکز شهر ، کوه ها ، در علفزارها – هر کاری می توان انجام داد ، جایی که خلاقیت بی پایان است و انجام هر کاری در هر مکانی و هر موضوعی امکان پذیر است.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

ترکیبات بالغ را می توان با استفاده از هر ماده ، رنگ ، بافت ایجاد کرد. این حتی می تواند برای هر تکلیف ترم برای دانش آموزان مدرسه هنر انجام شود. این یک گام مفید از نظر دانش و تجربه دانش آموزان و همچنین هدیه دانشجویان از کشور به کشور و مردم خواهد بود. چنین مواردی گامی مهم در ایجاد جامعه ای پاک و انسانی است.

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

اسکیس شهری

یک مزیت دیگر را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، فرزندان شما عکسهای شما را در چنین مکانی گرفته می شوند و وقتی به اینجا می آیند ، انرژی ۳۰ سال ، ۴۰ سال ، ۵۰ سال را احساس خواهند کرد. آنها نه تنها والدین خود ، بلکه همچنین نوجوانانی را که برای اولین بار در اینجا ملاقات می کنند ، طراحی ویلا احساس می کنند ، بچه هایی که در اینجا بازی می کنند ، پیرمردهایی که استراحت می کنند ، عاشقانی که اولین بوسه های خود را دارند و به طور کلی همه مردم. اینگونه مکان ها از نظر صرفه جویی در انرژی بشر ، سهم ارزنده ای در جامعه دارند.

نحوه اجرای صحیح چهارچوب فلزی
طراحی ویلا

چک لیست ساختمان چک لیست مکانیکی چک لیست الکتریکی رضا امیری

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

ایمیل

villa | @ | evimshahane.com

شماره تماس

09378443934

 

آدرس

تهران  شهرک آزادی، جهت دریافت لوکیشین از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_
خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x