قیمت نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ویلا

نقاشی ویلا


فهرست مطالب

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان کیفیت عالی با قیمت مناسب در تمامی نقاط تهران و کرج بازدید نقاشی خانه کاملا رایگان

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ جهت مشاوره تماس بگیرید.

ویدیو نمونه کارهای ما، لطفا یکی از نمونه کارهای مارو مشاهده بفرمایید.

نقاشی ساختمان

برای اینکه نقاشی ساختمان به خوبی انجام شود باید از رنگ های خوب و مناسب با آن ساختمان و مصالح استفاده شود. پس بیاید قبل از آشنایی با رنگ آمیزی ساختمان، با رنگ ها آشنا شویم. رنگ چیست؟ رنگ ماده ای مایع یا ماستیک است که می‌تواند برای رنگ آمیزی، محافظت و ایجاد بافت روی سطوح اعمال شود. آنها معمولاً به صورت مایع ذخیره می‌شوند و پس از استفاده در یک لایه نازک خشک می‌شوند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

برای اطمینان از بهترین پوشش، با استفاده از واشر فشار، گرد و خاک و گرد و غبار را از خانه پاک کنید.

 نکته:

 1. مرحله ۱: از بالا به پایین خانه به روشی نرم و کنترل شده کار کنید و با هر ضربه حدود ۱ متر از دیوار را تمیز کنید.
 2. مرحله ۲: ترمیم سطوح آسیب دیده در کل محیط خانه قدم بزنید و سطوح آسیب دیده مانند چوب، سنگ تراشی، فلز یا ساییده شدن گچ را یادداشت کنید. با استفاده از چاقوی پاک کن پرکننده را روی ترک ها یا سوراخ ها بمالید. پس از خشک شدن، با استفاده از بلوک سنباده متوسط ​​شن و ماسه، کمی‌سنباده بزنید.
 3. مرحله ۳: رنگ های تکه شده یا شل را بردارید پس از خشک شدن فضای بیرونی هنگام نقاشی ساختمان در محیط خانه قدم بزنید و هر رنگ شل یا تکه شده را دور بیندازید.
 4. مرحله ۴: اصلاح نیم بند با استفاده از درز بیرونی هرگونه فاصله بین دیوار ها در خانه مثلا اطراف درها و پنجره ها را پر کنید.
 5. مرحله ۵: از درها، پنجره ها و چراغ ها از رنگ شدن محافظت کنید. با استفاده از ورق های پلاستیکی و یا کاغذ و روزنامه از رنگی شدن درها، پنجره ها و وسایل روشنایی خودداری کنید.
 6. مرحله ۶: در و پنجره ها را رنگ کنید ورق های پلاستیکی را از درها، پنجره ها و وسایل روشنایی جدا کنید. با استفاده از برس، دو لایه رنگ نیمه براق خارجی به چوب و درها اضافه کنید.

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ جهت مشاوره تماس بگیرید

به علت نوسانات قیمت رنگ در بازار قیمت ها کاملا حدودی میباشد جهت استعلام قیمت روز تماس بگیرید.

بروزرسانی تابستان ۱۴۰۰

نوع جنس رنگ حداقل قیمت به ازای متر مربع (تومان) حداکثر قیمت به ازای متر مربع (تومان)

قیمت رنگ روغنی

قیمت رنگ روغنی ۲۵,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ هزار تومان قیمت رنگ روغنی هم بستگی به نوع زیر سازی، دیوار و یا سقف دارد.

قیمت رنگ پلاستیک

قیمت رنگ پلاستیک ۱۵,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ هزار تومان قیمت رنگ پلاستیک درجه ۱ به زیرسازی سقف بستگی داره.

قیمت رنگ اکریلیک

قیمت رنگ اکریلیک ۲۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ هزار تومان بستگی به نوع زیرسازی و پرایمری که در زیر کار استفاده میشه داره. زیر کار اکریلیک خیلی مهم می‌باشد.

قیمت رنگ مولتی کالر

قیمت رنگ مولتی کالر ۲۵,۰۰۰ تا ۴۵,۰۰۰ تومان بستگی به نوع رنگ و کیفیت اون داره.

قیمت رنگ بلکا

قیمت رنگ بلکا  ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ بستگی به نوع پوشش دیواری و کیفیت اون داره.

تیزر نمونه کارما ، لطفا مشاهده بفرمایید.

نقاشی ساختمان دیوار

ویژگی های کمی‌از خانه شما تأثیر بصری فوری مانند نقاشی ساختمان دیوار آن دارد. رنگ فوق العاده اعمال شده خانه شما را جذاب تر می‌کند و به مشخص شدن شخصیت آن کمک می‌کند. برای اینکه به خوبی بتوانید نقاشی ساختمان دیوار و در و پنجره را انجام دهید، بهتر است راه زیر را پیش بگیرید.

 1. مرحله ۱: خانه را آماده رنگ آمیزی کنید. قبل از رنگ آمیزی یک خانه جدید با نمای بیرونی گچ، اجازه دهید هنگام نقاشی ساختمان دیوار ها به خوبی تمیز شوند و گرد و خاک از روی آن ها برداشته شده باشد. اگر در حال رنگ آمیزی یک خانه موجود هستید، دیوارهای خارجی را بازرسی کرده و از نظر برش، لایه برداری، کپک و سایر نقایص اصلاح کنید. با استفاده از محلول سفید کننده کلر با سمپاش باغ، کپک را از بین ببرید. سپس کل قسمت بیرونی را با فشار تمیز کنید تا آلودگی و رنگ قدیمی‌که از بین رفته است پاک شود.
 2. مرحله ۲: رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان غرب تهران مهر و موم کردن هرگونه ترک و همچنین درزها امری حیاتی است. این شامل: قاب پنجره، قاب درب، قالب و … است.
 3. مرحله ۳: رنگ با کیفیت را انتخاب کنید.
نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع نقاشی ساختمان با پتینه کاری به پرداریم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. می دانستید نقاشی ساختمان با پتینه کاری یکی از مدرن ترین شیوه های نقاشی ساختمان محسوب می شود! در این نوع نقاشی، ابتدا نقاش ساختمان به انجام زیرسازی های لازم روی دیوار می پردازد تا سطح یک دستی را ایجاد نماید، سپس دیوارها را با رنگ پس زمینه ای نقاشی می کند و با استفاده از ابزارهای پتینه کاری به ایجاد نقش و طرح مورد نظر بر روی دیوار می پردازد.

 1. در مورد پتینه کاری چه می دانید؟
 2. تکنیک های پتینه کاری در نقاشی ساختمان به چه صورت است؟
 3. پتینه کاری در چه مکان های دارای کاربرد بیشتری است؟
 4. نقاشی ساختمانی با پتینه کاری چه مزایای دارد؟

مورد پتینه کاری چه می دانید؟

پتینه کاری در حقیقت از هنرهای ایتالیایی محسوب می شود که شاخه های گوناگونی دارد، اما زمانی که صحبت از نقاشی ساختمان با پتینه کاری است، در واقع به فعالیت های گفته می شود که موجب دادن ظاهری قدیمی به دیوارهای خانه می گردد. معنای پتینه نیز کهنه کردن است، اما در عمل می بنیم که روح و رنگی جذاب به سطوح، دیوارها و هر چیزی می بخشد. با توجه به اینکه ایرانیان از طرفداران هنرهای کلاسیک و سنتی هستند، پتینه می تواند برای روحیه زیباشناسی آن ها مفید باشد. امروزه شاهد مدرن شدن پتینه کاری نیز هستیم و شاهد ایجاد بافت های زیبا و دیدنی با طرح های جذاب و متنوع با استفاده از این هنرمی باشیم.

تکنیک های پتینه کاری در نقاشی ساختمان 

با توجه به این که امروزه پتینه و پتینه کاری از هنرهای رایج در رنگ آمیزی ساختمان می باشد به همین جهت تکنیک های مختلفی از این هنر به وجود آمده است که برخی ازآنها بدین شرح هستند:

 • پتینه کاری با اسفنج

استفاده ازایت تکنیک در نقاشی ساختمان در عین سادگی موجب زیبایی هر چه بیشتر ساختمان می‌گردد، ابندا دیوار را با رنگی زمینه ای نقاشی می کنند و سپس با قطعه‌ای اسفنج که آغشته به رنگ است، ضربه های بر روی دیوار وارد می نمایند.

 • پتینه کاری با پارچه

برای استفاده از این تکنیک تعداد پارچه مچاله شده تهیه می کنند و سپس به نوبت هر کدام را به رنگ آغشته کرده و بر روی دیوار ضربه می زنند.

 • پتینه کاری با راه راه کردن دیوار

از جمله روش های پرطرفدار پتینه کاری محسوب می شود که در این روش ابتدا وسط دیوار را مشخص می کنند و به انداز ۵.۷ سانتی متر از اطراف وسط دیوار به کناره حرکت می کنند و به راحتی اولین نوار ۱۵ سانتی متری ایجاد خواهد شد.
بدین گونه تمام دیوار را به نوارهای ۱۵ سانتی متری تبدیل می کنند، اما بهتر است تمام دیوارها را این گونه نکرد چرا که موجب شلوغی خواهد گردید.

 1. کاربرد پتینه کاری

با توجه به این که مدل های پتینه کاری بسیار زیاد هستند به همین جهت می توان گفت در همه جا می توان از آن ها استفاده کرد.
کسانی که قصد دارند خانه ای را بازسازی کنند یا دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهند و موارد از این قبیل حتماً سراغ هنر پتینه کاری نیز می روند.
از جمله کاربردهای فراوان پتینه کاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پتینه کاری ساختمان
 • پتینه کاری روی دیوار
 • پتینه سقف
 • پتینه گچبری
 • پتینه روی ام دی اف
 • پتینه روی شیشه
 • پتینه روی چوب
 • پتینه کاری روی مبل
 • نقاشی خانه
 • و …

بنابراین با توجه به این که امکان استفاده از این هنر بر روی همه سطوح وجود دارد، می توان گفت از کاربردهای مختلفی برخوردار است.

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری چه مزایای دارد؟

استفاده از پتینه کاری در نقاشی ساختمان مزایای زیادی به همراه دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پتینه کاری جلوه زیبا و دلنشین به محل استفاده می دهد.
 • امکان اجرای پتینه کاری روی همه سطوح همچون دیوار، سقف و …
 • دارای ماندگاری بسیار بالا
 • دارای امکان شستشو و ترمیم
 • پر نمودن هرگونه خوردگی و ترک بر روی دیوار
 • ایجاد فضای خاص و جذاب در ساختمان
 • و …،

بنابراین بسیاری از افراد که از مزیت های پتینه کاری آگاه هستند در نقاشی ساختمان خود از این هنر بهره می برند، جهت نقاشی پتینه میتوانید با ما تماس بگیرید.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

رنگ مولتی کالر چیست؟

Multicolor (مولتی کالر) که در فرهنگ ما به رنگ مولتی کالر معروف و شناخته شده است، یعنی رنگی که از ترکیب چند رنگ ایجاد شده باشد، به عبارتی ساده تر رنگارنگ و یا همان رنگ ترکیبی.

در مولتی کالر در داخل رنگی که در زمینه است و تک رنگ است از تکه های رنگی متنوع و یا رشته هایی از رنگ استفاده می شود.

ویژگی های رنگ مولتی کالر چیست:

 1. این رنگ ترکیبی نسبتا جدید و مدرن است؛ یعنی زمان پیدایش مولتی کالر بعد از رنگ پلاستیک و رنگ روغن است.
 2. بسیار متنوع و غیریکنواخت و زیبا و آرامش بخش هستند.
 3. لایه ی زیرین و زمینه ای مولتی کالر را با استفاده از رنگ ها پلاستیکی ، اکریلیک و پرایمرهای مخصوص و با استفاده از قلم و غلطک ایجاد کرده و سپس با استفاده از اسپری های مخصوص، رنگ نهایی که همان مولتی کالر است را اضافه می کنند. ( رنگ نهایی را نمی توان با غلطک و قلم ایجاد کرد)
 4. قابل شستشو نیستند، و به دلیل اینکه ضد آب نیستند، کمتر در منازل به کار می روند. ولی اگر از رنگ پرایمر مخصوص و رنگ روغن در رنگ زمینه استفاده شود مولتی کالر قابل شستشو است؛ اما اگر از رنگ پلاستیک برای رنگ زمینه استفاده شود، مقاومت مولتی کالر در برابر آب کمتر است و قابل شستشو نیست، پس مقاومت این رنگ در برابر آب به رنگ زمینه ی آن بستگی دارد.
 5. رنگهای مولتی کالر مناسب برای مکان های عمومی و پر رفت آمد هستند؛ زیرا گرد و غبار کمتری را به خود جذب می کنند.
 6. مولتی کالر ها آماده هستند و نیاز به هیچ گونه حلالی ندارند و غلظت آنها نیز از قبل تعیین شده است.

بوی کمتری نسبت به رنگهای دیگر دارند.

 1. با رنگ مولتی کالر می توان تمامی معایب و موج های دیوار را  پوشاند و از چشم ها دور نگه داشت.
 2. به دلیل استفاده از اسپری برای اجرای این رنگ، سرعت کار بسیار بالاست و بسیار زود نیز خشک می شود.
 3. مولتی کالر ها مقاوم در برابر نور خورشید نیز هستند.
 4. نقاشی خانه

بلکا چیست؟

بلکا با نام های متفاوتی در مناطق مختلف شناخته می شود؛ به عنوان مثال پتینه و یا رومالین. در کل، بلکا ساختاری طبیعی دارد و سازگار با محیط زیست، بهداشت و سلامتی است؛ زیرا با بلکا پوششی طبیعی را بر روی سطوحی مانند دیوار و سقف ایجاد می کنید.

ویژگی های منحصر به فرد و خاص بلکا کدامند:

 • سالم تر و بهداشتی تر از دیگر گونه های رنگ مانند رنگ روغن و کاغذ دیوار است.
 • در تعداد رنگ و طرح بسیار متنوع است.
 •  زیر سازی بسیار کمی نیاز دارد.
 • استحکام و مقاومت بالایی دارد.

قابل اجرا بر روی سطوح آهنی، شیشه، آلومینیوم، رنگ روغن، سطوح سیمانی، گچ نرمه، گچ سفید و سطوح پوشانده شده با سیمان نرم نیز می باشد؛ تنها در برخی از موارد استفاده از خمیرهای غلیظ تر و یا ایجاد زیر ساخت های محکم تر و یا زیر ساخت های خاص نیاز است.

قیمت این نوع پوشش سلولزی بسیار پایین و مناسب است و نحوه ی نصب آن نیز آسان است.

عایق در برابر حرارت، سرما و سر و صدا است. دیواری که با بلکا تزیین شده است علاوه بر زیبایی، در فصل های سرد و گرم از هدر رفتن حرارت جلوگیری می کند و مانند یک عایق، مانع از به هدر رفتن گرما و سرما می شوند. ( گرم نگه داشتن منزل در سرما و خنک نگه داشتن آن در گرما)

 • بدون بو و بهداشتی و قابل شستشو است.
 • مقاوم در برابر آتش و ضربه ( نسبت به رنگ های شیمیایی دیگر)
 • گرد و غبار را جذب نمی کند زیرا در ساختار آن از فیبر و آنتی استاتیک مواد خام استفاده شده است.
 • ضد الکتریسیته ساکن است.
 • دیر کثیف می شود.
 • قابل ترمیم و بازسازی است.
 • نور را بازتاب می کند.
 • در دو نوع ابریشمی و سلولزی موجود می باشد.
 • در ترکیب آن از هر گونه رنگ سرد و یا گرم استفاده شده است.

رنگ و نقاشی ساختمان

بیایید به انواع رنگ ها نگاهی بیاندازیم!

رنگ قهوه ای شکلاتی

قهوه ای شکلاتی به اندازه کافی تاریک است اما دیدش نسبت به رنگ مشکی کمتر خشن است و معمولا مورد علاقه مردم است و حال و هوای دلنشینی دارد. در خانه های بزرگتر بسیار زیبا به نظر می‌رسد و حتی با سبزه های ملایم و سفیدهای خامه ای برای یک سبک طبیعی پایین خانه بسیار مناسب به نظر می‌رسد. ابریشمی، آبی آسمانی. شاد، در عین حال آرام و آرامش بخش است. همه آبی را دوست دارند. این یادآور اقیانوس، آسمان است و احساسات را برای اثر آرام بخش متعادل می‌کند و مطمئناً محله را زیباتر می‌کند. خامه ای، سفید.

رنگ روشن برای داخل خانه مناسب است و برای قسمت بیرونی با سفید خامه ای و رنگ شیری همراه شود منظره زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. طبیعی، سبز گرم. این رنگ سبز آرام برای یادآوری یک روز تند و پاییز در جنگل مناسب هستند. اگر به سمت فضاهای روستایی می‌روید، این رنگ الهام گرفته از نعمت است و این می‌تواند بهترین انتخاب برای بیرون خانه شما باشد. هازی، خاکستری مرموز. رنگهای خنثی مثل خاکستری است. این سبک هنوز دارای آن جنبه مرموز است که باعث می‌شود همه احساس خوش آمد گویی و هیجان کنند.

شاد، زرد. یک رنگ کلاسیک برای خانه کلاسیک، رنگ زرد باعث لبخند همه می‌شود. شاید بهترین لباس برای پوشیدن اتاق خواب شما نباشد اما مطمئناً در بیرون از خانه و رنگ آمیزی ساختمان شما با این رنگ باعث می‌شود که خانه بدرخشد. پر جنب و جوش، قرمز آجری.

بسیاری از مردم خانه خود را فقط با رنگ قرمز و آجری رنگ آمیزی می‌کنند، اما این شما هستید که تصمیم میگیرید که خانه شما با این رنگ در محله جذابیت داشته باشد یا خیر. پررنگ، سیاه نیمه شب. همه عاشق رنگ مشکی هستند، این کلاسیک ترین رنگ از همه رنگ هاست! نقاشی ساختمان مدرن و اگر درست انجام شود، پیچیده ترین راه برای نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل شما است. رنگ کردن پنجره ها به رنگ سفید باعث جذابیت هرچه بیشتر آن می‌شود.

شنی، بژ ساحلی رنگ آرام، برای دوستداران ساحل یا کسانی که در نزدیکی آب زندگی می‌کنند بسیار مناسب است.

رنگ خاکستری خنثی. رنگ تقریبا خاکستری باعث آرامش خانه شما می‌شود.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

انواع نقاشی ساختمان

رنگ در هر پروژه بهسازی منزل و نقاشی ساختمان نقشی اساسی دارد. رنگ ها می‌توانند نمای داخلی و خارجی خانه ها را از کسل کننده بودن به یک خانه جدید بعد از نقاشی ساختمان و نقاشی منزل تبدیل کنند. بنابراین، دانش کامل در مورد انواع نقاشی ساختمان به شما کمک می‌کند تا پروژه نقاشی را مطابق با ترجیح کاربران از نظر اقتصادی طی کنید.

 1. نقاشی ساختمان برای محافظت از مصالح
 2. نقاشی ساختمان برای زیبایی بیشتر ساختمان
 3. نقاشی خانه

انواع مختلف رنگ مورد استفاده در خدمات ساختمانی عبارتند از:

رنگ روغن: رنگ های روغنی عمدتا در دیوارهای داخلی هنگام نقاشی ساختمان های مسکونی اعمال می‌شود. این رنگها معمولاً در سه لایه، یعنی آستر، زیرپوش و پوشش نهایی اجرا می‌شوند. رنگ های روغن عمدتا در دو نوع براق و مات موجود است. رنگ روغنی براق بر روی سطوح صاف اعمال می‌شود. از طرف دیگر، رنگ مات به سطحی اعمال می‌شود که دارای لرزش است و نمی‌تواند توسط بتونه پوشانده شود. بهترین نکته در مورد رنگ روغن این است که این رنگ دوام بیشتری دارد.

نقاشی طرح سنگ

نقاشی طرح سنگ

رنگ اکریلیک

در این مقاله قصد داریم به موضوع نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک بپردازیم پس ما را همراهی کنید. طراحی ویلا نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک بسیار شایع است چرا که از جمله رنگ های به شمار می رود که حلال آن آب است وبه همین جهت به هیچ ماده مضر و آلی جهت حل کردن نیازندارد و بهترین جایگزین رنگ روغن است و به همین خاطر مصرف آن روز به روز افزایش می یابد.

 1. نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک شامل چه مراحلی است؟
 2. انواع رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد؟
 3. مزایای رنگ اکریلیک چیست؟
 4. نقاشی خانه

مراحل نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک 

برای این که نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک موجب زییایی هر چه بیشتر ساختمان گردد باید نقاش مراحل را رعایت کند که به صورت زیر هستند:

 • برای نقاشی ساختمان زیرسازی لازم را انجام دهید.
 • از پرایمر استفاده کنید تا قابلیت شستشو را نیز داشته باشد.
 • از بتونه ماستیک روغنی نیز استفاده نماید.
 • اجرای آستری اول
 • اجرای آستری دوم
 • اجرای رویه ای از رنگ اکریلیک
 • اجرای نهایی رنگ اکریلیک
 • نقاشی خانه

همچنین می توان با ترکیب نمودن موادی به رنگ اکریلیک یک رنگ طلایی ایجاد کرد.

برای این کار می توان دو روش را به کار گرفت یا از رنگی آماده استفاده کرد یا به خرید پودر طلایی و ترکیب آن با رنگ اکریلیک به میزان دلخواه رنگ مورد نظر خود را ایجاد کرد.

انواع رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان ؟

رنگ اکریلیکی که معمولا برای نقاشی ساختمان از آن استفاده می شود به صورت های مختلفی تولید می گردد که به قرار زیر هستند:

 • رنگ اکریلیک براق

این نوع رنگ به دلیل داشتن قابلیت های بالای که دارد بسیار مورد استفاده قرا میگیرد که برخی از این قابلیت ها شامل پوشش دهی بالا، بی بو، قابل شستشو و دوام بالا و … هسستند.

 • رنگ اکریلیک نیمه براق

این نوع رنگ به صورت نیمه براق می باشد و دارای پوشش دهی بالا و مقاومت زیادی است.
این رنگ  را بر روی سطوح گچی ، سیمانی، بتونی و کاغذ دیواری و … می توان به کار گرفت و از آنجایی که بی بو و قابل شستشو می باشد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 • رنگ اکریلیک مات

این نوع رنگ نیز طرفداران زیادی دارد، اما معمولا باید این رنگ را در مکان های که گرد و غبار کمتری دارند، مورد استفاده قرار داد چرا که به راحتی هر گونه لکه و غبار را جذب می کند.

مزایای رنگ اکریلیک چیست؟

استفاده از رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان مزایای زیادی دارد که برخی از آن ها به صورت زیر هستند:

 • رنگ اکریلیک از بوی کمی برخوردار است:

از آنجایی که حلال این رنگ آب است به همین جهت از حلال های که دارای بوی تندی همچون تینر هستند در آن استفاده نمی شود.
به همین جهت می توان گفت این مزیت بسیار مهم است چرا که بوی که از رنگ های روغنی ایجاد می شود برای سلامتی بدن بسیار مضر است به همین جهت بسیاری از افراد دوست دارند نقاشی ساختمانشان را با رنگ اکریلیک انجام دهند.

 • رنگ اکریلیک بسیار سریع خشک می شود:

با توجه به این که این رنگ سریع خشک می شود پس در مدت زمان کمی می توان ناحیه بیشتری را نقاشی کرد و بدین ترتیب کار نقاشی ساختمان زودتر تمام می گردد.

 • رنگ اکریلیک پوشش دهی زیادی دارد:

بنابراین برای نقاشی ساختمان با رنگ کمتری می توانید مقداری بیشتری را رنگ کنید که موجب کم شدن هزینه ها می شود.

 • استفاده ازرنگ اکریلیک بر روی همه سطوح:

امکان استفاده از این رنگ بر روی همه سطوح وجود دارد حتی فلزات.

 • رنگ اکریلیک قابل شستشو می باشد:

قابلیت شستشو این رنگ به زیر سازی که برای آن به کار رفته بستگی دارد، اگربا  پرایمرمخصوص و رنگ روغن زیرسازی شده باشد قابلیت شستشو دارد.

 • این رنگ با محیط زیست سازگاری بالای دارد:

به دلیل این که حلال آن آب است به همین جهت با محیط زیست نسبت به رنگ روغن سازگارتر است.

 • امکان ترکیب نمودن رنگ اکریلیک به دلیل این که پایه آن آب است با مواد ضد قارچ و ضد باکتری وجود دارد.
 • استفاده از مواد اولیه مناسب که با تکنولوژی های بالا ساخته شده است.
 • نقاشی خانه
 • نقاشی خانه

  نقاشی خانه

 خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی با سیمان: از این نوع مواد رنگی به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی دیوارهای آجری خشن استفاده می‌شود. بنابراین، این رنگ نقش مهمی‌در خدمات نقاشی خارجی دارد. این رنگ به صورت پودر موجود است که لازم است قبل از استفاده با آب مخلوط شود. از رنگ سیمان با دوام و ضد آب، به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی سطوح ناهموار در نمای خارجی ساختمان استفاده می‌شود. علاوه بر این، با استفاده از دو لایه رنگ سیمانی، می‌توان سطوح مستعد رطوبت را رنگ آمیزی کرد.

نقاشی رنگ پلاستیک: این نوع مواد رنگی شامل انواع مختلف پلاستیک به عنوان پایه و آب به عنوان رقیق تر است. به دلیل در دسترس بودن طیف گسترده ای از رنگها و ظاهر و احساس جذاب ارائه شده، این نوع رنگ بیشتر در رنگ آمیزی فضای داخلی هنگام نقاشی ساختمان مدرن استفاده می‌شود. علاوه بر این، این نوع رنگ اغلب برای نقاشی فضای داخلی فضاهای تجاری مانند نمایشگاه ها، سالن های نمایش و غیره استفاده می‌شود.

نقاشی منزل

نقاشی منزل

هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در هزینه رنگ آمیزی ساختمان تاثیر می‌گذارد. این موارد عبارتند از:

 • نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان
 • تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان
 • تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان
 • نقاشی خانه

همچنین نوع رنگ برای نقاشی ساختمان مدرن یا دلخواه شما مسئله مهمی در هزینه های نقاشی ساختمان در تهران دارد. نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان مصالح ساختمانی شامل قسمت روغن زدن دیوارها و بتونه کاری می‌شود و با توجه به قیمت مصالح، هزینه نقاشی ساختمان غرب تهران متغیر است. تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان تهران نقاشان با توجه به متراژ محل مورد نظر (دیوارها و سقف) مبلغی را به عنوان دستمزد در نظر می‌گیرند.

نقاشی خانه به هرحال برای اینکه به یک نقاشی تمیز دست پیدا کنید، باید از فردی که به درستی این کار را انجام می‌دهد استفاده کنید. تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان تهران رنگ کردن یک محل با رنگ های مختلف روغنی، پلاستیکی و … انجام می‌شود قیمت نقاشی ساختمان در تهران و با توجه به نوع آن، مبلغ رنگ و هزینه رنگ آمسیزی ساختمان نیز نیز متغیر می‌شود.

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما ساختمان، رنگ آمیزی نما در کرج ساختمان دیوارهای بیرونی یک ساختمان (نمای) برجسته ترین ویژگی معماری آن است. رنگ نما در عین حال آنها در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارند. بنابراین ، باید از نظر زیبایی و  دید عمومی به نما توجه ویژه کرد و  همچنین در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم باشند.در ادامه به روش های  تمیز کردن و رنگ کردن نمای ساختمان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

چرا تمیز کردن نما مهم است؟

به عبارت ساده ، یک ساختمان تمیز و جذاب بسیار زیبا تر از یک ساختمان کثیف و زیبا است. هیچ انکاری وجود ندارد که نمای زیبایی از نمای جلوی پذیرایی و مهمان نوازی ارائه کند و به تنظیم لحن بقیه ساختمان و کسب و کار شما کمک کند.

نقاشی ویلا

نقاشی ویلا

رنگ آمیزی نما ساختمان

اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محوطه شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما در حالت تیپ تاپ نگه داشته شده و از ، لکه ها و علائم ناخوشایند نگهداری نشده است. تمیز کردن نمای ساختمان شما نیز در صورت اجاره ملک از اهمیت بسیاری برخوردار است. ممکن است متوجه شوید که قرارداد اجاره شما بیان می کند که باید نمای بیرونی ساختمان را حفظ کنید ، بنابراین ضروری است که این قسمت از ملک را همیشه تمیز نگه دارید.

نقاشی نمای ساختمانها با رنگ آکریلیک:

نقاشی خانه راه حل ایده آل برای نقاشی نمای ساختمان ها  رنگ آکریلیک است. این رنگ اکریلیک دارای کیفیت بالا است و قابلیت پوشش دهی عالی را دارد . سفت شدن با آب ، از ویژگی های خوب این رنگ  در برابر رطوبت است. نفوذپذیری بخار و الاستیسیته و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی   یکی دیگر از ویژگی های این رنگ به حساب می آید .  برتری رنگ های اکریلیک نسبت به رنگ پلاستیک  قابلیت شستشوی عالی آن است .  این رنگ مناسب برای کاربردهای خارجی و داخلی ، بر روی سطوح جدید یا قدیمی ، در تمام سطوح طبیعی مانند بتن ، رندر ، آجر ، سیمان آزبست ، تخته گچ و غیره می باشد.

آماده سازی بستر نقاشی نما ساختمان :

بستر رنگی باید خشک و عاری از هرگونه چربی ، گرد و غبار ، مواد سست و غیره باشد. هرگونه نقص موجود در رندر باید با ملات سیمانی اصلاح شده پلیمر ، با ملات سیمان آهک یا با ملات سیمان آهک سفید سریع تعمیر شود. نقص روی بتن در معرض باید با بتونه های سیمانی اصلاح شده با پلیم ترمیم شود. ترک ها یا اتصالات باید تقریباً گسترده شوند. ۵ میلی متر قبل از پر کردن سیلانت اکریلیک است. پس از آن ، سطح باید با پرایمر اکریلیک آغاز شود. به خصوص هنگامی که رندر سست باشد و امکان مالش آن وجود داشته باشد ، سطح آن را تثبیت می کند.

آیا خودم می توانم نمای ساختمان را تمیز کنم؟

خبر خوب این است که می توانید خود نمای ساختمان را تمیز کنید. با این حال ، شایان ذکر است که این می تواند یک کار دشوار باشد و اطمینان از داشتن صحیح تجهیزات ، راه حل های تمیز کردن و لباس قبل از شروع کار بسیار مهم است. نقاشی ویلا همچنین تشخیص این نکته ضروری است که تمیز کردن نمای ساختمان شما به ارتفاع کار خواهد کرد ، بنابراین ضروری است که بهداشت و ایمنی را در همه اوقات جدی بگیرید. اما اگر این کار را به متخصصان این کار بسپارید مسلما هم کار تمیز تر انجام می گیرد و هم شما دچار دردسر و خطر نمی شوید .

ارتباط مستقیم روحیه افراد با رنگ ساختمان 

 مسلما رنگها با روحیه افراد ارتباط مستقیم دارد . می توان گفت علم روانشناسی ثابت کرده است وقتی افراد در معرض رنگ های روشن و شاد قرار می گیرند شادتر و در معرض رنگ های تیره قرار می گیرند غمگین تر هستند . نقاشی نما ساختمان می تواند از رنگ های شاد و روشن استفاده شود تا بر روحیه افراد گذری نیز تاثیر گذار باشد.

 در گذشته ، سایه های رنگ مانند قرمز پر رنگ یا قهوه ای شکلاتی با احتیاط  استفاده می شدند ، زیرا استرس حرارتی روی سطوح تیره در گرمای تابستان بسیار بالا بود. اکنون حتی در دمای هوای بالا نیز خنک باقی می ماند ، زیرا باعث افزایش گرما برای سطوح عایق نما می شود و در نتیجه از تقویت و رندرهای نهایی در برابر دمای بیش از حد محافظت می کند. با استفاده از SolReflex ، حتی رنگارنگ ترین سلیقه ها قابل اجرا هستند و هر رنگی که به آن علاقمند هستید را در ساختمان خود به کار ببرید .

نقاشی نما

رنگ آمیزی منزل

رنگ آمیزی ویلا یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای تقویت جذابیت خانه و افزایش ارزش فروش مجدد آن و حتی بیشتر از آنچه که در خانه دوست دارید به شما کمک کند. اما اگر این کار را به اشتباه انجام دهید، می‌تواند فقط هزینه اضافی برای شما قلمداد شود. با رویکردی آگاهانه در رنگ آمیزی منزل می‌توانید خانه ای زیباتر از قبل برای خود فراهم کنید.

چه خودتان این کار را انجام دهید و چه یک فرد حرفه ای استخدام کنید، رنگ آمیزی منزل شما یک پروژه گسترده است. اگر تخمین پیمانکار رنگ بیش از حد زیاد است، آیا خودتان حاضرید کار را بر عهده بگیرید؟ صاحبان خانه هایی که از آغاز تابستان نقاشی خانه خود را شروع می‌کنند اغلب تا اواسط تابستان تمام نمی‌شوند. پس باید زمان رنگ آمیزی خانه خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن تصمیم گیری کنید.

چرا خانه را نقاشی می‌کنید؟

نقاشی برای فروش در آینده ممکن است به معنای انتخاب یک طرح نقاشی ساختمان باشد که بیشتر از شما برای دیگران جذاب باشد. اما ممکن است شما برای زیبایی خانه خود آن را رنگ آمیزی می‌کنید. در این صورت، طراحی ویلای مدرن شاید بخواهید همان رنگ را دوباره تکرار کنید. این کار باعث سهولت در نقاشی خانه نیز می‌شود. رنگ آمیزی رنگ جدید خانه، یک بازسازی اصلی است که به راحتی قابل برگشت نیست. وقت اضافی را صرف اطمینان از مناسب بودن این رنگ جدید برای خانه خود کنید.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی خانه

نقاشی خانه بیشتر صاحبان خانه دوست دارند یک خدمه حرفه ای خانه شان را رنگ آمیزی کند. با این حال، هزینه های چشمگیر مربوط به انجام آن باعث شده که بسیاری از صاحبان خانه ها را وسوسه کند تا به تنهایی این کار را انجام دهند. علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، وقتی رنگ آمیزی منزل خود را خودتان انجام می‌دهید مزایای غیر منتظره ای برای شما دارد. وقتی هوا مساعد است، نقاشی در فضای باز می‌تواند تقریباً لذت بخش باشد.

اگر ترجیح می‌دهید به جای پاشیدن و اسپری کردن، رنگ آمیزی منزل را با دست انجام دهید، می‌توانید برای مدت کوتاهی وارد پروژه شوید که با برنامه شما مطابقت داشته باشد. هنگام نقاشی، پخش لیست آرامش بخش موزیک های مورد علاقه خود را فراموش نکنید. یکی دیگر از مزایای نقاشی خانه توسط خود شما این است که شروع به دیدن خانه خود از نزدیک و با جزئیات بسیار می‌کنید. مناطقی را که نیاز به اصلاح دارند مشاهده می‌کنید. تا زمانی که در اجرای پروژه نقاشی عجله ندارید، باید برای حل این مسائل وقت بگذارید.

 نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

استخدام نقاشان حرفه ای

نقاشان حرفه ای معمولاً همراه با دیگر خدمه کار می‌کنند، نقاشی ساختمان نه به صورت جداگانه و تک. این کمک می‌کند تا کار حتی سریعتر پیش رود و با اینکار انتظار می‌رود تاریخ اتمام ظرف چند روز باشد نه ماه ها باشد. نقاشی ساختمان مدرن نقاشان حرفه ای صاحب تمام ابزارهای نقاشی مورد نیاز هستند. برخی از این ابزارها مانند اسپری های رنگی با سرعت بالا، نردبآن های کششی و اغلب داربست ها است که خرید و اجاره آن ها برای صاحبان خانه برای آنها پر هزینه است. نقاشان حرفه ای کار با کیفیت تولید می‌کنند. فقط قبل از استخدام مطمئن شوید که کارهای قبلی آنها را بررسی کرده اید.

انتخاب رنگ منزل

بدون هیچ گونه استدلال، انتخاب رنگ برای خانه بهترین و مهمترین قسمت این پروژه است. خانه هایی که برای فروش در آینده نقاشی می‌شوند، باید بیشترین خریداران را به خود جلب کنند. رنگ های خنثی متناسب با دیگر قسمت های ساختمان بهترین نتیجه را برای این کار دارند. در غیر این صورت، رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و مطمئن شوید که متناسب با سبک خانه شما باشد. نمونه های رنگ را در اندازه های حداقل ۱ کوارت بخرید و این رنگ را حداقل در دو طرف خانه خود بمالید تا رنگ ها را در نور های مختلف ببینید.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

همه چیز درباره رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما در ساختمان، یک کار سلیقه ای است. برای داشتن ساختمانی با پوششی زیبا به سراغ نقاشی نما خواهیم رفت تا با رنگ های متنوع، جلوه ای خاص و چشم گیری در ظاهر ساختمان ایجاد کنیم.

رنگ آمیزی نما چیست؟

در واقع رنگی که جهت زیبا سازی یا طراحی نمای قسمت بیرونی مکان های مختلف، مانند ادارات، مکان های عمومی و منازل و … به کار برده می شود، همچنین خاصیت ضد ضربه و ضد آب دارد رنگ آمیزی نما می گویند. بهتر است اشاره شود که نقاشی نما علاوه بر جذابیتی که به نمای بیرونی ساختمان می بخشد، در زیبایی شهر نیز تاثیر زیادی خواهد داشت. از دیدگاه روان کاوی، زیبایی و تنوع رنگ ها با نقاشی نما در ساختمان ها، بر روحیه و خلق و خوی افراد اثر مثبتی را خواهد گذاشت. توجه داشته باشید رنگ هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، از خاصیت عایق حرارتی و رطوبتی برخوردارند، حتی در برابر بارندگی های شدید نیز مقاومت بالایی را دارند.

رنگ آمیزی نما

 1. ویژگی رنگ های مورد استفاده در نقاشی نمای ساختمان
 2. رنگی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت، باید در برابر شرایط مختلف جوی مانند برف و باران، حتی نور و گرمای خورشید و … مقاومت و توانایی بالایی داشته باشد.
 3. رنگی که انتخاب می شود باید خاصیت چسبندگی خوبی را داشته باشد تا از دوام زیادی برخوردار باشد.
 4. توجه داشته باشید رنگی که در نقاشی نمای ساختمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت نباید بعد از مدت کوتاهی دچار رنگ پریدگی شود.
 5. بهتر است برای رنگ کردن نمای ساختمان رنگی را انتخاب نمایید تا کاملا استاندارد و کیفیت لازم را داشته باشد.
 6. نقاشی خانه

انواع رنگ های نمای ساختمان

 1. رنگ نانو: این نوع رنگ نمای ساختمان، از توانایی و دوام بالایی در مقابل هر نوع شرایط آب و هوایی برخوردار است و عایق خوبی محسوب می شود.
 2. رنگ کنیتکس: در واقع این رنگ از آب و روغن تشکیل شده است، همچنین مقاومت زیاد در برابر رطوبت از مهم ترین ویژگی های رنگ کنیتکس می باشد.
 3. رنگ اپوکسی: از این نوع رنگ بیشتر در ساختمان های ورزشی یا تجاری استفاده می شود.
 4. نقاشی خانه
نقاشی نما

نقاشی نما

فاکتورهای لازم برای نقاشی نمای ساختمان بهتر است رنگ آمیزی نمای ساختمان با شرایط آب و هوایی منطقه تناسب داشته باشد تا در برابر هر گونه شرایط جوی از جمله وزش بادهای شدید، تغییرات دمایی در فصول سال یا بارش و گرما، اشعه خورشیدی و … از پایداری و مقاومت بالایی برخوردار باشد. به بیان ساده تر رنگی که انتخاب می کنید سازگار با اقلیم منطقه باشد.
توجه داشته باشید، رنگی را که انتخاب می نمایید باید بر حسب نوع ساختمان اعم از آپارتمانی یا ویلایی و حتی معماری سنتی یا مدرن باشد.
در ابتدای نقاشی نما، اصول کار این است که تمامی قسمت های بیرونی ساختمان مانند دیوارهای پشت یا دیوارهای جلوی ساختمان و درب و … تفکیک شوند و بعد با توجه به نوع رنگ هایی که در اختیار هست تعیین کنید که برای نقاشی هر قسمت چه رنگی استفاده شود.
چنانچه در منطقه ای مانند شمال کشور زندگی می کنید، که همه جا پوشیده از رنگ سبز چمن و جنگل و درخت و … است دیگر نباید از رنگ سبز در نقاشی نمای ساختمان استفاده شود، زیرا با این کار زیبایی ساختمان پنهان خواهد شد.
رنگی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت بهتر است با توجه به نوع مواد و متریالی باشد که در ساخت ساختمان به کار گرفته شده اند، با در نظر گرفتن نوع منطقه و نوع نمای چوبی، بتنی و سیمانی که در نمای ساختمان به کار برده شده است، مطمئنا رنگ هایی که برای هر کدام از آن ها استفاده خواهد شد متفاوت خواهد بود.

آشنایی با کاتالوگ رنگ ساختمان

یکی از لوازم مورد نیاز برای نقاشی ساختمان، کاتالوگ رنگ ساختمان است. برای همه رنگهای ساختمانی مانند رنگ روغنی، رنگ بلکا، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک و …. کاتالوگ وجود دارد. کاتالوگ ها کمک می کنند تا رنگ مورد علاقه شما برای محل زندگی یا ساختمان خودتان به دست آید. نقاشان ساختمان نیز بر اساس همان کاتالوگ طراحی شده رنگ را بر روی دیوار و سقف ساختمان اجرا می کنند. اما زمانی که قرار است شما کاتالوگ رنگ مد نظر خودتان را انتخاب کنید باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید. آشنایی با این نکات می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد که در ادامه برخی از آنها را خدمت شما بیان می کنیم.

کاتالوگ رنگ ساختمان

کاتالوگ رنگ ساختمان

نکات مهم در انتخاب کاتالوگ رنگ ساختمان

 • منحصر به فرد بودن: سعی کنید کاتالوگی را انتخاب نمایید که منحصر به فرد باشد و مشابه آن در فضاهای دیگر مورد استفاده قرار نگرفته باشد
 • دقت در روانشناسی رنگ: شما باید برای روانشناسی رنگ در کاتالوگ رنگ دقت زیادی داشته باشید. مثلاً رنگ مشکی نشانه سلطه و قدرت است یا رنگ سفید را برای تازه عروسان انتخاب می کنند. روانشناسی رنگ در آینده تاثیر زیادی بر زندگی شما خواهد داشت
 • طراحی به روز: همواره به دنبال کاتالوگ هایی باشید که متناسب با شرایط روز جامعه طراحی شده باشند و کاتالوگ های قدیمی را کمتر مورد توجه قرار دهید.

از چه کسی بخواهیم طراحی کاتالوگ را برای ما انجام دهد؟

افراد زیادی هستند که در زمینه طراحی کاتالوگ فعالیت دارند اما شما برای سفارش طراحی کاتالوگ بهتر است به سراغ مجموعه هایی بروید که کار آنها کیفیت بالایی دارد و افراد مشغول در این مجموعه ها همگی متخصص هستند. شما می‌توانید برای طراحی مد نظر خودتان به سراغ مجموعه ما هم بیایید. در مجموعه اینترنتی ما متخصص ترین و مجربترین کارشناسان طراحی کاتالوگ رنگ ساختمانی کشور حاضر هستند تا به شما کمک کنند.

نقاشی ساختمان ارزان

شما هم به خوبی می دانید که نقاشی ساختمان چه اهمیتی دارد و به ویژه در سالهای اخیر اهمیت آن بیشتر هم شده است. اگر نقاشی محل زندگی یا محل کار شما به خوبی انجام شود و مواردی مانند روانشناسی رنگ در آنها رعایت شود شما می توانید در ساختمان خودتان آرامش و دوری از استرس و فشار را تجربه کنید. البته متاسفانه بسیاری از افراد این تصور را دارند که قیمت نقاشی ساختمان بسیار زیاد است و آنها نمی‌توانند هزینه آن را پرداخت کنند.

این تصور کاملاً غلط است. افراد و شرکت های بسیار زیادی هستند که نقاشی ساختمان ارزان با کیفیت بسیار خوب به شما ارائه می دهند. البته پیدا کردن نقاشی ساختمان با این شرایط کار آسانی اصلاً نیست و برای یافتن آن شما باید با کارشناسان مشاوره در زمینه طراحی و ساخت صحبت کنید و از آنها بخواهید که در این زمینه تجربیات خودشان را به شما منتقل کنند. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

برای مشاوره در زمینه نقاشی ساختمان ارزان چه چیزی را مد نظر قرار دهیم؟

برای پیدا کردن نقاشی ساختمان ارزان نمی توان به هر کارشناسی اعتماد کرد. شما باید به دنبال کارشناسی باشید که رزومه آن مشخص باشد و افرادی که قبلاً با او همکاری داشته اند از نوع مشورت هایش ابراز رضایت داشته باشند. طبیعتاً اگر خودتان بخواهید این کارشناسان را پیدا کنید کار سختی خواهید داشت . پیشنهاد ما به شما این است که به مجموعه های معتبری که در زمینه کارشناسی و مشاوره طراحی و ساخت فعالیت دارند مراجعه کنید.

مجموعه اینترنتی ما در زمینه کارشناسی و مشاور فعالیت می‌کند و برای حل مشکلات شما در زمینه نقاشی ساختمان ارزان در خدمت شما می باشد. مجموعه ما صرفاً به دنبال کسب منفعت اقتصادی نیست و رضایت شما از هر چیزی برای ما بالاتر می باشد. امیدوارم اگر لایق ارائه نظرات کارشناسی به شما بودیم، موفقیت شما را در پروژه خودتان مشاهده کنیم.

سایت نقاشی ساختمان ما هر روزه تولید محتواهایی بابت نحوه رنگ آمیزی کلیه کارهای نقاشی ساختمان را در قسمت وبلاگ سایت جهت راهنمایی بیشتر مشتریان خود بروزرسانی میکند شما عزیزان میتوانید سایت نقاشی ساختمان ما راه به آشنایان خود معرفی کنید.

نقاشی ساختمان ساده هزینه خیلی کمی نسبت به نمونه های موردی بالا دارد معمولا برای اشخاصی خوب هست که قصد دارند ملک خود را به اجاره بدهند.

نمونه عکس نقاشی ساختمان در قسمت بالا موجود میباشد.

شماره نقاش ساختمان

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴ شماره تماس نقاش ساختمان

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس