آموزش اسکیس در سفر

آموزش اسکیس در سفر

موضوعی که امروز در مورد آن صحبت خواهم کرد برای معماران بسیار مهم است ، اسکیس در فتوشاپ اما اغلب به بهانه های مختلف فراموش می شود یا انجام نمی شود. اگرچه نام موضوع شبیه به نام بیمه است ، اما اطمینان حاصل کنید که کاری که از این طریق انجام می دهید ، معماری آینده شما را بیمه می کند.

آموزش اسکیس در سفر

آموزش اسکیس در سفر

این مهمترین کاری است که باید هنگام مسافرت انجام دهید. در معماری شهری که در آن هستید ، شرکت کنید و به طور ارگانیک با آن ارتباط برقرار کرده و انرژی را مبادله کنید. فکر نکنید بعد از این حرفها کار سختی انجام خواهد شد. این فقط یک طرح است.

به عنوان مثال تصور کنید که به یک شهر جدید سفر می کنید. هدف از این بازدید قبل از هر چیز باید برای این باشد که معمار معماری خود را مطالعه کند. این مکان مناسب برای نوشتن در مورد کاری است که معماران در سفر باید انجام دهند:

آموزش اسکیس در سفر

آموزش اسکیس در سفر

– کتاب طرح با شما ،

– از قلم ها ، مدادها ، نشانگرها استفاده کنید

– نمونه های معماری شهر مورد نظر خود را از قبل بررسی کنید. به همین منظور این سایت را توصیه می کنم که از آن استفاده زیادی می کنم . در اینجا شما فقط می توانید نام شهر و شرح مختصری از نمونه های مهم معماری در آن شهر ، موقعیت مکانی روی نقشه و نحوه رسیدن به آنجا بنویسید.

طراحی ویلا
دانلود آبجکت اتوکدی درب

– از لحظه ورود به شهر ، سعی کنید همه را ۱-۱ قدم بزنید ، این کار بسیار وقت گیر بود ، اما بعد از دیدن و احساس ساختمان هایی که در آن زندگی می کنید ، خواهید دید که ارزش آن را دارد.

– و از همه مهمتر ، ترسیم طرح هایی از آن ساختمان ها

زیرا وقتی به ساختمان نگاه می کنید هیچ اتفاقی نمی افتد ، پس از مدتی از مغز ناپدید می شود. این فرقی نمی کند از نگاه کردن به تصاویر در اینترنت. اما در مورد سختی هایی که در آن جاده طی کرده اید فکر کنید ، چرا قطعه ای را با خود نمی گیرید؟

اگر ساختمان مورد نظر شما توسط یک معمار مشهور طراحی شده است ، با دیدن آن ساختمان زنده ، تمرکز چشم شما به هر گوشه ساختمان ، آن ساختمان را در مغز شما به صورت سه بعدی می سازد. اگر برای غنی سازی این درک سه بعدی طراحی کنید ، آن ساختمان ها هرگز از حافظه شما پاک نمی شوند ، حداقل آنها پایه معماری ناخودآگاه شما را تقویت می کنند.

آموزش اسکیس در سفر

آموزش اسکیس در سفر

فرقی نمی کند ، حتی اگر یک ساختمان نیست که توسط یک معمار معروف طراحی شده باشد ، می توانید یک خیابان معمولی ، یک جزئیات معماری را ترسیم کنید. سرگرم کننده ترین این است که سقف ها را ترسیم کنید. زیرا سقف ها در هر کشور ویژگی های خاص خود را دارند. بنابراین ، فضای کلی معماری شهر را احساس می کنید.

آموزش اسکیس در سفر

آموزش اسکیس در سفر

اطمینان حاصل کنید که پس از چنین طراحی در ساختمان ، که شما ۲۰۰ بار از آن عبور می کنید ، ده ها جزئیات جالب جدید ظاهر می شود. زیرا وقتی به یک طرح نگاه می کنید و فکر می کنید ، بیایید و آن را روی کاغذ کپی کنید. این یادگیری واقعی است.

طراحی ویلا
دانلود اتوکد مدرن و کلاسیک

فرقی نمی کند که به یک شهر مدرن یا یک مکان تاریخی ، یک شهر اروپایی یا هر منطقه از جمهوری آذربایجان بروید ، اگر این آرزو و عشق را در روح خود داشته باشید ، چیزی را پیدا خواهید کرد که توانایی معماری شما را افزایش می دهد و با ترسیم آن تغذیه خواهید شد. برای همه آرزو می کنم سفر و سفرهای زیادی داشته باشم

توجه: اگر توصیه های برادرانی را که من ذکر کردم پیروی می کنید ، وقتی از یک سفر بازگشتید ، برای دوستان یک مورد هدیه خواهید داشت ؛)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما