اسکیس هتل

اسکیس هتل


آموزش اسکیس طراحی هتل

به عنوان درس دوم برنامه ، به ما نوآوری هتلی که در میلان واقع شده و فعالیت می کند ، اسکیس مبلمان دستور داده شد. این هتل هتل سوئیت میلان در شمال میلان است . یکی از هتل های هتل های گروه Planetaria که هتل های زنجیره ای زیادی دارد .

اسکیس هتل

اسکیس هتل

وظیفه اصلی این بود که آنچه انجام می دهید ، کاری را ایجاد کنید که مردم را به سمت این ساختمان جلب کند ، چیزهای جدیدی را به هتل بیاورد. از آنجا که به تازگی مکان ساخت و ساز شروع به توسعه کرده است ، برای دعوت مردم از مرکز شهر به چیز جدیدی احتیاج داریم. در عین حال ، ایده جدید باید چیزی را ایجاد کند که فاقد منطقه باشد و توجه جامعه محلی را به خود جلب کند.

برای این کار ، مدت زمان کوتاهی و تلاش معلمان خواستار ما برای ما کافی بود تا بدون اینکه وارد جزئیات شویم ، یک مفهوم کلی بسازیم و پروژه را در قالب اسلایدها به آنها ارائه دهیم. من سعی خواهم کرد که مفهوم را با عکس ، طرح ، گرافیک و کلاژ توضیح دهم.

اگرچه درخواست مشتری واضح بود ، اما خواست اساتید با برنامه ریزی شهری ، اکتشاف در این منطقه ، اکتشاف رستوران ها ، مغازه ها و مردم اطراف و طراحی مجدد و رهایی هتل با استفاده از مهمترین موارد برای منطقه آغاز شد.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

نه تنها معلمان خواستار برنامه ریزی شهری بودند بلکه از ما خواسته شد تا اسکیس معماری و داخلی بسازیم. خیلی خوب 🙂

طراحی ویلا
آموزش اسکیس قسمت دوازدهم

کارتون زیر تصویری دلهره آور از جهان در حال خورده شدن توسط ساختمان ها و کاهش فضای سبز را به تصویر می کشد.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

اسکیس هتل

از اینجا شروع کردم ، مفهومی را ایجاد کردم که خط اصلی هتل ما را تشکیل می دهد. بنابراین ، هتل ها شامل هتل های بوتیک ، هتل های ورزشی و غیره هستند. به دسته هایی از قبیل تقسیم می شوند. ما همچنین تصمیم گرفتیم که با هتل خود هتل Park تماس بگیریم . البته پارک مجبور بود نه تنها در کلمات بلکه با کردار نیز خود را نشان دهد.

ما به اسلایدها رفتیم:

اسکیس هتل

اسکیس هتل

در اینجا نگاهی به پارک های اطراف ساختمان می اندازیم. پارک ها از ساختمان فاصله زیادی دارند و پارک های کوچک داخل مجتمع های مسکونی فقط به افرادی که در آنجا زندگی می کنند خدمت می کنند. بنابراین جایی برای پارک کردن در اطراف ساختمان وجود نداشت ، بنابراین لازم بود که این پارک به داخل ساختمان بیاید. یک سونار کوچک در مورد آن.

پارکی که من می خواهم در عکس ۲ نشان دهم ، طبیعت در برابر پس زمینه siluetette پارک است.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

ما طبیعت را در سوم برش می دهیم

اسکیس هتل

اسکیس هتل

ما در حال ساختن هستیم

اسکیس هتل

اسکیس هتل

بیایید سن بسازیم. اما حداقل بیایید طبیعتی را که در ساختمان خود بریده ایم بازگرداند. در زیر من بر کار محوطه سازی بسیار آسان در تراس ساختمان تأکید می کنم. فقط فضای سبز موجود در قسمت زیرین تراس در تراس قرار گرفته است ، هیچ فضای محوطه ای اضافی لازم نیست و قسمت های پایین آن از بیرون قابل مشاهده نیست ، فقط فضای سبز قابل مشاهده است. این لمس ساختمان بسیار آسان است و به نظر جذاب می رسد. در پیاده رو جلوی ساختمان هیچ فضای سبز وجود ندارد ، بنابراین قرار دادن فضای سبز از طبقه دوم ساختمان – تراس ، این شکاف را پر می کند. در تراس یک مرز فلزی بین هر همسایه وجود دارد ، آنها را با فضای سبز جایگزین می کنیم و یک تصویر واضح تر ایجاد می کنیم. علاوه بر این ، از دیدگاه محیطی ، سایه فضای سبز که روی اتاق ها می افتد ، می تواند هاله ای پر جنب و جوش تر ایجاد کند. این یک بازی سایه استما در مقاله صحبت کردیم فضای سبز همچنین با پس زمینه نارنجی ساختمان هماهنگ شده و طراحی جالبی را ایجاد می کند.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

نورپردازی شبانه تراس و ظاهر یک سیاهی تاریک از فضای سبز نیز الگوهای مختلفی را روی نما ایجاد می کند.

طراحی ویلا
آموزش اسکیس قسمت ششم

سپس با استفاده از فرصت های فن آوری مدرن ، کارهای محوطه سازی را روی بام ساختمان نقاشی کردم. این تست که قبلاً بارها آزمایش شده است ، در بسیاری از ساختمانها در خود میلان قرار دارد و بدون هیچ مشکلی مزایای دیگری را به شما می دهد. یک معمار عنصری است که هم از نظر اکولوژیکی و هم از نظر سبک زندگی – از دیدگاه معماری و همچنین از دیدگاه یک محیط متفاوت مناسب است.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

پس از آن ، ما مجبور شدیم یک معماری بسیار ساده اما کاربردی را به ساختمان اضافه کنیم. بنا به درخواست مشتری ، ساختمان به رستوران دوم احتیاج داشت. ما رستوران را به همان سادگی در پارک ها ترسیم کردیم. با این حال ، ما نمی خواستیم آن را به عنوان یک معماری اضافی به ساختمان ، بلکه فقط یک خط نشان دهیم. زیرا سلطه در ترکیب این قسمت باید در پارک بوده است. از آنجا که ایده اضافه کردن رستوران به پارک برجسته تر از ایده اضافه کردن یک پارک به رستوران است ، من با یک خط ساده بر رستوران تأکید کردم.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

پس از این تغییر ، سقف ساختمان به دو بخش یک پارک و یک منطقه رستوران تقسیم شد. بنابراین ، ما توانستیم تعداد مکانهایی را که بدست آورده ایم افزایش دهیم. به عنوان مثال ، اگر به نمودار زیر نگاه کنیم می بینیم که ۵ مکان مختلف وجود دارد:

طراحی ویلا
نقشه ویلا ال اس اف

– رستوران با تاپ و لبه ها ،

– سقف بسته ، لبه های باز ،

– پارک از دو طرف باز ،

– آهن بسته ، رستوران با لبه های باز و

– رستوران باز از دو طرف.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

فکر می کنم این مناسب ترین مفهوم برای میلان ۴ فصل است. طبیعت این شهر پیچیده است. ممکن است بدون توقف چند روز باران ببارد ، اما هوا خوب است. در این حالت می توانید از مناطق بسته با لبه های باز استفاده کنید. بعضی روزها خورشید چنان زیبا می درخشد که در اواسط زمستان می توانید مثل تابستان احساس کنید. در این حالت می توانید از سطوح و لبه های باز استفاده کنید. بعضی اوقات آنقدر سرد است که حتی نمی توانید مدت کوتاهی در بیرون بایستید. در این زمان می توانید با دوست دختر خود شکلات داغ بنوشید و برف برف را در یک رستوران کاملاً بسته تماشا کنید.

به گفته مشتری ، نوع اصلی خدمات در هتل ها امنیت است. پارکی که ما ایجاد کردیم نه تنها به مشتریان هتل بلکه به ساکنان شهرهای اطراف نیز خدمات می داد. در این حالت صحیح نیست که مردم را از هتل به پارک ببرید. علاوه بر این ، بازدید کنندگان از پارک احساس راحتی نخواهند کرد. به همین دلیل ، ایده نصب آسانسور دوم در مکانی مناسب در نمای جانبی ساختمان و بلند کردن افراد در آنجا به روشی متفاوت ایجاد شد.

اسکیس هتل

اسکیس هتل

توجه: برای این پروژه ۵ عکس اسلاید از هر گروه مورد نیاز بود. من ۲۰ اسلاید درست کردم اساتید من از دیدن این اسلایدها بسیار شگفت زده شدند و از من پرسیدند که چرا من قوانین را رعایت نمی کنم و من پاسخ دادم: “من اهمیتی نمی دهم ، یک ایده درخشان دارم.” و آنها بعد از آشنایی با پروژه چیزی نگفتند 🙂

طراحی ویلا
طراحی فنگ شویی

هدف من در گفتن این مسئله تلاش برای شکستن همه قوانین غیر ضروری با ایده های ناب و ارائه سالم است. اما انجام این کار با این دو امکان پذیر است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما