آموزش اسکیس

آموزش اسکیس


آموزش اسکیس قسمت ۱۲ طراحی یادمان

در قسمت بعدی سری طرح هایی که قبلاً به قسمت دوازدهم رسیده ایم ، درمورد اسکچ های یادبود صحبت خواهیم کرد. ما به طور طولانی در مورد مفهوم طراحی صحبت کرده ایم و بارها ذکر کرده ایم که این یک گام مهم در مطالعه معماری است. این نوعی روش برای مطالعه معماری است. معماری چیست؟

بیرون هنرمندی که زندگی را بنا می کند باید زندگی را ببیند و به آن فکر کند. گاهی اوقات او باید راهی برای خروج از هرج و مرج پیدا کند ، گاهی اوقات مجبور است راهی برای خروج از هرج و مرج پیدا کند. بنابراین ، هنگام طراحی با یک روش جدید ، ما با آن توسعه می دهیم ، هدف را نه به معماری ، بلکه به هدفی که معماری به آن هدایت می شود تبدیل می کنیم.

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس طراحی یادمان

همانطور که استادان می گویند ، بزرگترین ایده ها از ایده های کوچک ناشی می شوند. جزئیات ، هر چند کوچک ، اما می تواند بسیار بزرگ باشد. بنابراین حتی کوچکترین قدمی که در این مسیر برداشته ایم می تواند سنگ بنای هر نبوغ آینده باشد.

بیایید روی لحظات کوچک زندگی تمرکز کنیم. حتی بدون هیچ هدف و حتی برای تفریح. در این راه هم از خلاقیت خود و هم دیدگاهی متفاوت از زندگی به این معمار کمک می شود. اما بیایید از وزن این جمله گول نخوریم و فکر کنیم که باید کاری عالی انجام دهیم. همانطور که گفتم ، بیایید سنگ های گوشه ای را جمع کرده و کنار یکدیگر بگذاریم ، و روزی آنها پایه و اساس یک ایده خواهند بود.

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس

اگر طرح های سفر قبلی را به خاطر می آورید ، طرح های موجود در آنجا را به نوعی دفتر خاطرات تصویر تشبیه می کنیم. طرح های یادبود همان معنی را دارند. اما اینها نه تنها تصاویر بصری بلکه قابل خواندن هستند.

طراحی ویلا
آموزش اسکیس قسمت ششم

بسیاری از معماران به دلیل عدم مهارت در طراحی ، ایده های خود را در قالب مقاله نوشتند. این یک تکنیک بسیار جالب است. بیایید این را کمی تغییر دهیم و از هر دو تکنیک با هم استفاده کنیم.

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس

این در مورد ترسیم بخشی از قطعه ای است که هنگام تجربه یک احساس خاص به آن می روید ، و چیزهای دیگری را که می شنوید ، طعم می دهید ، لمس می کنید و بو می کنید. همانطور که زندگی ۵ نفس خود را درک می کنیم ، آنها را روی کاغذ کپی کنید. در اینجا ، سمت طرح فقط بیانگر احساس بینایی ما است. بقیه حواس ما – شنیدن ، چشیدن ، بو کردن ، لمس کردن – ثبت شده است.

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس طراحی یادبود

طرح هایی که از این طریق ساخته می شوند نه تنها از یک دیدگاه واحد برخوردارند بلکه یک فضای خیالی ۳۶۰ درجه را نیز منعکس می کنند. این از نظر زندگی ، احساس و توصیف زندگی مفید است. در انجام این کار ، شما به هر جزئیات توجه می کنید. شما حتی خاطرات گذشته را زنده می کنید و آنها را در “بازی” قرار می دهید ، افکار خود را درباره آینده به اشتراک بگذارید ، مفهوم زمان را نامگذاری کنید و از چیزهای کوچک در یک لایه دیگر لذت ببرید.

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس

این روش از نظر یادگیری و درک زندگی بسیار جالب و آموزنده است. وقتی به آنها نگاه می کنید و بعد از مدتی آنها را می خوانید ، می توانید دوباره به آن مادر برگردید و آگاهانه آن احساسات را دوباره زنده کنید. بسیاری از خاطرات گذشته از حافظه ما پاک می شوند. گاهی اوقات خاطرات ما به عنوان قطعه ای از فیلم به یاد می آید ، اما احساساتی که در آن لحظه احساس می کنیم اغلب فراموش می شوند. طرح های یادبود به حفظ آنها کمک می کند.

طراحی ویلا
آموزش اسکیس قسمت یازدهم

آموزش اسکیس رایگان

این روش همچنین تحریک ۵ حس از طریق طراحی را تحریک می کند ، که به نوبه خود توانایی عادی طراحی را از بسیاری جهات ایجاد می کند. رنگ بیش از حد ، بافت ، نور ، نرمی و غیره ما ایده های گسترده ای از چنین مفاهیمی مانند

آموزش اسکیس

آموزش اسکیس

مقالات

آموزش اسکیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *