آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ


آموزش اسکیس در فتوشاپ

یکی از موضوعات جالب در برنامه درسی دانشگاه که من در آن تحصیل کردم ، یک درس طراحی است. اسکیس در سفر ما قبلاً بحث های زیادی در مورد طرح و اهمیت آن داشته ایم. تصادفی نیست که قبلاً به قسمت دهم رسیده ایم. این بار سعی می کنم در مورد یک روش جالب و مزایای آن صحبت کنم.

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ

همانطور که از عنوان موضوع می بینید ، ما در مورد طرح هایی که با استفاده از Adpbe Photoshop ساخته شده است صحبت می کنیم. یا بهتر بگوییم ، ما با دست ترسیم می کنیم ، اما از طریق برنامه به رنگ ها ، مواد و جلوه های آنها می دهیم.

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس فتوشاپ

به هر حال ، اگر کسی نتواند از این برنامه استفاده کند ، باید امروز آن را بارگیری کرده و امروز آن را باز کند. ممکن است کلمه “کرم” برای متخصصان این زمینه کمی خطرناک به نظر برسد ، اما باور کنید اگر ما آن را در حد مورد نیاز خود برداریم ، آنقدر برنامه ساده است که بهتر است یاد بگیریم که چگونه کرم را یاد بگیریم. من آن را توصیه می کنم زیرا خودم این را یاد گرفته ام. ثبت نام در یک دوره و غیره اگر به این فکر کنید ، می تواند شما را دلسرد کند ، و باور کنید ، ارزش این را ندارد.

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ

خوب ، بیایید به این نکته برسیم. در حقیقت به ما آموخته شد که یک طرح معمولی را در این موضوع ترسیم کنیم. مدتی بعد از توسعه صنایع دستی لازم بود ارزش آنها افزایش یابد. برای افزایش ارزش به معنای واقعی کلمه. از آنجا که با استفاده از این روش می توان مشتری را راضی کرد و یک قدم جلوتر رفت و آمد کرد.

طراحی ویلا
دانلود مبلمان اتوکد مبل

اول از همه ، ما یک طرح از پروژه داخلی (یا معماری) را در خطوط ساده ترسیم می کنیم که می خواهیم قالب را نشان دهیم. فقط خطوط ، بدون سایه ، بدون رنگ و مواد. سپس آن را در فتوشاپ می اندازیم و به روش خوبی بازی را روی طرح می گذاریم.

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ

این معلم اصرار داشت که ما یک تبلت برای نقاشی دیجیتال از نوع wacom بخریم. اما از آنجا که نتوانستم آن را با بورسیه دانشجویی بگیرم ، تصمیم گرفتم با یک موس رایانه معمولی ترسیم کنم. یعنی بهتر است قرص مصرف کنید ، اما اگر اینطور نیست ، قلب خود را مانند یخ نگه دارید. دانشجویی که قبلاً با یک ماوس واحد در کلاس کار می کرده است بالاترین نمره را کسب کرده است 🙂 اگرچه این کار به دور از متوسط ​​نیست ، بدانید که با اشتیاق و سخت کوشی می توان همه چیز را بدست آورد.

ابعاد و اشیاء بیشتر از طرح شما جلوی چشمان شماست ، می توانید یکی یکی آنها را انتخاب و رنگ کنید ، سایه و حجم به آنها بدهید. پس از مدتی ، می توانید از بافتهایی استفاده کنید که گویی در یک برنامه سه بعدی کار می کنید و آن را بر روی سطوح مورد نظر خود در آینده قرار دهید.

طراحی ویلا
ساخت ویلا در مرزن آباد به صرفه است؟

“چرا این کار ضروری است؟” به قول معلم: “تصور کنید که مشتری شما می خواهد فردا شما را ببیند و چیز فوری را ببیند. شما تصاویر سه بعدی و غیره دارید. نه در این حالت ، شما فقط می توانید یک طرح را نشان دهید ، که یک راهکار بسیار حرفه ای نیست. با صرف وقت و تلاش خود برای این ابزار می توانید طرح خود را زیباتر کنید – با ارائه سه بعدی و فتوشاپ رندرها بین طرح »یک نتیجه حرفه ای دیگر کسب کنید.

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ

چگونه در فتوشاپ اسکیس بکشیم

بله ، حتی اگر آن را نپذیریم ، گاهی در زندگی واقعی تجاری با چنین مشتری های عجول و ناگهانی روبرو می شویم. در هر صورت ، ما مجبور به انجام کارهای حرفه ای هستیم زیرا عنوان معمار را به خود اختصاص می دهیم. این مسیر ما را یک قدم به حرفه ای تر نزدیک می کند. من از چنین طرح هایی اطلاعی نداشتم ، نوشتم تا کسانی که نمی دانند بدانند. برعکس ، هیچ ضرری وجود ندارد ، برعکس ، خوب است. وقت خود را بگذرانید و امروز کاری انجام دهید. من حتی خوشحالم که شما کار خود را به ایمیل من ارسال می کنید ، می توانم به یک زن و شوهر از دوستان راهنمایی کنم. من خوشحالم که می توانم آنچه را که در تحصیلاتم آموخته ام با شما به اشتراک بگذارم.

آموزش اسکیس در فتوشاپ

آموزش اسکیس در فتوشاپ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما